Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba będzie zamówić w takim razie :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja już kurde trzecią folię próbuje i dalej lipa. Albo za jasna albo za ciemna. 

Opublikowano

IMG_20180826_160337.thumb.jpg.6b6735fcd858b2aa042130345c07908d (1).jpg

9 minut temu, Hohe napisał:

A ja już kurde trzecią folię próbuje i dalej lipa. Albo za jasna albo za ciemna. 

Ja miałem na próbę oracal 8300 jasna, też myślę że dosyć dobrze wyglądała. 

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano
1 godzinę temu, bigjasiu napisał:

koledzy, pytanie za 100 punktów. Po wymianie climatronica na taki który obsługuje grzane dupki, przestała działać klima, nie może się włączyć kompresor. Po skanie 0 Błędów!!!! Jakiś pomysł....

Masz założony zły panel klimy, były dwa typy - jeden obsługiwał kompresor z pojedynczym przewodem, drugi typ kompresor z dwoma przewodami. Nic niestety nie poradzisz, musisz szukać innego panela.

Opublikowano
4 godziny temu, KoJ@K napisał:

Stek ppf dyno shade, tylko troche droga franca jest :wink:

 

Screenshot_20190404-164014_Gallery.jpg

Jest fajnie, a możesz podać czy to ciemna czy jasno szara? Wyświetlają mi się dwie, chyba że namiar na konkretny sklep :)

Opublikowano
8 godzin temu, bigjasiu napisał:

koledzy, pytanie za 100 punktów. Po wymianie climatronica na taki który obsługuje grzane dupki, przestała działać klima, nie może się włączyć kompresor. Po skanie 0 Błędów!!!! Jakiś pomysł....


a jakie auto ? ktory rok ? jaka klima ?  jaki BCM 09 ?

Opublikowano

Audi Q5, 2014 rok, klima trzy strefy, hmm bmc nr nie pamiętam, ale na pokładzie xenon

Edytowane przez bigjasiu

Opublikowano
5 godzin temu, Pucek napisał:

Jest fajnie, a możesz podać czy to ciemna czy jasno szara? Wyświetlają mi się dwie, chyba że namiar na konkretny sklep :)

Dyno shade jest tylko jedna (to jest jasna) i druga jest dyno smoke (ciemna) 

 

https://folia-samochodowa.pl/folia-ppf-do-lamp-stek-dynoshade-lekkie-przyciemnienie.html

Opublikowano

spoko ta folia, a gdyby ją na przednie zastosować to wpłynie znacząco na światła??

Opublikowano

Kleją nimi przednie, nawet tą ciemną kleją, która nie jest  jedynie kwestią wizualną, ale jest jako bardzo dobra ochronka - mają koło 180 mikronów grubości i są  samoregenerujące się. 

Opublikowano

Panowie mam takie pytanko. Zderzak tylny kombi z polifta podejdzie do przedlifta? 

Opublikowano
2 godziny temu, Rafal1988Lodz napisał:

Panowie mam takie pytanko. Zderzak tylny kombi z polifta podejdzie do przedlifta? 

Podejdzie. 

Opublikowano
9 minut temu, Hohe napisał:

Podejdzie. 

Dziękuję za info

Opublikowano

Panowie guma 235/35/19, 80% autostrada, 2 osoby i delikatny bagaż 

2.6 przód , 2.5 tył jest ok? 

Opublikowano
1 godzinę temu, Udała30 napisał:

Panowie guma 235/35/19, 80% autostrada, 2 osoby i delikatny bagaż 

2.6 przód , 2.5 tył jest ok? 

Raczej odwrotnie

Opublikowano

Ktoś chętny ?

20190406-194614.jpg

Opublikowano

Sprzedajesz ?

Opublikowano

Jedna już płynie A na drugą w poniedziałek jest aukcja, zobaczymy co wyjdzie 

Opublikowano

To na sprzedaż jest ta że zdjęcia ? Jaka cena? Manual?

Opublikowano
16 minut temu, wampir napisał:

To na sprzedaż jest ta że zdjęcia ? Jaka cena? Manual?

Jo, Ta ze zdjęcia, cena do uzgodnienia :decayed: manual 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.