Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero


kudalty66

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna V6-tka ale troche wysoko stoi :wink4:

Silnik to musisz mieć zdrowiutki że Ci 182PS wyciągło :kox:

i tak jest 1BE[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 13:56_________________________________________________

Pompa SKF ? :)

w sumie była ruville, ale sądząc po tym jakie miałem przejscia z tym mechanikiem to może nawet takiej mi nie założył,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wymieniałeś w silniku że tyle PS wytrzyma?

nowe turbo mam, wałki i kompletna hudraulika robione przed chipem, poza tym wszytko seria, sprzęgło też, jak to Witek mówił rzadko sie zdarza V6 co ma GIFTa w serii, juz tak smigam prawie dwa lata po programie, dlaczego pytasz jak jest u Ciebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest u mnie? :decayed: prawie tak jak u ciebie, robiłem soft ale bez hamowni z obawa o automat ale myślę że po korekcji ze 170koni będzie[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 20:31_________________________________________________Jak jest u mnie? :decayed: prawie tak jak u ciebie, robiłem soft ale bez hamowni z obawa o automat ale myślę że po korekcji ze 170koni będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mój nowy modzik :naughty:

:co:

sorry długo sie zdjecia ładowały

znaczy znaczek pomalowałes :mysli: mi sie nie widzi :no: było pomalować ramke grilla w czerń a znaczek zostawic ile lepiej by sie to prezentowało, teraz to wyglada jak grill siatex z allegro :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie narazie tak podoba, złaziło to srebrne i mnie wkurzało wiec jest czarne, pozdro[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 11:50_________________________________________________

Padła skrzynia biegów :wallbash:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159661.new#new

ale za to podczas poszukiwania skrzyni wyszarpałem hamulce 312 mm, jako że mam zimówki 16 cali wiec jak znalazł,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w B5 2.5 sa 288mm? :shocked:

tak kolego Flyer, niestety juz kilka razy sie spaliły, pokrzywiły itd, nawet nawercane tarcze nie pomagają, cóż zrobić, byłem na wadze węglowej i z pełnym bakiem beze mnie 1550 kg, a ja ''lubie za***rdalać'', także wreszcie bede hamował i nie oczami pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, bylem przekonany, ze w B5 2.5 tez sa 312mm.

To musze uswiadomic mojego brata, ktory ma AKN'a w Q, ze heble powinien zmienic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, bylem przekonany, ze w B5 2.5 tez sa 312mm.

To musze uswiadomic mojego brata, ktory ma AKN'a w Q, ze heble powinien zmienic...

sprzedam jarzma, wyszarpałem dwa kopmplety, .[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 22:48_________________________________________________nowa skrzynia biegów juz na miejscu, teraz słysze wyłacznie opony, :kox:

hamulce 312 też juz na miejscu, narazie sie docierają, ale juz czuje pod nogą że lżej trzeba wciskac żeby sie spokojnie zatrzymac, fotki niedługo pozdro[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 07:28_________________________________________________

tak z nowości to jeszcze przed zimą udało mi sie na letnie koła załozyć super świeże oponki 225/45/17 marki Viking,

wiem wiem sam nie byłem do nich przekonany, ale jak na pogodę którą teraz mamy sprawuja sie super, i za tą kasę tym bardziej polecam :naughty:

No ale w tym tyg zima idzie wiec znów czas na czarne alu, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszki byly wystrzelone? bo kiera od A3 przedliftowego jest. Ale odlotowa na tych felach :drool:

też mam kiere S w polifcie i jest inna :co: teraz kwestia czy ja mam coś nie tak? czy ty? furka ogólnie ładna tylko dziwią mnie te wałki :przebiegly: ale juz masz to za sobą... miłej zabawy V6 :good: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszki byly wystrzelone? bo kiera od A3 przedliftowego jest. Ale odlotowa na tych felach :drool:

też mam kiere S w polifcie i jest inna :co: teraz kwestia czy ja mam coś nie tak? czy ty?

Przecież kolega audia4s4 napisał :wink4: w tym aucie w kierownicy siedzi poduszka z A3 albo z TT, stąd inny wygląd niż u Ciebie :wink4: U Ciebie powinna być taka jak u mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOSE juz na miejscu , nie obyło sie beż przygód ale ważne że działa, dzwiek czysty i głeboki bas, prawie dwa dni rzezania ale udało sie,

pozdro[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 20:51________________________________________________

padł wtrysk sterujący, :wallbash: :wallbash: :wallbash: poszukiwania w toku [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 23:06_________________________________________________

wtrysk zamontowany, stety badź niestety od AKE pierwszej generacjii, z końcówką E w oznaczniu,

po sprawdzeniu na maszynie wyszło że jest troszke mocniejszy, w sensie w lepszym stanie od pozostałych ale on twierdzi że to mała róznica wiec może być,

wszystko poskładane, nowe uszczelki autko smiga jakbym znów od witka wyjechał. :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ramiona wycieraczek aero to z jakiego modelu?

czesc, jedyne co wiem ze maja nabite że z 2003 roku jak kiedys zdjemowałem to widziałem, a od czego to niewiem bo takie już były,

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...