Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Mody w mojej czarnej Audi-czce cabrio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po długich poszukiwaniach w końcu kupione cabrio 2.0TFSI MULTITRONIK z łopatkami w kierownicy jest naprawdę piękne i zadbane bez przeszłości wypadkowej i z ful książką serwisową. W dodatkowym wyposażeniu jest bluetooth,kierownica multifunkcyjna,komputer i otwieranie dachu z pilota

Funkcje pilota:

1-dno kliknięcie-otwieranie zamka drzwi kierowcy

2 kliknięcie-otwieranie zamka obu drzwi

3 kliknięcie-otwieranie wszystkich okien

4 kliknięcie-otwieranie dachu razem z oknami

5 kliknięcie-otwieranie dachu bez otwierania okien

W niedługiej przyszłości chciałbym wprowadzić jakieś mody:)Jak macie jakieś propozycje piszcie:) z góry dziex

DSCF0109.jpg

DSCF0119.jpg

DSCF0112.jpg

DSCF0104.jpg

PS. Obserwowałem na drodze podobne auta każde ma czarnego grilla, a u mnie jest taki szary. Czy to normalne???

Chcialem odnowic moj watek po malych modach:):):)

Wykonane mody w kolejnosci wykonanych prac:

- usuniecie znaczkow z tylnej klapy

- podswietlanie tablicy rejestracyjnej lamki led

- obudowy lusterek S4

- przedni zderzak od sline z spryskami lamp

- pedaly aluminiowe z grawerem sline

- podswietlane nogi na czerwono (przod i tyl)

- tempomat

- kierownica na zamowienie od CARSDREAM pomniejszona pogrubiona ze scietym dolem i znaczkiem sline

- popielniczka i ramka biegow aluminium szczotkowane

Opublikowano

gratuluje , autko jest śliczne :good:

kabriolecik super, sam jeździłem dwa lata to wiem jaka to frajda sie czasem przewietrzyć :naughty:

do pelni szczęścia brakuje xenonów więc od tego bym zaczął , a grill czarny to chyba mają wersje s line.

powodzenia :).

Opublikowano
:good: gratulacje i szerokości :ok2:
Opublikowano

DSCF0104.jpg

PS. Obserwowałem na drodze podobne auta każde ma czarnego grilla, a u mnie jest taki szary. Czy to normalne???

raczej nie chyba cierpi na jakies schorzenie skontaktuj sie z lekarzem

p.s przepraszam ale musialem jebnąc lekkim smiechem

oglnie autko super szkoda ze zepsute ale i tak ladne

widze ze polacy za granicą coraz lepszymi furami jezdza no to git

rezaj moc chlopie :tongue4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Furka :good: ale na zimę to jak sie sprawuje pod względem ogrzewania :?:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Co do ogrzewania nie narzekam :) nie odczuwam różnicy co do wcześniejszego sedana a tu jeszcze siedzenia podgrzewane wiec myślę ze będzie dobrze przez zimę:):)

Opublikowano
:polew::good: :good:To super życzę bezawaryjności pozdrawiam
Opublikowano

Piekne cabrio

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

DSCF0002.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ----------

DSCF0259.jpg

<br /><br />

DSCF0012.jpg

<br /><br />

DSCF0027.jpg

<br /><br />

DSCF0267.jpg

<br /><br />

DSCF0281.jpg

<br /><br />

Opublikowano

naprawdę fajne autko, sam zastanawiam sie nad cabrio:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.