Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] "autoseba chip tuning" (Wroclaw) - komu robil?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

na allegro sie oglasza, warsztat we Wro (co mi bardzo odpowiada -> bo szukam tylko kogos z Wro do mojego 2,5tdiV6), ceny raczej mocno promocyjne. Na forach (o seatach, o audi 80, o oplach, golfach itp) chwala go ale napotkanelm sie na informacje, ze komus z tego forum niby cos pokaszanil. Nie moge znalezc zadnego postu z psioczeniem (interesuje mnie co bylo/jezeli bylo i jak sprawa sie skonczyla: przebieg procesu "reklamacji"). Na forum formula??? (forum tunerow, zrodlo "wsadow" itp) to go najchetniej "za psucie rynku" podpalili zywcem (nie precyzujac czy chodzi o jakosc czy zanizanie ceny sredniej)

Chcialbym zlapac kontakt z kims kto robil tam 2,5tdi najchetniej w tipie

Pozdrawiam,

Przemek

Opublikowano

Ja dobrze Ci poradze - chociaz nie powininenem, bo zalozyles praktycznie 2 takie same tematy - nie jedz do niego tym autem!!!

Nie wierze, ze ktos kto szuka klientow na allegro i ma dumpingowe ceny zrobi Ci porzadnie program w tym silniku i przy tej skrzyni. Jesli chcesz uniknac 5-cyfrowych kosztow, to jedz do sprawdzonego tunera. Masz oddzial Masters Tuning w Katowicach.

Opublikowano

Jetronik wrocław

Opublikowano

Jetronik to zdecydowanie najlepsza firma w okolicy - co niestety wiąże się ze sporym wydatkiem jednak wiesz za co płacisz.

Drugą opcją jest C-Tronic, mają własną hamownię, w miarę przystępne ceny - jeśli dobrze pamiętam - ale jak robią programy tego nie powiem bo nie znalazłem dużo informacji na ich temat w internecie. Mogę powiedzieć co widziałem, ruch mają duży, warsztat nowy, profesjonalnie urządzony.

Opublikowano

A Aligator to nie na południu gdzieś czasem ? :wink4:

Opublikowano

cześć jeśli chodzi ci o tego gościa to stanowczo ci odradzam :thumbdown:, auta które on robi kopcą jak cholera a co do ciśnienia turbo to total porażka, na przykładzie T4 2.5 tdi lekko daje za nim jak ze starego Jelcza, a 1.9 passat afn jak zrobił to paliwo lało się a turbo jak twierdził jest na 1.25 bara a dawało 1.4 normalnie zabójstwo :evil:

ja robiłem w Dynosoft Wrocław Mirass zna się na żeczy polecam :th:

Opublikowano

cześć jeśli chodzi ci o tego gościa to stanowczo ci odradzam :thumbdown:, auta które on robi kopcą jak cholera a co do ciśnienia turbo to total porażka, na przykładzie T4 2.5 tdi lekko daje za nim jak ze starego Jelcza, a 1.9 passat afn jak zrobił to paliwo lało się a turbo jak twierdził jest na 1.25 bara a dawało 1.4 normalnie zabójstwo :evil:

ja robiłem w Dynosoft Wrocław Mirass zna się na żeczy polecam :th:

no to chyba już wszystko jasne :th:

Opublikowano
  • Autor

auta które on robi kopcą jak cholera a co do ciśnienia turbo to total porażka, na przykładzie T4 2.5 tdi ....

ja robiłem w Dynosoft Wrocław Mirass zna się na żeczy polecam :th:

szukam "zywych osob", kotre robily ten silnik (2.5tdiv6)u niego czy dynasoft.. narazie "podobno ktos" itp

chetnie poznam logi osoby, ktora ma to dobrze zrobione (np Dyn 011 -> jakiej wartoswci NIE NALEZY przekraczac)

Przemek

Opublikowano

szukam "zywych osob", kotre robily ten silnik (2.5tdiv6)u niego czy dynasoft.. narazie "podobno ktos" itp

Zastanawiam się czego Ty właściwie chcesz, bo chyba sam nie wiesz.

Chciałbyś znaleźć 100 osób, które mają te silniki, które jeszcze robiły w jednym miejscu i najlepiej 100m od Twojego domu żeby było blisko ???

chetnie poznam logi osoby, ktora ma to dobrze zrobione (np Dyn 011 -> jakiej wartoswci NIE NALEZY przekraczac)

A jak Ci ktoś da te logi grupy 011 to będziesz wiedział o co w nich chodzi ?

Opublikowano

szukam "zywych osob", kotre robily ten silnik (2.5tdiv6)u niego czy dynasoft.. narazie "podobno ktos" itp

chetnie poznam logi osoby, ktora ma to dobrze zrobione (np Dyn 011 -> jakiej wartoswci NIE NALEZY przekraczac)

Tu raczej spotkasz osoby, ktore robily soft u Rogala.

Mozesz tez podpytac na AKP i przede wszystkim poszukac tam logow AFB po zmianie softu.

Np. carlnova ma AFB+tip z softem na 200PS. Poszukaj jego logów...

Opublikowano
  • Autor

Tu raczej spotkasz osoby, ktore robily soft u Rogala.

Np. carlnova ma AFB+tip z softem na 200PS. Poszukaj jego logów...

no wlasnie on juz turbinke chyba ugotowal...wiec to dobry przyklad zlego przykladu (jak dla mnie).. pozatym te 200ps to on wyliczyl z logow tiptronica.. mi w seri (chyba ze nie?) wychodzi prawie 170 w piku /160 zawsze (z logow tipa oczywiscie)

przyklady logow "po i przed' rogalu (czy innym uznanym) to po prostu to czego szukam

Przemek

Opublikowano

Witam

Ja też robiłem softa u autoseby na 126km,przelatałem już 40tyś.km i nie zauważyłem zeby z auto kopciło

(oczywiscie przed zabiegiem wymiana wtrysków )

Opublikowano

Witam

Ja też robiłem softa u autoseby na 126km,przelatałem już 40tyś.km i nie zauważyłem zeby z auto kopciło

126KM samym programem?
Opublikowano

przyrost +40% samym oprogramowaniem :/ no nie wiem

Opublikowano
  • Autor

przyrost +40% samym oprogramowaniem :/ no nie wiem

u autoseby (juz po chipie u niego jestem) byl gosc razem ze mna z jakas terenoweczka 2,0tdi (dci??? chyba na silniku bylo) co miala w seri miec okolo 90 koni

Pomiar przed i po ta przenosna hamownia

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5ac87c7714ae2899.html

87->134 koni (czyli 54% przyrostu jak dobrze licze?).. banan u wlasciciela byl od ucha do ucha, byc moze za miesiac przyjdzie na poprawke bo dymi itp (tego nie wiem) ale jak widac 40% nie jest bariera..

Pozdrawiam,

Przemek

Opublikowano

jeśli chodzi o dobrze zrobionego chipsa to polecam Dynosoft wrocław

mi wykjręcili taki coś

wykres%20mocy.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.