Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero


kudalty66

Rekomendowane odpowiedzi

panowie FMIC nie daje wam mocy tylko ją stabilzuje w ciepłe dni, macie spadek wyrazny przy 30stopniowych upałach? męczy sie auto po 3 przelotach z ogniem w tą i spowrotem? Zrobienie FMIC to koszty 500-1000zł a po korekcie zyskacie mozę 5km wiecej i to z naciskiem może. Co do turbodziury to raczej jej nie powinno być, bo zakładajac 180ke objętosciwo sie nie wiele zmieni układ dolotu, wiec nie powinno być róznicy. Moim zdaniem to tylko nałożenie sobie kosztów nieadekwatnych do osiągów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie szukam w tym mocy...mi chodziło o to by właśnie latem w dolocie było ciut chłodniej ;)

By jeżdżąc po mieście z klimą nie było tak odczuwalne to ,że jest piekarnik na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, czesć Long time no see, wiem wiem o to mi chodziło, przeciez ja śmigam tyle lat po programie, żadnego Fmica nie planuje,

ale nadkola od ski może, chyba bardziej mi chodzi o hamulce,.

Artur ty odczujesz, już odczyłeś moc na plus bo wisko jest sprawne, znaczy nie jest ciągle włączone,

nie ma co ukrywać, klima, wisko, korki, 2.5 pod maską B5, łatwo tam niema, może na lato dolną osłonę zciągać, ??? hehe

domyślam się że 2.7 biturbo też łatwo niema, a fmica też seryjnie nie było,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak...ale dziś są inne możliwości niż 15 lat temu....nie chodzimy na pocztę zamawiać rozmowy tylko wyciągamy z kieszeni fona i ....do dzieła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszsytko kwestia kasy, nic innego oprócz fantazji i aksy nas nie ogranicza,

fmic z orurowaniem z nierdzewki super wyląda, szczególnie jak w zderzaku coś tam widać,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie będzie widać , ja tam wolę jak nie widać takich gratów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może zamontujmy nadkola od esy i wentylatory na coolerach na taki magiczny włącznik jak miał stallone w filmie cobra :grin::kox: , chyba nikt tak niema hehe,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może zamontujmy nadkola od esy i wentylatory na coolerach na taki magiczny włącznik jak miał stallone w filmie cobra :grin::kox: , chyba nikt tak niema hehe,

Ty lepiej trochę wypocznij bo noc może być ciężka .....a widać ,że poprzednia lekka też nie była :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jestem online, na stanowisku, a racja trochę dzwonili,


Opinie po naprawie pompy:

auto żywsze po dodaniu gazu z niskich obrotów, ale dawka na jałowym na ciepło jest ok 5.8 mg było 4.7 przed remontem, na klimie jest ponad 8 wiec nie do zaakceptowania,

ck 18.9, wiec tak jak było przedtem, ale spalanie na vagu 0.9 l na godz, to za dużo było 0.7,.

mam podjechać na zmiane tej dawki bo mam wrazenie że więcej pali, niewiem jak to zrobią, mówią że na samochodzie, Artur wie coś o tym,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jestem online, na stanowisku, a racja trochę dzwonili,

Opinie po naprawie pompy:

auto żywsze po dodaniu gazu z niskich obrotów, ale dawka na jałowym na ciepło jest ok 5.8 mg było 4.7 przed remontem, na klimie jest ponad 8 wiec nie do zaakceptowania,

ck 18.9, wiec tak jak było przedtem, ale spalanie na vagu 0.9 l na godz, to za dużo było 0.7,.

mam podjechać na zmiane tej dawki bo mam wrazenie że więcej pali, niewiem jak to zrobią, mówią że na samochodzie, Artur wie coś o tym,.

3 minunty i autko inne :wink:....btw padlina czeka na mnie ,a ja jeszcze w pracy...pracujesz dzis ??...tyrkne jak pojezdze ...wiem,.....wiem...nie po polnocy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote mam noc, dzwoń jutro w dzień, pozdr


mału update panowie :

pompa wody na silniku wytrzymała tym razem 70 tys km, powinna 120, po silniku z przodu leje sie jak ze świni,.

nieoczekiwana robota rozrządu mnie czeka, na sporo przed planowanym terminem,

Edytowane przez kudalty66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nowe buty na aucie,

wybór padł na Bridgestone touranza, er 300 225/45/17 fele te co były, czyli rs6 repliki 17'' 7.5 cala et 35

oponki sa nowe zdjęte z samochodu co wyjechał z salonu, klient stwiedził że fabryka sie myli i były za szerokie, zmienił na 205/50/17,. hehe

Edytowane przez kudalty66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez fot się nie liczy :D


Jako ,że akurat przejazdem byłem to wrzucę w imieniu Kolegi :)
7160e014a596003f18a728c385180d65.jpg

600a3f4bb9f6f90266733ed400b2f21d.jpg

45677e1c7099388091388889f4dcb90f.jpg

:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, moje b5 to takie poprawne srebrne b5, na rezanie kasy ani czasu chwilowo niema, skóry mi się marzą lub półskóry, i do tego 4 łapy ale buda inna potrzebna,.

ale oponki po przejechaniiu kilkuset kilometrów sa naprawde git, cicho jadą i nic nie drga, niezależnie od predkości,.


panoowie, zapaliła mi sie poducha, błąd za duża rezystancja, prawej boczneej zapalnika, cos nie łaczy ???

błąd sie kasuje ale wraca za chwile, a lampka mnie wkurza, w tej materii nei kumam za bardzo, fotela nie chce rozpruwać??

Edytowane przez kudalty66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotela nie przesuwałeś ?? wtyczki sprawdź pod nim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieliło pasek rozrządu, :kwasny: :kwasny: :kwasny: stracił klka zębów, ciekawe w jakim stanie zawory,. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

niewiem czy jak walniety jest silnik to wystarczy mi serca na wskrzeszanie go...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam twój stary pasek Arturze, jutro spinam na starych gratach i sprawdzam, czy hula czy nie,.

najgorsza sprawa to taka że auto potrzebne jak cholera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...