Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zestaw naprawczy rolety bagażnika A4 Avant


switch@23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Temat był poruszany pewnie,ale jako świeży użytkownik kombi ( A4 B5 - 1998 ) mam problem. Mianowicie połamane zaczepy w boczku tapicerki ,gdzie mocowana jest rolet. Mam możliwość zakupienia takiego zestawu naprawczego o numerze 8D9 898 553 B, który podobno dedykowany jest do tego modelu .

Wygląda to tak

zestawnaprawczy8d989855.jpg

Pytanie z mojej strony jak zamontować to cholerstwo?

Czy potrzebne jest jakieś rozbebeszenie boku?

Czy może do tego modelu jest inny zestaw?

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam jak to idzie polamac :tongue4: , ale nie powiem zdobyc takie cudo, to naprawde nie lada wyczyn :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

68zł + 19zł koszty wysyłki 4 malutkich kawałków plastiku :kox::polew: :polew: :polew:

chyba se zakupie jakby mi sie mialo zlamac........................kiedys :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie jest to do kupienia ...ale wkomponowanie tego w boczek mnie trochę przeraża :blink:

życzę jak najmniej wyłamanych mocowań :>[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 11:03_________________________________________________

a ja sie zastanawiam jak to idzie polamac :tongue4: , ale nie powiem zdobyc takie cudo, to naprawde nie lada wyczyn :gwizdanie:

to się po prostu łamie od polskich dróg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy patent kupić uchwyty do wieszaków(poprzeczek) w szafach, ucina sie jedną strone i przykręca do boczka w ori miejsce, nawet jest miejsce na śrubke

Jest gdzies opis na forum :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ale chyba to nie jest akurat zestaw naprawczy zaczepiania rolety (tego zaczepu w boczku). Chyba, że się mylę...

http://imageshack.us/f/838/zestawnaprawczyroletyau.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ale chyba to nie jest akurat zestaw naprawczy zaczepiania rolety (tego zaczepu w boczku). Chyba, że się mylę...

http://imageshack.us/f/838/zestawnaprawczyroletyau.jpg/

jakiś inny zestaw? bo rzeźbienie w tym elemencie to troche misja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta. Wg mnie jest to zestaw naprawczy rolety a nie boczka w bagażniku :wink: Te plastiki z lewej to chyba są te które podczas zwiniętej rolety podtrzymują ją żeby nie wisiała. Zademonstruje to na zdjęciu podglądowym. Przy zwiniętej rolecie są one pod nią. Mam nadzieje że dobrze opisałem.

roleta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...