Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Kierownica powietrza intercoolera


okon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zobaczyłem ostatnio w jakiejś Audi a4, że z przodu ma piękny wlot powietrza a nie "otwór" jak ja:

wlotp.th.jpg

Szukam właśnie części - kierownicy powietrza do intercoolera - i mam pytanie czy jest sens zakładania tego plastiku w moim silniku?

pozdrawiam,

Okon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jestem trochę zdziwiony bo mój znajomy też ma BPW i też nie ma tej prowadnicy. Nie dodawali tego standardowo?

- Zakupiłem tą kierownicę powietrza - czy może montował ktoś to kiedyś? Nie wiem czy trzeba przedni zderzak zdejmować?

pozdrawiam,

Okon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych:

Założyłem tą kierownicę i bardzo polecam tym, którzy jej nie maja - czuję, że samochód jest żwawszy i myślę, że turbinka też lepiej się czuje. Oczywiście względy estetyczne też mają znaczenie - nie widać

dziwnej dziury w zderzaku :)

Skorzystałem z zdjąć przedni zderzak: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=180793.0;highlight=przedniego+zderzaka+b7

Użyłem części: 8E0 117 335 k

Montaż dziecinnie prosty - kliknięcie z dołu i wchodzi ładnie - bez żadnych śrubek - POLECAM! :)

pozdrawiam,

Okon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,w moim autku również nie ma tej osłony kierowniczki wlotu powietrza do intercoolera, muszę ją zamówić i pytanie czy od silnika 2.0 i 1.9 są takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca twierdził, że są inne lecz i dlatego zamówiłem do 1.9, jestem w trakcie montowania, pzdr

po zdjęciu zderzaka, pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie ma kierownicy powietrza - bo ten kto robił rozrząd lub coś innego gdzie konieczny był demontaż przodu- przy montażu tak się spieszył ze jej nie zamontował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w przypadku, gdy w zderzaku w ogóle nie ma otworu na kierownicę powietrza? Mam zderzak gdzie obok halogenu jest plastik, bez otworu.

Wystarczy wygrzebać ten plastik, dokupić plastikową kierownicę powietrza, zamontować i to wszystko?

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

Plastik już wywalony. Póki co jest tak jak niżej. Teraz szukać kierowniczki. Szkoda, że trzeba zbijać cały zderzak żeby założyć :(

02076877016503108828.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam tych kierownic powietrza a mam dwa ic lewy i prawy a wcale mi ich nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...