Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieje się grubo!
No i w q. Więc kiedyś 2.7 możesz kłaść :kox:

Opublikowano
  • Autor

może kiedyś :)

Opublikowano

Wreszcie graty ujrzały światło dzienne :)

No spasujesz to i będzie bajecznie :D

Powodzenia !

Opublikowano
  • Autor

no trochę przeleżały w garażu ale w końcu się za nie biorę, lepiej późno niż później :wink:

Opublikowano

no kolego czekam na efekt po malowaniu spasowaniu ..... kox :jerk:

Opublikowano

Łukasz nie wybierasz do kielc? Jak,coś to wpadaj.

Dobrze ma furka,u Ciebie:-) jest śliczna al będzie bajka.

Opublikowano

dużo zabawy ze zmianą radia ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Łukasz nie wybierasz do kielc? Jak,coś to wpadaj.

Dobrze ma furka,u Ciebie:-) jest śliczna al będzie bajka.

W wawie siedzę teraz a w domu tylko na weckendzie wiec czasu mało

Furka ma aż za dobrze :) ostanio służy tylko jako auto weckendowe bo do roboty mam jeszcze czarne kombi oczywiście a4 b5 :wink:

dużo zabawy ze zmianą radia ?

trzeba konsole środkową wymienić na 2din czyli pod duże radio

bateria niedomagała już wiec wpadła nowa

AKUMULATOR VARTA SILVER DYNAMIC 74 Ah / 750A

201410026783.jpg 201410026784.jpg

nowe świece + przewody i korek z R8 :D

201411116952.jpg 201411116953.jpg 201411116954.jpg 201411116955.jpg
Opublikowano

Kolego ja też ze Starachowic, gdzie toto serwisujesz? masz jakiegoś speca od 2.8? pytam bo przydałby mi się w zasadzi ktoś taki

druga sprawa, gdzie i jakie koszta świec i kabli ?

jeszcze jedno,

Co daje ten korek R8 ? :banan::banan::banan::banan:

Edytowane przez gieras1988

Opublikowano

korek od R8 daję prestiż pod maską :)

Opublikowano
  • Autor

Kolego ja też ze Starachowic, gdzie toto serwisujesz? masz jakiegoś speca od 2.8? pytam bo przydałby mi się w zasadzi ktoś taki

druga sprawa, gdzie i jakie koszta świec i kabli ?

jeszcze jedno,

Co daje ten korek R8 ? :banan::banan::banan::banan:

kolego sporo przy aucie samemu ogarniam :wink: jak potrzbujesz speca to naszych forumowych kolegów mogę Ci polecić Nosb lub Grzanek85

koszt kabli i świec to coś koło 500zł

a z korkiem to tak jak pisze kolega mazior :decayed:

Edytowane przez huzio00

Opublikowano

Kolego ja też ze Starachowic, gdzie toto serwisujesz? masz jakiegoś speca od 2.8? pytam bo przydałby mi się w zasadzi ktoś taki

druga sprawa, gdzie i jakie koszta świec i kabli ?

jeszcze jedno,

Co daje ten korek R8 ? :banan::banan::banan::banan:

kolego sporo przy aucie samemu ogarniam :wink: jak potrzbujesz speca to naszych forumowych kolegów mogę Ci polecić Nosb lub Grzanek85

koszt kabli i świec to coś koło 500zł

a z korkiem to tak jak pisze kolega mazior :decayed:

No dzięki za info, wstawiam jutro do kolegi na warsztat, mam nadzieję, że może jemu się uda robota przy moim, ew jak nie to bd się do nich odzywał :hi:

Opublikowano

podoba mi się, nawet bardzo :) też chciałem w quattro :(

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

prezent gwiazdkowy o mojej kobitki :)

201412257088.jpg 201412257089.jpg 201412257092.jpg 201412257093.jpg


i zderzaki pomalowane

201501037131.jpg 201501037132.jpg

Opublikowano

ładna ładna nawet bardzo, alusy mmmmm :)) i fotele :))

Opublikowano
  • Autor

ładna ładna nawet bardzo, alusy mmmmm :)) i fotele :))

dzięki :)

zderzak tył udało mi się wczoraj przymierzyć :wink:

IMAG0029.jpg

Opublikowano

dokladke mogles robic w czarny polysk bo teraz wszystko sie zlalo

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

chciałem w kolor


do założenia szykują się troszkę większe hamulce na przód :)

tarcze zimmermana klocki trw do tego dystanse przód 13mm tył 15

IMAG0138.jpg IMAG0139.jpg IMAG0140.jpg

zaciski wypiaskowane

IMAG0141.jpg IMAG0142.jpg IMAG0169.jpg

IMAG0170.jpg IMAG0171.jpg IMAG0172.jpg

Zwrotnice od s4 i jarzma do zestawu wyczyszczone i czekają na malowanie


hamulce na aucie

201502227345.jpg
201502227344.jpg 201502227343.jpg201502217341.jpg 201502217342.jpg
zwrotnice wypiaskowane i pomalowane
201502217340.jpg
dla porównania tarcza 288:)
201502217338.jpg 201502217339.jpg
Opublikowano

pięknota b5 jednak to jest fajne auto :) hebelki 1 klasa :banan::kox:


kiedy na gorzałke przyjeżdżacie ja u CIebie na nalewkach juz bylem ;P

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

na nalewkach to Twoja Żona chyba była :grin: jak będziesz spożywać alko to przyjadę :wink:


fotki z malowania zacisków przód i tył

jarzma kolor czarny zaciski złoty

przygotowanie domalowania

IMAG0642.jpg IMAG0643.jpg
podkład cynkowy
IMAG0645.jpg IMAG0646.jpg IMAG0647.jpg IMAG0648.jpg IMAG0649.jpg
malowanie
IMAG0653.jpg IMAG0654.jpg IMAG0655.jpg IMAG0656.jpg IMAG0657.jpg
IMAG0658.jpg
efekt końcowy
IMAG0668.jpg IMAG0672.jpg IMAG0673.jpg
w weekend montaż na auto :)

Edytowane przez huzio00

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.