Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Jakie sprzęgło na 1-masie do A4 B5 Avant AJM 5-gang


adrian998998

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów z forum. Powoli zaczyna 2-maska mi grac a ze idę z modami do przodu to co mozna by było zamontowac na 1 masie? Chodzi mi żeby sprzegło mogło przenieść moment tak 420nm. Czy potem bedzie pasowało jak zmienie słupek na ASZ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po cholere chcesz zmieniac na 1 masa...

jak bedziesz jezdził z głowa to 400 z lekkim hakiem wytrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po cholere chcesz zmieniac na 1 masa...

jak bedziesz jezdził z głowa to 400 z lekkim hakiem wytrzyma

wg niektorych to sprzeglo nie ma prawa 350nm wytrzymac :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednomas tego tez ci na długą mete nie pociagnie :gwizdanie: trzeba wzmacniac u radzika

Jak chcesz uchronic sie przed kosztami, to powiem tyle, nie uchronisz sie :gwizdanie:

Sprzęgło od AWXa nowe laduj, spokojnie wytrzyma, u mnie nowe seryjne AFN od ok 50tys trzyma 350niutków, co pewien czas sie śliźnie ale nie ma tragedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Jarol pisał ze AWX nie jest duzo słabsze od tego a AVF czy z 2.0... kto jak kto one on duzo wyrezał z moca :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie polecę jedno masa i nigdy sobie już takiego drugi raz nie włożę, dobry nowy zestaw dwumas i sprzęgło z AWXa i latasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, aczkolwiek 1 spaliło się po niecałych 1500km ;( i to w trasie, reklamacja została uznana....

Obecnie jak mam się ganiać to tylko z rolki, szkoda mi kasy na kolejne sprzęgło do parcha :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co niby się dzieje na 1 masie??? znam kolegów co mają 1 masy i nie narzekają? Sam jezdziłem golfem i ibizą i żadnych tam wibracji nie odczułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co niby się dzieje na 1 masie??? znam kolegów co mają 1 masy i nie narzekają? Sam jezdziłem golfem i ibizą i żadnych tam wibracji nie odczułem.

u mnie drgało przy ruszaniu, i przy jakis tam obrotach, do tego dziwnie się mi tym ruszało, mam glofa po przekładce a?? (poprzeczniak na pompie 110) na bpx(ibiza) z jednomasem i poza dzwinym ruszaniem wszytko jest niby ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Tobie o takie podszarpywanie podczas delikatnego ruszania? Powiedz mi jak Twoja AJM-ka znosi moce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jednomasie głownie czółem to na lewarku biegów i na kierownicy przy ruszaniu, no po prostu drganie

A jak ma znosić? przecież nikt normalny nie wykorzystuje tego cały czas, jeździ jak każdy normalny TDI.... tylko czasem wciągnie jakieś 3,0tdi po koksie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czasem wciągnie jakieś 3,0tdi po koksie kox

i gosc ma nieciekawa mine :kox:

To jakie wkońcu masz u siebie sprzęgło??

z tego co wiem to AWX... ale niech sie własiciel do konca wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to AWX... ale niech sie własiciel do konca wypowie

ja czy kto :cool1:

Ja AWX, napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aju a powiedz mi od czego miałeś zamontowany zestaw 1 masowy? A może ktoś korzystał z was z ofert pana Radzikowskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...