Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Który zawór N75 mam kupić ?


Azabi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcę zakupić zawór ograniczający ciśnienie w układzie doładowania (N75).

POradźcie, czy tego typu zaworu będą odpowiednie do mojego AFN-a?

http://allegro.pl/item312147947.html

http://allegro.pl/item300913942.html

CZy lepiej kupić w ASO, ale z tego co czytałem na forum to duuuuuuużo tam krzyczą za taki zaworek?

Będę wdzięczny za odpowiedź

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1H0 906 627A taki jest numer przetwornika ciśnienia dla AFN z 1997r. I faktycznie w ASO kosztuje ok. 400zł

W Inter Carsie możesz dostać N75 Pierburga za 345 zł w detalu.

Jesteś z Warszawy więc jak będziesz chciał to załatwię Ci go taniej, ale to na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, kilka osób już na forum się wypowiadało, że w ASO kosztuje około 400 zł. Zadzwoniłem tam, no ale oczywiście pojęcia zawór N75 nie znają. Co mnie zdziwiło również nie znają pojęcia zawór ograniczający ciśnienie w układzie doładowania. Wkońcu Pan znalazł coś o symbolu N75 i stweirdził, że koszt to 917 zł i trzeba zamawiać bo nie ma w Polsce. Więc mu się roześmiałem w słuchawkę i już z nim nie dyskutowałem, bo widać, że chłop pojęcia nie miał.

CZyli te z allegro odpadają?

lukaszr, dzięki wielkie. W razie co, to dam Ci w przyszłym tygodniu jeszcze znać na PW, bo znajomy ma ponoć jakieś dojścia i może coś załatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem: zawór 1h0906627a jest dostępny w sieci serwisowej od ręki lub w ciągu 24h. Nie mów sprzedawcy w ASO o zaworze N75, bo go zestresujesz. Szkoda że nie podał Tobie numeru tej części za 917zł. Ciekawe co chciał Tobie zaoferować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem: zawór 1h0906627a jest dostępny w sieci serwisowej od ręki lub w ciągu 24h. Nie mów sprzedawcy w ASO o zaworze N75, bo go zestresujesz. Szkoda że nie podał Tobie numeru tej części za 917zł. Ciekawe co chciał Tobie zaoferować?

dzięki.

Własnie nie wiem co on chciał mi zaoferować. Jak już widziałem, że on troszkę nie w temacie to już się nie dopytywałem, bo też szkoda moich nerwów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej .Podłączę się do wątku..

Reasumując- do mojego Audi A4 1,9 Tdi (AFN) z 1996 roku pasować będzie na 100% ten:

1H0 906 627A ??

Bo sprzedawcy pytają czy ma być z jakimś szarym czy białym zakończeniem..a ja nie wiem o co biega..(bo mają jeszcze ten sam numer tylko bez żadnej litery na końcu lub z literą "B")

i czy cena za NOWY zawór 1H0 906 627A Pierburga 270 PLN to dobra cena? Bo jak widzę z terści postów to chyba taniej nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za ok 100zł (juz nie pamiętam dokładnie - juz na nim 10tyś zrobiłem) ale mam nadciśnieniowy oczywiście z allegro sam założyłem bo to żadna filozofia. Z tego co pamiętam to podciśnieniowy jest ok 20zł droższy. Moje zdanie zamisat kupować za ponad 400zł w ASO lepiej kupić na allegro za ta cene masz trzy. A wymiana zajmuje max 30min. I jeden klucz jest potrzebny 10 albo 13 juz nie pamiętam. Także definitywnie allegro polecam ! :th:

Dodam jeszcze że to jest tak proste urzadzenie pod względem mechaniki budowy - że to też przemawia za tym żeby nie kupować z ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...