Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czarny dym z wydechu i sadza na ziemi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć :)

Dzisiaj jak odpaliłem autko po nocnym postoju pokazał się z wydechu czarny dym i dużo sadzy zaczęło lecieć z wydechu :( autko ma moc ale kopci. Wczoraj auto jechało 300 km z przyczepką a na przyczepce motor ale nie zamulałem go bo wkręcałem na 3 tys obrotów... Miał już ktoś tak?? Co to może być??

Opublikowano

ja tak miałem jak wyciąłem kata...przygazowałem i poleciala sadza, może po prostu gdzieś tam się zebrało

a powiedz to jest cały czas czy tylko raz Ci się tak zdarzyło ?

Opublikowano

dziura w dolocie :hi:

Opublikowano
  • Autor

raz mi się tak zdarzyło i to dzisiaj. Kata już nie ma od bardzo dawna :naughty: To jutro przekopie cały dolot może coś znajdę ale czy auto nie powinno byś słabsze przy nieszczelnym dolocie??

Opublikowano

..ja też tak mama...po kilku dniach spokojnej jazdy chce przydeptać i na początku czarna sadza, później jest już spokój...dodam że nie mam kata, egr i moc podniesioną...

Opublikowano

bo sadza zbiera sie między innymi w turbinie i jak depniemy to zostaje wydmuchana i dlatego kierownice sie nie zapiekaja

Opublikowano

ale sie zbierac nie powinna.

dolot do sprawdzenia, prawdopodobnie nieszczelny.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj auto po odpaleniu nie kopciło już na czarno i sadzy za sobą nie zostawiło :mysli:

Opublikowano

bo pewnie jakiś czas jeżdziłeś za spokojnie i zebrała się sadza, przegoniłes auto i juz masz po problemie ;) ale dla pewności możesz ten dolot obejrzeć :good:

Opublikowano
  • Autor

Dolocik przejrzę :good: ale zrobię to najszybciej dopiero w weekend :disgust:

Opublikowano

Panowie ja mam ten sam problem ale od momentu gdy rozwalilem miskę :(

Od tamtej pory jak tylko mi się turbina załączy to za mną czarno :disgust:

Na zimnym silniku niema tego problemu ale jak tylko się trochę zagrzeje to od razu za mną chmura dymu.

Czym więcej przycisne tym więcej dymu :angry:

Opublikowano

JotAeN sprawdź czy dolot szczelny

Raz na ruski rok też mi po zapaleniu zimnego po nocy plunie na ziemie wodą z sadzą

http://img196.imageshack.us/img196/4470/dsc01898fd.jpg

ale to według mnie nic nie po kojącego, dolot szczelny, jazda anty zamulająca, więc ja bym czepił się jakości paliwa i tego czy auto nie stało w nocy na trawie gdzie była duża wilgoć

Opublikowano

Jak by mi tylko z rana na zimnym pluł to bym się nie stresował ale on mi dymi za***iście na rozgrzanym i po włączeniu turbiny dopiero :/

Co to sprawdzenia dolotu to tak średnio się orientuję w tych sprawach :/

Ale ścignę chłopaków z A3 klub może mi pomogą bo mam z nimi dobry kontakt :decayed:

Opublikowano

Jak by mi tylko z rana na zimnym pluł to bym się nie stresował ale on mi dymi za***iście na rozgrzanym i po włączeniu turbiny dopiero :/

Co to sprawdzenia dolotu to tak średnio się orientuję w tych sprawach :/

Ale ścignę chłopaków z A3 klub może mi pomogą bo mam z nimi dobry kontakt :decayed:

Turbina cały czas jest włączona.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.