Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te ramiona wycieraczek aero to z jakiego modelu?

czesc, jedyne co wiem ze maja nabite że z 2003 roku jak kiedys zdjemowałem to widziałem, a od czego to niewiem bo takie już były,

pozdro

A jakiś numer części?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

witam, tak z nowości skończył sie alternator, szczotki i pierścienie, także rozbieranie przodu było nieuchronne :kwasny:

przy okazjii czekania na naprawiony alternator wymontowana została turbinka i wyczyszczone kierowniczki, teraz ładuje od samego dołu i nic sie nie przycina, a logi książkowe,. :naughty:

pozdro

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ładny avancik :good:

Te ramiona wycieraczek aero to z jakiego modelu?

czesc, jedyne co wiem ze maja nabite że z 2003 roku jak kiedys zdjemowałem to widziałem, a od czego to niewiem bo takie już były,

pozdro

A jakiś numer części?

też by mnie to interesowało :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ładny avancik :good:

Te ramiona wycieraczek aero to z jakiego modelu?

czesc, jedyne co wiem ze maja nabite że z 2003 roku jak kiedys zdjemowałem to widziałem, a od czego to niewiem bo takie już były,

pozdro

A jakiś numer części?

też by mnie to interesowało :wink4:

skoro tak potrzeba , odkręcę i sprawdzę, pozdro

Opublikowano

Ładny avancik :good:

Te ramiona wycieraczek aero to z jakiego modelu?

czesc, jedyne co wiem ze maja nabite że z 2003 roku jak kiedys zdjemowałem to widziałem, a od czego to niewiem bo takie już były,

pozdro

A jakiś numer części?

też by mnie to interesowało :wink4:

skoro tak potrzeba , odkręcę i sprawdzę, pozdro

:good: Wydje mi się, że to passat B5 po lifcie.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wszystkie napisy z klapy usunietę, jakieś małe logo się tworzy żebu nudno nie było,.

Opublikowano

Ładny ,doinwestowany furacz :good:

Opublikowano
  • Autor

Ładny ,doinwestowany furacz :good:

po twoim remoncie polecam wyzytę u jakiegos tunera, ciekawe jak trzyma moc???, no i oczywiscie programik trzeba wgrać. :evil:

Opublikowano

Mam tipa :confused4: to nie poszaleje :gwizdanie:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

odświeżając temat,

tylne tarcze zmienione, na nawiecane mikody

prawe lusterko duże zamontowane, oryginalnym niebieskim szkłem,

kombinuje co tu z wydechem zrobic, może od 2.8 z prostymi rurami???

---------- Post dopisany 22-04-2012 at 07:47 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2012 at 21:20 ----------

Opublikowano

Dobry Silnik :decayed: Ja mam u siebie proste rurki z tyłu :naughty: nawet to jakoś wygląda

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

witam

po namowach kolegi, podaje numery części jakie są potrzebne żeby ori aero założyc na przód:

Ramiona:

3B1 955 410B prawe, i 3B1 955 409B lewe

pióra:1j1 955 425 B i 3b1 955 426B,.

pióra w komplecie wychodzą taniej, nie są zamienne, długość 530 mm, ale inne odsadzenia

na chwilę obecna zestaw w sewisie kosztuje max 500 zł, w zależności od rabatów

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ----------

kupiłem zderzak tył z dokładką od parktronica, jako że mój delikatnie dostał w tyłek wymieniam cały, jest w fazie malowania, czujniki tez mam, niestety centralki nie, ale nie o PDC mi chodzi tylko o wygląd,.

jak zamontuje wrzucę fotki

Opublikowano

ramiona :

3B1 955 410 C

3B1 955 409 C

pióra 3B0 998 002 A (w komplecie dostać można taniej)

ramiona raz zmieniły literki na końcu na przestrzeni lat :wink:

zestaw kosztoje ok 350 pln :wink:

Opublikowano
odświeżając temat,

tylne tarcze zmienione, na nawiecane mikody

prawe lusterko duże zamontowane, oryginalnym niebieskim szkłem,

kombinuje co tu z wydechem zrobic, może od 2.8 z prostymi rurami???

---------- Post dopisany 22-04-2012 at 07:47 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2012 at 21:20 ----------

Zachowanie obrotomierza jak w mojej, moce też przybliżone do mojej :)

Opublikowano

no to gratki zdrowej motorowni :wink:

Opublikowano
  • Autor

kaju182, auto masz po programie??? pokaż wykres?

Opublikowano

Tak, mam po programie, wykres pokażę po korekcie po wymianie hydrauliki, bo gdzieś mi przepadł w papierach. Także będzie aktualny. Pod koniec miesiąca powinienem wrzucić jak tylko będę w kraju i złożę auto. Czekam na odpowiedzi pytań z PW :)

Opublikowano
  • Autor

Nowy zderzak z dokładką PDC zamontowany,.

Photo0003.jpgPhoto0004.jpg

Opublikowano

:kox:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

z tyłu też masz jakieś pobrojone piórko :decayed: ....bo bym coś zmienił :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a jakie Ty masz??? polecam od skody fabii, do wszystkich Leonów mk1 je montują, także odwiedź serwis skody, hehe

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

zauważyłem że mam już rozpórkę na górze, czy każde 2.5 v6 ma oryginalnie??

Photo0006.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.