Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
14 godzin temu, Dev napisał:

Pokaż felge

 

f5ed5550446c9a8f1bedb7a5a80c.jpeg

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z 314 na 320 jarzmo i zacisk do wymiany? z czego szukać?

Edytowane przez inhosik

Opublikowano
34 minuty temu, inhosik napisał:

z 314 na 320 jarzmo i zacisk do wymiany? z czego szukać?

@inhosik mam 320 z mojego, bo mi zostało po zmianie na większe ;) Jak coś to zapraszam na pw :hi:

Opublikowano
37 minut temu, inhosik napisał:

z 314 na 320 jarzmo i zacisk do wymiany? z czego szukać?

Zaciski Jarzma tarcze klocki 

Opublikowano

Panowie jaki macie soft w MMI 3G ( nie 3GP) który chodzi z najnowszymi mapami 8R0060884GA (ECE 6.28.2) ? Czyli czy najnowszy soft to K 0257_6_D1 czy też K0257_6_D2 ?

Opublikowano
18 godzin temu, inhosik napisał:

 

f5ed5550446c9a8f1bedb7a5a80c.jpeg

Wejdzie, sam mam takie na zimę i 320 zaciski.

Opublikowano

ok dzięki. Czy prowadnice zacisku smarowac czymś? mam dwa smary, brembo b-quiet oraz ate bremszylinder. W elsie pisze żeby styk klocka z zaciskiem przesmarować smarem. Nic nie pisze o prowadnicach. Składa je sie na sucho? 

 

IMG_20190414_145556.jpg

Opublikowano

Prowadnice posmaruj

Klocki nie

Opublikowano

którym smarem ate czy brembo?

Opublikowano
W dniu 13.04.2019 o 07:48, Dev napisał:

Masz ori nr ?

Niby 8K0919050L według etki

Opublikowano
2 godziny temu, Tomeks napisał:

Niby 8K0919050L według etki

Będą jeszcze takie nr:

20190414-224417.jpg

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Panowie, pytanie mam. Potrzebuję nowych poduszek silnika - u mnie po VIN idzie numer 8K0 198 381 AG  i z tego co patrze w katalogu internetowym jest to zestaw poduszek silnika i kosztuje około 1400zł (katalogowo w ASO). To rzeczywiście będzie zestaw czy to jedna poduszka silnika? Wie ktoś?

Czy ktoś z Was u siebie zakładał jakieś aftermarketowe poduszki typu FEBI, Lemforder? Jakie wrażenia? Bo dużo opinii po Internecie krąży, że zamienniki się nie sprawdzają i lepiej zainwestować w ori.

Opublikowano
2 godziny temu, luk330 napisał:

To rzeczywiście będzie zestaw czy to jedna poduszka silnika? Wie ktoś?

Tak, to jest zestaw :)

set-reparacion-soporte-de-motor-y-placas

Opublikowano
7 minut temu, Hugo napisał:

Tak, to jest zestaw :)

 

Dzięki za info! W sumie to dobra wiadomość ;)

To jeszcze pytanie - czy jest ktoś w stanie załatwić je nieco taniej niż po cenie detalicznej z ASO? ;)

Opublikowano
21 minut temu, luk330 napisał:

To jeszcze pytanie - czy jest ktoś w stanie załatwić je nieco taniej niż po cenie detalicznej z ASO? ;)

Zapytaj Michala https://a4-klub.pl/profile/16277-m1chal/

Opublikowano
W dniu 13.04.2019 o 20:07, GrzegorzSi napisał:

Panowie ktoś coś jakiś pomysl ? ☹️

 

uwalony sterownik, jak masz gdzie "sfleszchować" to powinno odbyć się bez demontażu. 

Ps. są dwa sterowniki i znajdują się w tylnym zderzaku.

Ps2. Był ruszany zderzak? 

Opublikowano
W dniu 13.04.2019 o 05:27, inhosik napisał:

Szybkie pytanie. W b8 przod tarcze mam 314. Jak zmienię zaciski i wstawie 320 to ori audi fekga 16 wejdzie? bo mam komplet na zimę i zastanawiam sie czy na jesień będę miał problem po montażu

Opłaca Ci się wrzucać taki upgrade hamulców? Chyba, że masz za darmo cały kpl. to może jeszcze . . .

Opublikowano

hebel mam do wymiany, zaciski bede mial od kumpla z rozbitej q5 za flaszkę a roznica w komplecie ate + ceramik klocki to 74zl. Więc cały swap kosztować mnie bedzie 74zl plus flaszka w porównaniu jakbym mial kupic nowe 314 wiec uważam że się opłaca  

Opublikowano

Panowie, w przyszłym miesiącu będę wymieniał olej w tipie 8hp55, chce to zrobić sam i mam kilka pytań.

1. Jak sprawdzić temp oleju podczas wymiany? Vcds? 

2. Skąd mam wiedzieć czy mam chłodniczkę oleju przekładniowego?

3. „Wybrać pozycję P, R i D. Włączyć ręcznie D1 i D2. Każdorazowo utrzymywać bieg przez 10s.” Mam tylko wybrać bieg i trzymać na hamulcu czy koła muszą się kręcić? Pytam bo mam tylko kanał, i nie wiem czy kombinować coś z kobyłkami? 

Zestaw kupie oryginał ZF, ze śrubami, wsio wsio. Klucz dynamo też mam.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.