Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] BNS 5.0 kod


czaro124

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma kodu na radiu ?

Telepatycznie raczej nikt tego nie zrobi :wink4:

Koszt odzyskania kodu to chyba z 50 PLN u kumatego goscia co sie tym zajmuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem ale nie jest to takie proste podobno

Jak mieszkasz kolo Wawy napisz do Domin79 pomoze cos :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się z gościem z allegro i innym "szpecem" znalezionym w internecie, ale po numerze radia nie są w stanie go rozkodować. W ASO taka usługa (przynajmniej u mnie) kosztuje 150 zł. Inna możliwość, to giełda elektroniczna, gdzie można taką usługę wykonać, ale wiąże się to z rozebraniem radia i (prawdopodobnie) podmianką softu. Koszt ok 80-100 zł. Kalkulatory i inne programy dostępne w necie nie dadzą rady. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie można taką usługę wykonać, ale

Inna możliwość, to giełda elektroniczna, gdzie można taką usługę wykonać, ale wiąże się to z rozebraniem radia i (prawdopodobnie) podmianką softu. Koszt ok 80-100 zł.

Kod w tym radiu jest zapisany w procesorze i niestety podmianka softu nic nie da bo nie da :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod w tym radiu jest zapisany w procesorze i niestety podmianka softu nic nie da bo nie da :(

Nie da bo nie da... świetne tłumaczenie :polew:

Dla zainteresowanych rozkodowaniem radia: woj. śląskie, Milowice, giełda elektroniczna. Od godziny 9 do ok 13-14 w każdą sobotę jest tam facet, który rozkodowuje praktycznie każdy rodzaj radia. Z BNS i RNS-E schodzi mu 10-15 minut. Procedura jest taka sama - wrzuca swoją płytkę do czytnika, na ekranie pokazuje się pasek postępu. Po zakończeniu instalacji facet podaje kod. Koniec magii. Cena 100 zł. Jeśli ktoś nie ma możliwości rozkodowania radia w swojej okolicy, to służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przy mnie podłączył radio, włożył płytkę, po jakiś 10 minutach wyjął płytkę, zresetował radio i gotowe, kod jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...