Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] RNS ... problem z navi


Rekomendowane odpowiedzi

No wiec zapakowałem dzisiaj z rana RNS'a ... podjechałem do znajomego żeby podmienić piny CANowskie na kostkach i .... działa generalnie ale tylko radio.

brakuje w dalszym ciągu - komunikacji z zegarami - FIS off :confused4:

Navi nie ma sygnału - na VAGu komunikat - brak sygnału i brak zasilania wzmacniacza anteny GPS

Chyba czeka mnie wizyta w navi serwis. Ktoś wspominał na spocie że jest też jakiś magik w okolicach Fortu Wola - bede wdzieczny za namiar.

PODZIĘKOWANIA dla Boberka,Alvaro i Łukaszar za okazaną pomoc :drunk: :drunk: :drunk:

Lukasz :kwasny: z powodu licencji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde lipa totalna :( cały dzień zachodu i tak nie działa :(

niby takie proste a tu d.... blada :(

Adaś nie martw sie bedzie gitara :) tylko musi ktos na to looknąc fachowym okiem

a ten kontakt to i mi by sie przydał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic - pojade do navi sevisu . za komplet z kostkami i podłączeniem 200 pln, kostki mam ale karwa do poniedziałku bez navi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaho!

Jedż do Naviservice do Józefoowa ul Graniczna 81j (za składem budowlanym).

Za "zrobienie" dopasowanie kosza 2 din zapłaciłem 300 zeta (u mnie był 1 din), instalacji can + przeprogramowanie zapłaciłem 190 zeta. Na połczyńskiej biorą 500 prawie tyle samo, ale niestety nie dodzwoniłem sie do nich(nikt nie odbierał telefonu).Ponadto fachowiec nie musi się reklamować, co robią ci z Połczyńskiej.

Teraz jestem w szoku :shocked:, bo to hula jak nie wiem co :dance:.

Facet (właściciel) Naviservice to naprawdę fachowiec. Tak na marginesie to u mnie było roboty huk.

Robili od 8.00 do 16.30.

Niżej masz namiary

NAVISERVICE - KRZYSZTOF BYKOWSKI

05-410 Józefów, ul. Graniczna 81 J

tel. +48 22 789 17 63; fax +48 22 789 62 51

kom. 0501 749 601

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lexpar mi za założenie powiedzili 590 zł :(

wiec ja bede rezał sam do momentu jak stane :P i nie bede wiedział co mam zrobić :)

Adas jak bedziesz w NAVI Serwisie to daj znac to mi kupisz kostke 26 pinową :P i antene GPS

albo razem pojedziemy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaho!

Jedż do Naviservice do Józefoowa ul Graniczna 81j (za składem budowlanym).

Za "zrobienie" dopasowanie kosza 2 din zapłaciłem 300 zeta (u mnie był 1 din), instalacji can + przeprogramowanie zapłaciłem 190 zeta. Na połczyńskiej biorą 500 prawie tyle samo, ale niestety nie dodzwoniłem sie do nich(nikt nie odbierał telefonu).Ponadto fachowiec nie musi się reklamować, co robią ci z Połczyńskiej.

Teraz jestem w szoku :shocked:, bo to hula jak nie wiem co :dance:.

Facet (właściciel) Naviservice to naprawdę fachowiec. Tak na marginesie to u mnie było roboty huk.

Robili od 8.00 do 16.30.

Niżej masz namiary

NAVISERVICE - KRZYSZTOF BYKOWSKI

05-410 Józefów, ul. Graniczna 81 J

tel. +48 22 789 17 63; fax +48 22 789 62 51

kom. 0501 749 601

Dzięki - pojade do nich w poniedziałek bo położyłem się na GPS'ie. Can jest, wszystko działa jak należy tylko sygnału nie ma na antenie.

Nie ma problemu Piter - dam Ci znać na którą się umówiłem :th: i jak bede to odrazy to wezme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś tą małą nawigacje, czy nie miales wogole? Jesli dobrze pamietam to antene gps mozna wykorzystac z tej istniejacej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś tą małą nawigacje, czy nie miales wogole? Jesli dobrze pamietam to antene gps mozna wykorzystac z tej istniejacej.

miałem Navi Plus DX i antena na niej chodziła ... może coś na kostkach jest porąbane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz to ja tez chetnie bym podjechał :P razem z toba wiec czekam na godzine :P i moze ja sie zpracy zerwe :P i pojade z toba ;P [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 11:48 _________________________________________________ja bede miał dwie działajace navi :P

bo fabrycznie mam małą :P ale nie bede jej wyjmował ;P bo ona idzie po can ;P

a DXa podałcze przez gale ;P

kilka pinów trzeba poprzepinac i bedą banglały dwie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze!

To dziwne, że od Ciebie chcą więcej brać i za kosz i za montaż, ale może wyglądasz na takiego, który ma kasę :polew: :polew: :polew:

Ale wyliczył Ci za co ile miałbyś zapłacić?

Z tego co wiem to Ty masz chyba cana, więc skąd się wzięło 590 zeta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem mam jakiegos pecha :)

ale kosz przełoze sobie sam

i dopiero moze do nich pojade ;) ale to zobacze jeszcze bo wydaje mi sie ze sam ogarne kostki :P

ale to sie zobaczy wszystkoz alezy od pogody ;P [br]Dopisany: 24 Luty 2008, 15:49 _________________________________________________wyliczyłmi za wymiane kosza za kable robote oraz podpiecie tego wszytskiego

powiedziąłem mu ze mam mała navi a on ze to nie zmienia faktu bo to oddzielne urządzenie

a za jakis can adapter powiedział mi 400 zł

ale ja mam can wiec nie za bardzo to wszytsko rozumiem pojede do nich jutro

jak bedzi etam Adaho

i wtedy pogadam i powiem o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie. Wydawało mi się, że Ty masz cana.

Ale to i tak 400 to strasznie dużo.

U mnie cana nie było i za podłączenie navi do zegarów + przeprogramowanie zapłaciłem tylko 190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dla mnie dziwne jak ja can mam poprowadzone do radia CAN LOW i CAN HIGH nie rozumiem tego :(

no nic nie musi mi działac ta navi z zegarami :) bo na zegarach bedzie działac ta co mam :P ta co bede miał moze działac

bez FISa :) nie przeszkadzami to :)

to co bede umiał montuje sam :) jak juz rozłoze recei nie bede wiedział jak dalej to wtedy bede jezdził i szukał

ale z doswadczenia wiem ze DX potrzebuje tylko gali wiec sobie ją gdzies znajde przy zegarach pocziagne do Navi i bedzie chulac :P tylko po impulsowo a nie po can :P zreszta nie wiem zobacze jak to wyjdze najpierw to chce zamontowac to zeby to juz siedziało :)

a potem bede dumał

moze poprostu ja nie wiem o jakiego cana chodzi ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc wróciłem z Naviservis'u - zmieniarka HULA, komunikacja z zegarami jest ale navi jakoś nie może wystartować ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie moze wystartowac? Co sie dzieje? Co powiedzieli Ci w NAVI Service?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie moze wystartowac? Co sie dzieje? Co powiedzieli Ci w NAVI Service?

jak byłem to powiedzieli że trzeba z 10 km przejechać bo musi się skalibrować. Przejechałem 20 i nic. Dzwoniłem - mówią że trzeba jeszcze raz podjechać to sprawdzą styk antenowy albo w radiu jest coś uszkodzone ... ale tak też nie pasi bo działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu kochany ale masakra :(

zamontowac RNSa to pikuś

a tu wcale nie takie hop siup :(

mi jeszcze walka z DXem została :( [br]Dopisany: 25 Luty 2008, 11:57 _________________________________________________

Piotrze!

Obyś nie przekombinował :(

w navi servisie powiedzieli ze sie da tylko

DX bedzi echodził po GALI

i nie bedzie wyświtlało na wyświetlaczu :)

wiec loozik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei jak ktoś dzwoni to wyślwietla numer telefonu a nazwy nie. To się jakoś ustawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra .. wkońcu finał :notworthy: pojechałem jeszcze raz do NS .. wyjeli radio i okazało się że wtyczke od anteny GPS urwali rano ... wymienili na nową i navi-RNS ożyło :th:

koniec rezania w tym temacie u mnie. Teraz czekam na bliźniaka - Piotus w sobote możemy kosz wsadzać :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...