Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

niestety finansowa też, hehe pozdr,.

ale prowadzi sie bezbłędnie,.

Opublikowano
:naughty:.....cacuszko :decayed:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

świeży filmik:

jakoś to jedzie, :wink:

Opublikowano

no całkiem całkiem dobrze obroty widac:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

nic lepszego od kalkulatora do nagrań niemam, hehe ale dzwiek jest,.

nastepnym razem będę tel w zębach trzymał,.

Opublikowano

no nie mow ze Twój paździerz tak się jeszcze odpycha? nieźle się to buja od 50 -150.... ale jednak jak jestem za tym żeby bujało się od zera:wink:

Opublikowano
  • Autor

proszę

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

spalanie nie kasowane odkąd pamiętam,.:decayed::naughty: chyba ze dwa cylindry się zepsuły,.

Opublikowano

mam wrazenie ze do 100 szybciej się zbiore... mogę się mylic:grin:

Opublikowano
  • Autor

zapraszam na kreske, :P

Opublikowano

oki :wink: najpierw skoncz go bo na razie to na obrazkach go oglądam....w tym tygoniu:whistling:

Opublikowano
proszę

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

spalanie nie kasowane odkąd pamiętam,.:decayed::naughty: chyba ze dwa cylindry się zepsuły,.

No Robert ładnie Ci to idzie:naughty:może i ja się skuszę na robala:whistling:puki co to samopoziom i lampy:kox:

Opublikowano

Noo Robert widzę ze projekt dalej w toku :)

Ja niestety pozbylem sie swojej 2.5 :(

Opublikowano
  • Autor

witajcie Panowie

z nowosci, to zamówiłem u Krychy licznik ad A6 FL, także ramki wpadną i fis na zapas,.

dwie opony tez do wymiany zamówiłem Matadora MP46 225/45/17 które wygladaja jak contisport,

w warsztacie zapierdol ze nie ma czasu taczki załadować, hehe

Artur jak u ciebie???

---------- Post dopisany 06-04-2014 at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2014 at 06:56 ----------

Panowie, dystanse na tył 5 mm szukam, wiem że to mało, ale tyle mi do szcześcia wystarczy, gdzie szukać???? macie kogoś sprawdzonego???

Opublikowano

Hejka , licznik ma oznaczenie d13 ? Też taki mam ;) ...u mnie nuda ...hebel jeździ ...zepsuć sie nie chce...szlag mnie trafia bo bym zmienil :grin:

Opublikowano
  • Autor

Artur, jak licznik do mnie dotrze to Ci powiem, cały zmieniałeś???? czy tylko wnetrza???

Opublikowano

ja już hebla kupiłem z takim :wink:

Opublikowano
  • Autor

hebla hehe, dobry wóz co chcesz, rdzy nie ma 7 lat jeżdzę, a inne to juz dawno od nowosci zardzewiałe,.

do tego kup teraz coś swiezego z takim wypasem jak twój ??? pytanie za ile???

Opublikowano

Panie Kolego......od mojego to jest już wszystko świeższe :grin:

Opublikowano
  • Autor

jak ci sie tak bardzo ten twój znudził, to za 5 tysiaków go zabieram, no niech stracę, wódke jeszcze postawię,. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.