Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prawidlowe pisanie postow


wustyle

Rekomendowane odpowiedzi

tak czytam te posty i czytam...

i dochodze do wniosku, ze za bledy ortograficzne i stylistyczne powinno sie przygarniac kropka:)

mam czasami powazne problemy, zeby zrozumiec co autor ma na mysli

tez tak macie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANALfabetyzm bardziej mnie irytuje niz zwykla glupota ludzka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wustyle, Trzeniu :polew: :polew:

Problem z bledami ortograficznymi mozna latwo rozwiazac, wystarczy zainstalowac FireFoxa. Ma on slownik, ktory podkresla piekna, czerwona krecha wyrazy z bledami.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c*p c*p...

rozbawilo mnie to

i od razu przypomniala mi sie wypowiedz kolegi z klasy w technikum, ktory na podstawach technologii i konstrukcji maszyn wyjasnial dzialanie sprzegla

UWAGA CYTUJE!!!!

sprzeglo to jest tak, ze jak sie podchodzi i sie kreci i sie naciska, to sie nie kreci, a jak sie puszcza to sie znowu kreci

i to jest ze sprzeglem wlasnie tak lub podobnie

(slowo w slowo)

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tego nie wyeliminujesz.

Część ludzi ma naprawdę problem z wysłowieniem się i widać błędy tak porażające, że rzeczywiście ciężko coś zrozumieć na pierwszy rzut oka, ale niektórzy mają dysortografię więc takim osobom nie ma co się dziwić.

Jednakże porażają mnie Ci, którzy mają np. Mozille, gdzie jest sprawdzanie błędów na bieżąco i dalej walą takie byki, że szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bledy ortograficzne od biedy zrozumiem, bo wielu jest dyslektykow i nie wiedza nawet o poprawianiu bledow

ale stylistyczne pisanie postow na forum motoryzacyjnym jest podstawa do udzielenia pomocy piszacemu przeciez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierze w takie rzeczy jak dysortografia, ale to juz jest inna dyskusja.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie zawsze daruje sobie np. czytanie fatalnych stylistycznie ogloszen na allegro

autko super, wszystko podane, jaki silnik, przebieg, itd

i zaczyna sie opis sprzedajacego...

po drugim zdaniu mam juz dosyc i zamykam okienko

jakos zle mi sie kojarzy pan sprzedajacy, ktory pisze jezykiem Kargula...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tego nie wyeliminujesz.

Część ludzi ma naprawdę problem z wysłowieniem się i widać błędy tak porażające, że rzeczywiście ciężko coś zrozumieć na pierwszy rzut oka, ale niektórzy mają dysortografię więc takim osobom nie ma co się dziwić.

Jednakże porażają mnie Ci, którzy mają np. Mozille, gdzie jest sprawdzanie błędów na bieżąco i dalej walą takie byki, że szkoda gadać.

W roli uscislenia dysleksja a nie dysortografia :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tukan nie dyskleksja tylko dysortografia ;]

dysleksja obejmuje duzo wiecej niz robienie bledow

a dysortografia obejmuje wlasnie robienie bledow w wyrazach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tukan nie dyskleksja tylko dysortografia ;]

dysleksja obejmuje duzo wiecej niz robienie bledow

a dysortografia obejmuje wlasnie robienie bledow w wyrazach

Ale chodzi tez o robienie bledów stylistycznych :decayed: A to juz nie dysortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan, a Ty juz masz FF 2.0??

Niestety tego nie wyeliminujesz.

Część ludzi ma naprawdę problem z wysłowieniem się i widać błędy tak porażające, że rzeczywiście ciężko coś zrozumieć na pierwszy rzut oka, ale niektórzy mają dysortografię więc takim osobom nie ma co się dziwić.

Jednakże porażają mnie Ci, którzy mają np. Mozille, gdzie jest sprawdzanie błędów na bieżąco i dalej walą takie byki, że szkoda gadać.

W roli uscislenia dysleksja a nie dysortografia :decayed:

dla Ptaszyny zagraniczej beda :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan, a Ty juz masz FF 2.0??

Niestety tego nie wyeliminujesz.

Część ludzi ma naprawdę problem z wysłowieniem się i widać błędy tak porażające, że rzeczywiście ciężko coś zrozumieć na pierwszy rzut oka, ale niektórzy mają dysortografię więc takim osobom nie ma co się dziwić.

Jednakże porażają mnie Ci, którzy mają np. Mozille, gdzie jest sprawdzanie błędów na bieżąco i dalej walą takie byki, że szkoda gadać.

W roli uscislenia dysleksja a nie dysortografia :decayed:

dla Ptaszyny zagraniczej beda :polew:

Mam na to papier :polew: Kolego Bambo z Somallllli czy tam Czadu :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W roli uscislenia dysleksja a nie dysortografia :decayed:

W roli uściślenia - są to pojęcia współistniejące ze sobą :naughty::

Dysleksja czyli specyficzne trudności w nauce czytania i pisania (ICD-10 R48) to zaburzenie manifestujące się trudnościami w nauce czytania i pisania, mimo stosowania standardowych metod nauczania, inteligencji na poziomie przeciętnym i sprzyjających warunków społeczno-kulturowych.

Dysortografia zaburzenie psychiczne, objawiające się na nieświadomym popełnianiu błędów ortograficznych pomimo znajomości zasad pisowni i odpowiedniej motywacji do poprawnego pisania. Dysortografia może być korygowana poprzez nauczenie zasad ortografii jednak całkowite ustąpienie objawów występuje bardzo rzadko. Równie powszechnie wyolbrzymia się lenistwo i nieuwagę.

I tak wiadomo o co chodzi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W roli uscislenia dysleksja a nie dysortografia :decayed:

W roli uściślenia - są to pojęcia współistniejące ze sobą :naughty::

Dysleksja czyli specyficzne trudności w nauce czytania i pisania (ICD-10 R48) to zaburzenie manifestujące się trudnościami w nauce czytania i pisania, mimo stosowania standardowych metod nauczania, inteligencji na poziomie przeciętnym i sprzyjających warunków społeczno-kulturowych.

Dysortografia zaburzenie psychiczne, objawiające się na nieświadomym popełnianiu błędów ortograficznych pomimo znajomości zasad pisowni i odpowiedniej motywacji do poprawnego pisania. Dysortografia może być korygowana poprzez nauczenie zasad ortografii jednak całkowite ustąpienie objawów występuje bardzo rzadko. Równie powszechnie wyolbrzymia się lenistwo i nieuwagę.

I tak wiadomo o co chodzi :tongue4:

No ba :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...