Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

poskładany na innym starym pasku, od kolegi , odpalił i równoo chodzi,. :):decayed: :decayed: :decayed:

o 4 zeby na prawej głowicy przeskoczył, pasek zarzygany płynem z pompy i olejem z uszczelniacza wału,.

Opublikowano

Nigdy nie zmienie zdania o tych silnikach, tfu...

Opublikowano
  • Autor

wiem, Dev jak sie niema co sie lubi to sie lubi co sie ma, narazie musi być jeszcze ten, plany są, czas pokaże,.

Dev sprawa jest, dekiel aluminiowy od bmw górny z silnika na czarno połysk w proszek zrobisz??

Opublikowano

Dla Ciebie .... zawsze

Opublikowano
  • Autor

jutro zadzwonie, pozdr

Opublikowano

Nie dzwon tylko pakuj pokrywe i wysyłaj

Opublikowano
  • Autor

ile od szczecina jest do ciebie??? ile sie z tym by zeszlo, albo wysle a odbiore osobiście

do noowej roboty na szkolenie będe przyjezdżał

Opublikowano

220km. Na ....uj masz jezdzic ?

Kurierem poleci.

Ogarne MIGiem :wink:

Opublikowano
  • Autor

thanks, gośc u mnie co proszek robi mówi że nie chce sobiie na czarno pieca brudzić, wiesz dla jednej osłony czarnej niema co odpalać, ale może przy okazji,.

Opublikowano

Nie kombinuj, jutro pakuj w karton i wiooooo...

Mi sie piec od czarnego nie brudzi :decayed:

Opublikowano

Nigdy nie zmienie zdania o tych silnikach, tfu...

łoj tam ...łoj tam :decayed::wink:

poskładany na innym starym pasku, od kolegi , odpalił i równoo chodzi,. :):decayed: :decayed: :decayed:

o 4 zeby na prawej głowicy przeskoczył, pasek zarzygany płynem z pompy i olejem z uszczelniacza wału,.

weź Pan to umyj i na Ukrainę puść :grin:

dorzuć zawieszki eslajn i niech się nowy nabywca cieszy :D

...zacznie CI się jak u mnie i będziesz pakował do studni ;)

Opublikowano
  • Autor

wstepnie mam klienta na nią, hehe Panie za dyche :decayed:

no i co kupie drugie 2.5 tylko 4 łapy, i lepiej wyposażone, a czy to bedzie b6 czy b5 to ceny podobne,.

choociaż b6 3.0 w manualu tez bym jezdziił, ale wcale super takie te silniki nie są,.

a na 1.8 T nawet BEXa nie namówicie mnie,

ewentualnie e90, w benzyniie, ale to dopiero jak kilka wiatraków naprawie :P

Opublikowano

Sprzedaj...albo zapytaj czy niebieskiego nie chce...zabieram heble i radio i niech tuli sobie go gosc.....ja bym troche większe kupił....jakieś a6 może :)

Chyba ,ze dorzucił kilka zloty to zostawię tak jak stoi.

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano
  • Autor

hehe,.

to może sprzedam swoje, a wezme twoje :) za dyche :)

Opublikowano

Bierz :)

Opublikowano

że się wtrące :) Artur szykuje ciekawe A6 :P

2.5 jest :git:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kuba.....audi + tiptronic i 2,5 jakoś nie bardzo mnie może zachęcić ;)

Co tam w srebrnym słychować ?

Mam nadzieję ,że nie hydraulikę :);)

Opublikowano

Mam nadzieję ,że nie hydraulikę :);)

:grin:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jeżeli o moje pytasz to przeleciało, szczecin warszawa radom, i z powrotem, potem koszalin i z powrotem, spalane 7 litrów,.

na esce, miałem superba 3.6 z 4 rurami z tyłu, do 230 krecił i nie uciekł,., godzine z torunia do strykowa jechałem,.

a ostatnio stoi , , żona czasem przejedzie kawałek, ale jak wróciłem po tygodniowej jeździe załadowanym sprinterem to wiem że mam naprawde szybkie auto :P

Opublikowano

Miałeś wpaść....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.