Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chce zmienic lampy tylne, zastanawiam sie czy zmieniac na nowszego typu ( z rocznika 98 ) czy kupic nowe lexusy, co do tych drugich to sam nawet nie wiem jakie ?? Co do srebrnej A4 bedzie pasowalo ?

Opublikowano

O gustach się nie dyskutuje, ale jestem zdecydowanie przeciwny "lexusom". Najbardziej podobają mi się seryjne lampy po drugim lifcie

http://members.lycos.co.uk/audiupl2/audi1/lampy%20tylne%20facelift.jpg

Są to te w ciemnym A4, w przeciwieństwie do srebrnego, które ma lampy po pierwszym lifcie.

Wiele zależy też od koloru samochodu. Myślałem o zmianie, ale przy moim kolorze (ciemnozielony metalik) od razu by było widać, że coś było kombinowane, bo samochody nowsze niż z rocznika 1996 nie wychodziły w takim kolorze. Gdybym natomiast miał samochód srebrny, albo czarny, to pewnie już bym dawno zmienił tylne lampy.

Sama operacja zmiany opisana jest tu:

http://www.audiworld.com/tech/ext38.shtml

Pozdrawiam,

M

Opublikowano

Zapomnij o lexusach.Stoi u mnie na parkingu A4 srebrna na lexusaxh i wygląda to okropnie.Zakładaj te po lifcie i będzie kozak :wink:

Opublikowano
  • Autor
;) Tez tak mysle
Opublikowano

Rób jak chłopaki karzą bo lexusy to ostatnia wiocha. Zakładaj lampy albo po 1 albo po 2 lifcie. Te po 2 sa troszke ładniejsze.

Opublikowano
Rób jak chłopaki karzą bo lexusy to ostatnia wiocha. Zakładaj lampy albo po 1 albo po 2 lifcie. Te po 2 sa troszke ładniejsze.

i ja się przyłączam do tych opinii:)

Opublikowano

ja nie wiem jak mozna w ogole zalozyc lexusy przeciez to jest okropne i nie pasuje do tego pieknego autka :mrgreen:

Opublikowano

Ale jeśli chce to niech założy jest chyba z 10 rodzajów tych lamp .....Ostatnio widziałem lexusy albo to była hella naprawdę całkiem nieźle to wyglądało....wiadomo że lampa lampie nierówna.....najpierw by trzeba ocenić jaki model lamp a dopiero potem zaopiniować......jedne lexusy są paskudne inne bardziej eleganckie....ale przecież jest teraz dużo firm produkujących lampy że wybór jest ogromny.......

Opublikowano
  • Autor

A mam pytanie, czy mozna w polsce tylne lampy przyciemniac w autach ?? ( sprayem do tego przeznaczonym ) , sam o tym jeszcze nie myslalem ale brat chce sobie przyciemnic w aucie .... :mrgreen:

Opublikowano
A mam pytanie, czy mozna w polsce tylne lampy przyciemniac w autach ?? ( sprayem do tego przeznaczonym ) , sam o tym jeszcze nie myslalem ale brat chce sobie przyciemnic w aucie .... :mrgreen:

Nie można.Widziałem ostatnio jak kolesiowi zabrali za to dowód :wink: Możesz sobie założyć tylko takie fabrycznie przyciemnane :wink:

Opublikowano

mi przyciemniane swiatla kojaza sie z "maluchem" w ktorym czesto wogole nie widac czy jest migacz wlaczony czy nie... :/

Opublikowano

hehehe.......w maluchach to bez przyciemniania lamp nieraz nie widać kierunku, a jak wciśnie jeszcze stop to instalacje jest przeciążona na maxa raz się naciąłem na takiego była by lipa bo jechałem motocyklem a on mi skręcił w lewo jak wyprzedzałem.....dobrze że hantle były konkretne to nie przydzwoniłem.........

Opublikowano

no to rzeczywiscie przygoda :) ja na motor juz nigdy nie siade... :lol: a wracajac do maluch moj dziadek chcial z E90 zjechac do siebie na podworek i staranowal brame bo hamulec strzelil :/ :D ale jak ciotka mi opowiadala o tym to lalem ze smiechu

Opublikowano

ja mam w swoim audi takie lexusowe swiatełka, "wojtas-audi" obejrzyj sobie te światelka moze zmienisz zdanie: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=93064821, bo ja akurat takie mam (tylko bez tego chromu) i kazdy ogląda, podziwia i pyta gdzie takie można kupić :D , bo się podobają. A w przyszłości chce do kompletu kupić przednie takie jak tu: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=94272213 ...

Pozdrawiam nawet tych co im sie niepodobaja takie swiatela 8)

Ogólnie wszystkich pozdrawiam :D

Opublikowano

No ten model jest ok...... też miałem je na oku aż do: http://www.allegro.pl/item94364342_nowosc_lexusy_audi_a4_1995_2001_black_.html momentu kiedy je zobaczyłem...................no ale myśle jeszcze nad takimi: http://www.allegro.pl/item93319297_nowosc_audi_a4_94_01_lexus_style_chrome_.html dodam że mam czarnego Audiaka..... mam teraz dylemat :?

Opublikowano

ale te co ty podałeś http://www.allegro.pl/item94364342_nowosc_lexusy_audi_a4_1995_2001_black_.html troszke sie roznia od tych co ja podalem http://www.allegro.pl/item93064821_przepiekne_czarne_lampy_lexus_audi_a4_b5_95_01_ss_.html

moim skromnym :wink: zdaniem te co ja podalem sa ciut ladniejsze :)

te drugie co podales sa tez bardzo ladniutke i do czarnego audika beda ci pasowac jak "kobieta i mezczyzna" :D , jeszcze jak masz troszke chromu w autku (lusterka, klamki, obramowanie szyb itp itd) to tym bardziej. Ja mam czerwone audi z czarnymi elementami to mi bardziej pasuja te co podalem...

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

No te lampki sa ladne, tylko ze do srebrnej to jedynie te ostatnie beda pasowac :mrgreen:

Opublikowano

Tak ToMMi masz racje ja właśnie te z chromem założe.... będzie je ładnie widać na czarnej furze one taką głębie mają błyszczącą........ :D do tego lusterka i podkładki pod tablice w chromie...i jeszcze kilka drobiazgów i będzie full wypas....

Opublikowano
Tak ToMMi masz racje ja właśnie te z chromem założe.... będzie je ładnie widać na czarnej furze one taką głębie mają błyszczącą........ :D do tego lusterka i podkładki pod tablice w chromie...i jeszcze kilka drobiazgów i będzie full wypas....

Jakbyście nie wiedzieli to ten chrom po pierwszej zimie wygląda okropnie.Robią się bąble.Jak będzie stała A4 z tymi lampami dzis na parkingu to walne wam fotki to zobaczycie sami :wink:

Opublikowano
no ale myśle jeszcze nad takimi: http://www.allegro.pl/item93319297_nowosc_audi_a4_94_01_lexus_style_chrome_.html dodam że mam czarnego Audiaka..... mam teraz dylemat :?

Viking daj se spokój z tymi lampami to przecież zeszpecisz auto ,kup sobie lampy po 2 liftingu z białym clearem i przy czarnym aucie wygląda to miodzio , a takie lexusy to moim zdaniem ostatnia wiocha.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.