Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] B4 1.9 tdi pd avf gtb1756VK + pompki BA wykres

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamieszczam wykres oraz filmik audi 80 1.9 tdi pd AVF, tyle udało się wycisnąć na gtb1756VK + stożek i duży icek, bez egr, odma puszczona bokiem,

odcinka na filmiku jest przy 4500 rpm . Soft by Zaprzal http://www.turbodiesel.pl

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=24b50b18da01742d

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/16497246f5da340c.html

Opublikowano

Ładny wynik :) Ja u siebie IC wstawie to porównamy z moim, pompki tez mam BA, turbo CAH.

Fajny IC :decayed: Jaka to ma grubość ?

Opublikowano

No prosze Mrozowe B4 się pokazało :tongue4:

Opublikowano

Odcinka w TDi :naughty: dobre

troche mało Nm... AVF spokojnie 400 pociagnie

Opublikowano

Odcinka w TDi :naughty: dobre

troche mało Nm... AVF spokojnie 400 pociagnie

koledze wypluło 400 na seryjnej turbince

Opublikowano
  • Autor

Ładny wynik :) Ja u siebie IC wstawie to porównamy z moim, pompki tez mam BA, turbo CAH.

Fajny IC :decayed: Jaka to ma grubość ?

odzywaj się jak bedziesz mial wykres :)

Cos ponad 25mm.

Odcinka w TDi :naughty: dobre

troche mało Nm... AVF spokojnie 400 pociagnie

to wykres z 3'jki, na 4 wychodzi 415 ;)

Ogolem to jest to lajtowo pociagniete ;))

Opublikowano

Nie obraź się ,ale mam wrażenie ,ze bardzo słabo to wstaje. Ile ma Nm przy 2000 rpm ?? (280 Nm ?) To gorzej niz gt22. Trochę mocno przydymia zanim sie turbo nie rozkreci. Wykres jak w benzyniaku.Czy to koniec pompek BA , bo sadzac po dole, gore to turbo powinno miec mocniejsze. Pozdrawiam.

Opublikowano

Nie obraź się ,ale mam wrażenie ,ze bardzo słabo to wstaje. Ile ma Nm przy 2000 rpm ?? (280 Nm ?) To gorzej niz gt22. Trochę mocno przydymia zanim sie turbo nie rozkreci. Wykres jak w benzyniaku.Czy to koniec pompek BA , bo sadzac po dole, gore to turbo powinno miec mocniejsze. Pozdrawiam.

Po prostu tak jest to wystrojone bo zobacz ze moment na wykresie nie spada i jest równiutki.

Opublikowano

Nie obraź się ,ale mam wrażenie ,ze bardzo słabo to wstaje. Ile ma Nm przy 2000 rpm ?? (280 Nm ?) To gorzej niz gt22. Trochę mocno przydymia zanim sie turbo nie rozkreci. Wykres jak w benzyniaku.Czy to koniec pompek BA , bo sadzac po dole, gore to turbo powinno miec mocniejsze. Pozdrawiam.

Po prostu tak jest to wystrojone bo zobacz ze moment na wykresie nie spada i jest równiutki.

To fakt , wysoko trzyma moment ,ale na dole nie dzieje się nic. Było juz trochę zachwytów na tym turbo ,ze tak pieknie wstaje i ma mocną górę , góra fest ,ale co z dołem??

Opublikowano

może z uwagi na sprzęgło tak jest zrobione może autor by się wypowiedział

Albo coś nie tak ze sterowaniem geometrii jest, kopci znaczy podlany paliwem ale brak powietrza

Opublikowano

rozumiem że to nie jest max tego turbulbulum :decayed::mysli:

Opublikowano
  • Autor

tak jest wystrojona poprostu sztanga od vnt(za jakis czas byc moze bedzie korekcja), turbo dmucha tylko 1,7b, także zapasu jeszcze troche jest.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.