Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero


kudalty66

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli do zrobienia...:

-bixy

- hebel przód...np 320 z b6

- zawias to nie bede podpowiadał bo wiadomo ;)

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ARTUR to od razu humor poprawia, pomyslimy,.

ostatnio MOSKAL urzęduje w RAdomiu widziałem na spocie jego Skę i jego glebe, na tym setupie napewno bym na budowę nie wjechał,.

ale z drugiej strony jego bixy na nieoryginalnych palnikach jak dla mnie słabo swiecą,.

jeszcze jedna ciekawostka, wczoraj wskrzesiłem kolejne 2.5 v6 tdi, znaczy wałki w lewej głowicy i takie tam rozrzady i wycieki,.

jakie było moje dziwienie jak zobaczyłem że w prawej głoicy ma wałki nowego typu, auto 2001 rok, prawa głowica stopki od wałków 2003, nie znalazłem nic czy cała głowica była zmieniona, ciezko nr doczytać, jaja by były jak nowy typ wałków mozna na starą głowicę założyć,.

po uruchomieniu prawa z wałkami nowego typy wcale duzo ciszej nie chodzi,.

zresztą gość hydro zostawił stare ze względu na finanse, ale hydro juz idealnych grzybków nie miało,

załozyłem mu ode mnie wybrane stare dzwigienki i moje uzywane wałki z lewej głowicy bo te akurat dobre mi się zostały,.

cóż jak się coś wysypie bedziemy robic od nowa, klient o tym poinformowany,

ale za paska 2001 skóra alcantara, xenon, 2din, automat, 4 motion dał 8 tys, także coś za coś,.

pompa tez mu się kończy, grupa 001 ilość paliwa 7mg na suw, przy CK 22, spalanie chwiolwe ok 1.3 l/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda, bixy na nieoryginalnych palnikach świecą przeciętnie w porównaniu do ori:whistling:

Fajna masz auto, dobrze się prezentuje:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''It does the job'' :naughty:

może wkrótce jakies mody wskoczą bo graty coraz tańsze,.

kolejna ciekawostka, w piatek byłem w trasie, Radom- Pabianice , Łask, Bełchatów i z powrotem, 400 km, bez zbednego opierdzielania się srednia prędkosc na kompie ok 90, mias spalanie jakie przywiozłem to 6.6, chyba znów sie cos popsuło że 2.5 tak mało pali,. nowego MLa tak wkurzyłem ze gość mało kierownicy nie ugryzł,

dodatkowo pod łaskiem kolo w korku mi w zderzak walnał, lakier delikatnie popekał, mam wrażeniue że belka się wgięła a derzak wrócił,

wychodze do gościa a ten nawet nie wychodzi z auta i mówi że nic sie nie stało, ja na to jak nic się nie stało jak lakier popekał, ten wyszedł popatrzył, mówie mu jak to załatwimy a ten ze tak było, ze to stary samochód że tak miałem i ten sie do auta pcha, ja mu drzwi zastawiam, ten sie wpycha i chce odjeżdzać, ja na to że na miski dzwonie, a ten nic wsteczny i dalej,.

fote mu zrobiłem, i dzwonię na miski, 3 godziny go szukali jak czekałem pod komendą, dorwali goscia, przyznał sie, dotał 500 i punkty,.

ja jego polise z pzu, hehe lakier bedzie nowy na wiosnę,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że się przyznał bo gdyby szedł w zaparte to miałbyś nerwów na święta.

Ja zawsze dzwonie bo nie raz moim znajomym zdarzyło się, że kilka dni po zdarzeniu, mimo spisanego oświadczenie winny zmieniał zdanie.

Nagle był w szoku, nagle on nic nie zrobił, a w ogóle to co chodzi:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''It does the job'' :naughty:

może wkrótce jakies mody wskoczą bo graty coraz tańsze,.

kolejna ciekawostka, w piatek byłem w trasie, Radom- Pabianice , Łask, Bełchatów i z powrotem, 400 km, bez zbednego opierdzielania się srednia prędkosc na kompie ok 90, mias spalanie jakie przywiozłem to 6.6, chyba znów sie cos popsuło że 2.5 tak mało pali,. nowego MLa tak wkurzyłem ze gość mało kierownicy nie ugryzł,

dodatkowo pod łaskiem kolo w korku mi w zderzak walnał, lakier delikatnie popekał, mam wrażeniue że belka się wgięła a derzak wrócił,

wychodze do gościa a ten nawet nie wychodzi z auta i mówi że nic sie nie stało, ja na to jak nic się nie stało jak lakier popekał, ten wyszedł popatrzył, mówie mu jak to załatwimy a ten ze tak było, ze to stary samochód że tak miałem i ten sie do auta pcha, ja mu drzwi zastawiam, ten sie wpycha i chce odjeżdzać, ja na to że na miski dzwonie, a ten nic wsteczny i dalej,.

fote mu zrobiłem, i dzwonię na miski, 3 godziny go szukali jak czekałem pod komendą, dorwali goscia, przyznał sie, dotał 500 i punkty,.

ja jego polise z pzu, hehe lakier bedzie nowy na wiosnę,.

No to ładne historie:),co do lamp to wysyłaj do Gwertego powiem że daje rade wszystko na dobrych gratach żadna chińszczyzna.Napisz co planujesz oprócz tulejki w osprzęcie hehe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek o dziwo nic się poza tym nie psuje,.:wink:

prawy cooler puszcza, jak trafię to przy okazjii wymienie,

i drugie turbo co mam na półce musze zamontować, bo to co mam lekko puszcza i głośne sie zrobiło, chyba że od AKE trafię,.

przegub zmieniłem, stabilizatory też, na wiosne hamulce przód pewnie machne ale nie wiem jeszcze na jakie, są 312,.

bixy i 2 din mi po głowie wciaż chodzą, ale jakieś GSXF 750 też mi po głowie lata, na wiosę,.

---------- Post dopisany 28-12-2013 at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 21:17 ----------

kurcze panowie, 500 PLN za ten zderzak na kosztorys, troche mało, jakbym miał to dać do warsztatu to nawet na wódke by za bardzo nie zostało, o zakąsce nie wspomnę,.

musze albo wziąc dobry rachunek na to , lub udowodnic im że belka sie pogięła wtedy zderzak do wymiany, ale amortyzacja 60%,.

ewentualnie zostawic jak jest, a do wiosny może ktoś ''poprawi''???? trzeba pieszych zacząć przepuszczać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem....poczekaj na poprawiny...:wink::decayed:

wysłane z one v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek o dziwo nic się poza tym nie psuje,.:wink:

prawy cooler puszcza, jak trafię to przy okazjii wymienie,

i drugie turbo co mam na półce musze zamontować, bo to co mam lekko puszcza i głośne sie zrobiło, chyba że od AKE trafię,.

przegub zmieniłem, stabilizatory też, na wiosne hamulce przód pewnie machne ale nie wiem jeszcze na jakie, są 312,.

bixy i 2 din mi po głowie wciaż chodzą, ale jakieś GSXF 750 też mi po głowie lata, na wiosę,.

---------- Post dopisany 28-12-2013 at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 21:17 ----------

kurcze panowie, 500 PLN za ten zderzak na kosztorys, troche mało, jakbym miał to dać do warsztatu to nawet na wódke by za bardzo nie zostało, o zakąsce nie wspomnę,.

musze albo wziąc dobry rachunek na to , lub udowodnic im że belka sie pogięła wtedy zderzak do wymiany, ale amortyzacja 60%,.

ewentualnie zostawic jak jest, a do wiosny może ktoś ''poprawi''???? trzeba pieszych zacząć przepuszczać:wink:

Masakra z OC w Polsce:bicz:.Co do planów trochę się nazbierało heh motorek super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposób na fotoradary, szybko po sniegu jeździć hehe, p.s ale wydech czysty :P

Photo0203.jpgPhoto0204.jpg

---------- Post dopisany 31-01-2014 at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2014 at 10:03 ----------

dziś rano alternator padł!!!

także bixy, wymiana tulei napinacza i alternatora mnie czeka, :kwasny::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz post wyżej,.

teraz dużo do zrobienia bedzie, lampy, alteranator, napinacz paska osprzetu, dobrze że znalazłem komplet naprawczy, cooler jeden też puszcza chyba do starachowic na zakupy do kolegi Krycha trzeba sie udać,.

a tak to spox, przy awarii aternatora trzeba troche się narozbierać,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposób na fotoradary, szybko po sniegu jeździć hehe, p.s ale wydech czysty :P

http://s27.postimg.org/opnldnl5b/Photo0203.jpghttp://s27.postimg.org/ypn37alsf/Photo0204.jpg

---------- Post dopisany 31-01-2014 at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2014 at 10:03 ----------

dziś rano alternator padł!!!

także bixy, wymiana tulei napinacza i alternatora mnie czeka, :kwasny::wink:

Dobry patent na foto radar:grin:.Widzę że rozgrzebany teraz Twój będzie konkretnie.Alternator upchany tak że ani z góry ani z dołu heh.Pochwal się póżniej bixami:kox:u mnie temat jak na razie umarł:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, no powiedzmy że zdjęcie pokazuje to co chce zobaczyć, mam wrażenie że ori xenon bardziej ma wyraźne te podniesienia do doswietlania prawej strony,.

a może się myle bo zdjecie tego nie oddaje,

dobrze masz ustawione???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, no powiedzmy że zdjęcie pokazuje to co chce zobaczyć, mam wrażenie że ori xenon bardziej ma wyraźne te podniesienia do doswietlania prawej strony,.

a może się myle bo zdjecie tego nie oddaje,

dobrze masz ustawione???

to zależy od przesłony w soczewce. teraz u siebie w B6 jak składałem lampy, to w moich ori miałem przesłony z przełącznikiem uk/eu, a komplet, który kupiłem był bez możliwości przełączenia dźwigienką i odcięcie było wyższe niż w przesłonie z regulacją :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz i o to tu chodzi, ale raczej te od Q7 lub b8 które Gwerty montuje sa wyłącznie EU???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz i o to tu chodzi, ale raczej te od Q7 lub b8 które Gwerty montuje sa wyłącznie EU???

nie rozbierałem Grześka roboty, tylko fabryke, zaraz wrzucę tutaj fotkę porównawczą przesłon z przełącznikiem i bez, będzie dla potomnych.

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

du4adyre.jpg

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

jak widać przesłona ma symetryczne otwory, więc nawet kupując lampy z uk do eu wystarczy po prostu odkręcić 3 czy 4 śrubki i przełożyć osłone i odcięcie jest prawidłowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawa jest zwykła, lewa bix czy eu uk, ???? prawa ma chyba większe to odcęcie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...