Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero


kudalty66

Rekomendowane odpowiedzi

[/color]zauważyłem że mam już rozpórkę na górze, czy każde 2.5 v6 ma oryginalnie??

każde, przynajmniej te po lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie Ty masz??? polecam od skody fabii, do wszystkich Leonów mk1 je montują, także odwiedź serwis skody, hehe

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

zauważyłem że mam już rozpórkę na górze, czy każde 2.5 v6 ma oryginalnie??

http://s14.postimage.org/dneluj8zx/Photo0006.jpg

Możesz wrzucic dokładniejsze zdjecia tej rozrórki i mocowań ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prawej obok akumulatora, dwie śruby zabarwione na zielono mocują ją
ale lapy masz fabrycznie przyspawane do budy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prawej obok akumulatora, dwie śruby zabarwione na zielono mocują ją
ale lapy masz fabrycznie przyspawane do budy

no właśnie też się zdziwiłem, nawet nie wiedziałem że mam rozpórkę, nigdy się tam nie przyglądałem, a tu taka niespodzianka, że już jest i do tego oryginalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się już nie martwię o rozpórkę do mnie do gwinta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prawej obok akumulatora, dwie śruby zabarwione na zielono mocują ją
ale lapy masz fabrycznie przyspawane do budy

no właśnie też się zdziwiłem, nawet nie wiedziałem że mam rozpórkę, nigdy się tam nie przyglądałem, a tu taka niespodzianka, że już jest i do tego oryginalna

No tak mi to na zdjeciu wyglądało, że łapy przyspawane są do budy a nie dokręcane jak w A6. Druga sprawa to zauważyłem, że twoja jest chyba stalowa a większość jakie widziałem na forum to byly aluminiowe z A6

Dziś przez przypadek wpadła mi identyczna stalowa razem z łapami z A6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z nowości, wymieniłem jeden z górnych wahaczy, był to febi, wytrzymał u mnie 4 lata, teraz założyłem Lemfoldera,

zamontowałem również prawe duże lusterko,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniałeś szkło w tym prawym lusterku ? jak tak to napisz gdzie kupiłes i czy da się przełożyć ori mate grzewczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniałeś szkło w tym prawym lusterku ? jak tak to napisz gdzie kupiłes i czy da się przełożyć ori mate grzewczą

szkło jest ori niebieskie ale angielskie, mi ono nie przeszkadza, z tego co wiem to ori szkło w serwisie do Ski, kosztuje majątek,.

---------- Post dopisany 22-06-2012 at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2012 at 10:39 ----------

słuchajcie, mam takie nietypowe pytanie,

niestety prawdopodobnie bęedę musiał wystawić auto na sprzedaż, co mi z łatwością nie przychodzi,.

powiedzcie mi ile takie jak moje jest warte, orientacyjnie?? żebym sie nie wygłupił, tak jak stoi , dwa komplety alu, 17' lato, 16' zima, ??

chce wiedzieć czy sprzedaż auta podreperuje moją sytuacje finansową, czy nie warto sprzedawać bo mnóstwo kasy jest w niego wsadzone??

dzieki za szczere odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Za 2.5 TDI nie spodziewaj się kokosów.

Opinia o silniku robi swoje. Dobrze, że masz manualna bo automat + 2.5TDI to auto bardzo trudne do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrezaj co się da i dopiero wystawiaj na sprzedaz inaczej bedziesz mial jeszcze jedno źródło niepotrzebnego stresu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu kudłaty, nie opłaci Ci się sprzedaż, tym bardziej, że jak stwierdzasz jest doinwestowane. Raz, że dłuuugo będzie stało, a dwa tak jak armi napisał - neistety 2,5 są owiane złą sławą i nic na to nie poradzisz, że ludzie wierzą w historie od kogoś, kto nie miał z ty styczności a usłyszał gdzieś coś i 3/4 historii dodał... Odpuść sprzedaż, uwierz mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw z ceną 22k .........wiem zjedzą mnie tu zaraz ,że b7 powoli idzie dostać ale golasa :wink:. Wiesz co masz ...faktury z napraw masz do wglądu .

Pamiętaj ,każde auto ma swojego klienta....za darmo nie puszczaj ...:whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrezaj co się da i dopiero wystawiaj na sprzedaz inaczej bedziesz mial jeszcze jedno źródło niepotrzebnego stresu

dzięki za szczere wypowiedzi, trudno mi przychodzi decyzja o sprzedaży a tym trudniej o rozbieraniu na części tego co się da, bo szkoda mi się zrobi, i nakładu pracy i samochodu,.

kombinuje jak mogę żeby nie sprzedawać, zrobione jest w sumie wszystko, silnik, zawias, hamulce, amory, itd, ale przecież każdy w ogłoszeniu tak pisze, :kwasny:

Artur 22k, to by mnie na forum zakrakali, :wink:, bo przecież można kupić za ''dyche''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrezaj co się da i dopiero wystawiaj na sprzedaz inaczej bedziesz mial jeszcze jedno źródło niepotrzebnego stresu

dzięki za szczere wypowiedzi, trudno mi przychodzi decyzja o sprzedaży a tym trudniej o rozbieraniu na części tego co się da, bo szkoda mi się zrobi, i nakładu pracy i samochodu,.

kombinuje jak mogę żeby nie sprzedawać, zrobione jest w sumie wszystko, silnik, zawias, hamulce, amory, itd, ale przecież każdy w ogłoszeniu tak pisze, :kwasny:

Artur 22k, to by mnie na forum zakrakali, :wink:, bo przecież można kupić za ''dyche''

I włożyć 10k, żeby było w takim stanie, jak Twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam go już prawie 5 lat, w listopadzie minie, i mogę powiedzieć że znam od podszewki, utwierdzacie mnie w przekonaniu żeby nie sprzedawać, tym gorzej jak będe musiał:kwasny::naughty:, pozdrawiam

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

dzisiejsze foty, jak wygląda po 5 latach

23062012104.jpg23062012105.jpg

23062012106.jpgPhoto0004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...