Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 1.8T quattro by Jony88

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników chciałbym pochwalić się moją Udi autko z 00' z silniczkiem 1.8T i napędem quattro. Auto w 100% bezwypadkowe i zadbane co widać na zdjęciach,aktualnie stoi na 18' felach z RS6 :)

PICT0015.jpg

javascript:void(0);

PICT0016.jpg

PICT0017.jpg

PICT0018.jpg

PICT0019.jpg

PICT0020.jpg

PICT0021.jpg

PICT0022.jpg

PICT0023.jpg

PICT0024.jpg

PICT0026.jpg

Opublikowano

Całkiem przyzwoita sztuka. Jak Ci sie znudzi to dawaj ją do PL na częsci :gwizdanie:

Opublikowano

biore drewno 2din.[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 19:56_________________________________________________ :)

Opublikowano

ja biore alumki :decayed:

a tak szczerze ładniutka...tylko te 100% bezwypadku... :mysli: drugie zdjecie lewa strona auta, wogole te szparki nie pasuja :gwizdanie:

Opublikowano

jak na uk to skromne B5 :cool1:

Opublikowano

taka trochę koza :decayed:

Opublikowano

jak na uk to skromne B5 :cool1:

A co ci w niej brakuje ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

taka trochę koza :decayed:

chciałbyś żeby twoja stała na 18' w realu auto o wile lepiej się prezentuje

Opublikowano

taka trochę koza :decayed:

Co ty zes napisal,stoi wrecz idealnie,nie za nisko nie za wysoko.W sam raz

Opublikowano

taka trochę koza :decayed:

chciałbyś żeby twoja stała na 18' w realu auto o wile lepiej się prezentuje

moja stoi na 18" i ma niecałe 2cm do błotnika... :tongue4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

taka trochę koza :decayed:

Co ty zes napisal,stoi wrecz idealnie,nie za nisko nie za wysoko.W sam raz

taka trochę koza :decayed:

chciałbyś żeby twoja stała na 18' w realu auto o wile lepiej się prezentuje

moja stoi na 18" i ma niecałe 2cm do błotnika... :tongue4:

Nad glebą jeszcze pomyślimy narazie musze ja trocge ogarnąć:)[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 21:52_________________________________________________Do wymiany przegub prawy i do ogarnięcia nie działający napęd Quattro.

Opublikowano

To jest 1BE czy jakieś sprężyny -30 czy coś :mysli:

Opublikowano

taka trochę koza :decayed:

Co ty zes napisal,stoi wrecz idealnie,nie za nisko nie za wysoko.W sam raz

taka trochę koza :decayed:

chciałbyś żeby twoja stała na 18' w realu auto o wile lepiej się prezentuje

moja stoi na 18" i ma niecałe 2cm do błotnika... :tongue4:

Nad glebą jeszcze pomyślimy narazie musze ja trocge ogarnąć:)[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 21:52_________________________________________________Do wymiany przegub prawy i do ogarnięcia nie działający napęd quattro.

Pytanie, skoro quattro podobno Ci nie działa, to jak to auto jeździ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.