Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, djtatra napisał:

mam teraz B8 2.0 Ultra 190KM Quattro S-tronic z 2014 z AdBlue (CNHA), wcześniej miałem B8 2.0 TDI FWD Manual (CAHA) 170KM z 2010 r

Moje odczucia:

- CNHA dynamiczny (190KM) lecz pali mi dużo więcej niż CAHA   <<<podobno mogę mieć soft po aferze VW ?  ...jadę na program w maju.

- CNHA to inna konstrukcja niż CAHA m.in intercooler wodny, jedna świeca żarowa z czujnikiem ciśnienia, itp ...

no i robiłem teraz rozrząd, nie jest tak prosto jak w CAHA.

...tutaj pisałem o tym (jestem w sumie po wymianie już więc muszę zaktualizować temat):

- w CAHA DPF wypalał się co 700-800 km a teraz w CNHA nawet 300-400 km

- adblue hmm ok. 20L co 13-15tys km 

jak masz pytania, pisz śmiało :)

 

Dzięki za info, mam jeszcze pytanko przeglądając oferty odnośnie adblue są różne ceny i firmy tego środka czy są jakieś specjalne do tych silników czy bez różnicy?

Nie mam quattro tylko fwd zrobiłem dopiero ponad tysiąc km średnie spalanie rzeczywiste wyszło mi 5,8 l a nie mam lekkiej nogi także tutaj wielki plus.

Edytowane przez Góral65

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adblue lejesz na stacji benzynowej prosto z dystrybutora

djtatra

- adblue hmm ok. 20L co 13-15tys km  sporo mi starcz 10 l na 10-12 tys

Opublikowano
15 minut temu, wikary napisał:

Adblue lejesz na stacji benzynowej prosto z dystrybutora

 

Hmm:eusathink: przynajmniej raz w tygodniu tankuje auto ale jeszcze takiego dystrybutora nie zauważyłem:wink:

Opublikowano

Mało jest stacji z dystrybutorami z adblue. U mnie na 12 tylko 2 mają.

Opublikowano

img-0486-jpg-7543b9b294e438feecd.jpg

DSC_3057.JPG

Opublikowano

Mam kartę na Orlenie i jak sprawdzałem to najbliżej mam w Krk i to na stacji na której nigdy jeszcze nie tankowałem, 

pozostaje zakup w kanisterku 

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

Ale to drogo będzie . Z dystrybutora po 2zł 

Opublikowano

ja kupowałem ostatnio bańkę 10l w ASO, wyszło 45zł, nie ma dramatu

Opublikowano

Tylko pamiętaj aby Ci w kanisterku nie zmarzło 

Opublikowano

nie kupuj na zapas

Opublikowano
1 minutę temu, wikary napisał:

Tylko pamiętaj aby Ci w kanisterku nie zmarzło 

To jest środek zamarzający? a jak auto stoi na mrozie to się nic nie stanie

Opublikowano

Zbiornik ma grzałkę 

Opublikowano

To jeszcze jedno pytanie jaka jest pojemność tego zbiornika i czy jakoś sygnalizuje rezerwę?

Opublikowano

10 l

Komunikat pojawia się na FISIE gdy masz jeszcze do przejechania 2000 km .

Gdy będziesz wlewał z jakiegoś pojemnika to uważaj aby się nie rozlał bo to płyn  bardzo korodujący

Opublikowano

Dzięki za  wskazówki:hi:

Opublikowano

Powodzenia :a4fan:

Opublikowano

Ja próbowałem wlewać adblue z dystrybutora na bp i pistolet cały czas odbijał nie dało się nalać . 

Opublikowano

miałem to samo ;)

Opublikowano

Witam w klubie.

Wlewanie z dystrybutora to mordęga ale da się powolutku z szybkością 10 l na 15 min   ?

Edytowane przez wikary

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.