Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero


kudalty66

Rekomendowane odpowiedzi

autko poskładane,

lampy świecą masakrycznie dobrze do tego mam nowe palniki Philipsa k4800,

zacytuję Artura, na lampy to są jedne z lepiej wydanych pieniędzy,.

polecam się.

a co do żarówek h7 w drogowych. wszystko zależy kto czego oczekuje, w lampach w drogowym i np h7, żarówka dopala punktowo i daleko a jak masz tylko bix to masz drogowe wysoko i szeroko tak jak np. b7,b8,q5,q7, a6c7bix

mając bix i żarówkę h7 można połączyć obie opcję. wtedy jest szeroko wysoko i jeszcze dalej

Sory Robert za małe OT:wink:

Można połączyć obie opcję tak żeby na mrugnięcie bix się nie odpalał a sama H7 jakieś opóżnienie??.Chodzi mi konkretnie o żywotność bixa bo jak wiadomo nie lubią wył wł co chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ksenon świeci cały czas....tylko przy "mignięciu" przeslona dźwiga sie do góry....zauważyłem ,że szybciej dźwiga sie przesłona niż odpala żarówka h1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur dla ciebie, pierwsze foty na postojówkach z h10W z bmw e39 po lifcie :naughty:

20022014705.jpg20022014706.jpg

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

tu włączony xenon palniki philips k4800, 4te zdjęcie na długich

20022014708.jpg20022014709.jpg20022014710.jpg20022014711.jpg

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

na ścianie:decayed::wink:

20022014713.jpg20022014714.jpg

za***iste jest to że nowe soczewki, w końcu z 21 wieku są, mają mozliwość doświetlania lewego pobocza nie oslepiając z przeciwka, o prawym nie wspomnę

na długich znaki widać z conajmniej kilometra, :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem, że w nocy trawe w rowach będzie wypalało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek, Artur dobrze prawi, bix świeci cały czas, jeżeli jedziesz bez zapalnych mijania mrugasz tylko wewnętrznymi , jak włączysz mijania, przesłona w soczewce ''mruga'' xenon świeci cały czas,.

gorzej jest jak nie masz wewnętrznych jako długie, tylko daylight, wtedy trzeba tak przerobić żeby mrugnięcie zapalało palnik w soczewce,.

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

kaju, co dodać,'' It does the job'':naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek, Artur dobrze prawi, bix świeci cały czas, jeżeli jedziesz bez zapalnych mijania mrugasz tylko wewnętrznymi , jak włączysz mijania, przesłona w soczewce ''mruga'' xenon świeci cały czas,.

gorzej jest jak nie masz wewnętrznych jako długie, tylko daylight, wtedy trzeba tak przerobić żeby mrugnięcie zapalało palnik w soczewce,.

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

kaju, co dodać,'' It does the job'':naughty:

nie zda to egzaminu, bo pamiętajmy, że palnik się musi rozpalić by osiągnął pełną moc i pełną jasność światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale w ori a6 c6 z bixem i innych tak własnie jest, jak mrugasz na zgaszonych swiatłach rozpala się palnik i traci na żywotności,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ile też jest tych mrugnięć :wink:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

dzięki za foty :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to ile, jak kogoś dochodzę zawsze mrugam, hehe

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

co sądzisz o tych h10w???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze są od h6w np ostam cool blue lub philips, bo tańsze i tak szybko się nie palą, ja za ledami nie przepadam,.\

te h10w sporo światła rozpylają,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie Ty tam mocowania wrzuciłeś ??

jak to jakie mocowana????

ori były h6w, h10w maja w innym miejscu bolec wytsrczyło jeden troche opiłować,.

przy zwykłych h7 h7 bez ksenonu mogłeś mieć 5 watowe wciskane postojówki,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo kiedy nagrasz jakis filmi9k odnosnie spryskiwaczy z prędkosci:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo kiedy nagrasz jakis filmi9k odnosnie spryskiwaczy z prędkosci:naughty:

Mam 2 nagrane wieczorową porą ...nie wrzucalem tego na kompa jeszcze i nie sprawdzałem jak to widać .../jakości .....mogę podeslac na maila ;) byś ewentualnie zobaczył sobie ;)...jak coś to wczuć @ na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podsumowując ten mój mały remont,.

światła super, polecam każdemu,.

drugie turbo, ciche, wstaje super moc jest coolery szczelne więc ok,.

alternator ładuje od razu po starcie,

stary musiałem czekać aż po kilkunastu sekundach napiecie na wskazówce licznika wzrośnie, i do tego było go słychać.

trzebaby coś znów zmodzić, ale chwilowo czasu brak,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie masz w swoim paździerzu światła... powiem Ci wygląda to zacnie... Kaju one wypalają trawe w rowach ale na sąsiedniej miejscowości:grin:.

jest f-pyte:thumbup1: tez się zgodze ze kasa włożona w lampy zmodzone przez Gwertego to najlepsza inwestycja...

in touch Robert:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja od wczoraj na letnich, może trochę za wczesnie, ale wyciagałem je żeby w innym aucie wykluczyć krzywe koła,

to jak juz były na wierzchu to sa na aucie, hehe

7.5 cala przy Et35 zawsze mi sie podobało, :naughty:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

na innej zglebionej B5 tce wygladało to tak:

Photo0219.jpg

wczoraj widziany:

Photo0225.jpg

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 07:19 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 21:05 ----------

Panowie takie cudo ostatnio miałem na ,,obsługe,, i mozliwość upalania, hehe

3.8 385 PS

10032014741.jpg10032014742.jpg

10032014743.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...