[ALL B6] Jaki transmiter do radia audi concert

tuszek88

Hej

przy założeniu, że chcesz słuchać mp3 masz dwie opcje:

1. jak masz chęć pobawić się w Adama Słodowego to polecam przeróbkę na 2din i założenie concert 3 - kumpel zakładał, i jest bardzo zadowolony, - tyle że on nie ma mf więc nie wiem na 100% czy też działa (na 99% działa)

2. emulator zmieniarki - też trochę kosztuje no ale 100x lepsze jak transmiter i jako, że udaje zmieniarkę, to steruje nim radio sterowane mf :decayed:

pozostaje jeszcze jedna opcja - emulator do np tel z androidem - polutowałem już prototyp więc gotową zabawkę będę miał myślę do końca tygodnia idea prosta - sterowanie androidem do przodu do tyłu play pausa i nie wiem co mi jeszcze przyjdzie do głowy ;) - choć może być ciężko - widziałem battelfield 3 bete w psstore :naughty:

jestem w trakcie zbierania gratow do radia 2din i szczerze mowiac nie sa to az tak wielkie koszty 300zl radio 100zl kosz, climatronic 2din ok 250zł i popielniczka 50. stary komplet mozna sprzedac za 500zl wiec trzeba dołożyć ok 150zl za takie pieniadze nei ma co sie zastanawiac bo efekt jest mega.

(...) efekt jest mega.

Kwestia gustu - mnie brakowałoby tej półki pod klimatronikiem, a radyjko nie jest trochę droższe? kumpel płacił coś około 500zł ale z mp3 - jest tańsza bliźniacza wersja (chorus) ale bez mp3 :)

paro krotnie widzialem na forum concert III za 300zl, Navigacja BNS ok 500zl, RNS ok 1300zl. Osobiscie nie podoba mi sie concert III ale BNS robi czerwona robote :kox:

możliwe, kumpel brał od gościa z alledrogo, ale fakt BNS roolez :D