Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jaki imbus do skrzyni biegów


majkd

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie imbusy potrzebne są do skrzyni biegów. Chodzi mi głównie o ten korek umieszczony z boku skrzyni?

Z tego co pamiętam to do korka wlewowego ma być w rozmiarze 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majeczka9

To co proponujesz to jest klucz do korka spustowego (na samym spodzie skrzyni.)..

A do wlewu (z boku ) to jak Kolega rikardo podał imbus 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majeczka9

To co proponujesz to jest klucz do korka spustowego (na samym spodzie skrzyni.)..

A do wlewu (z boku ) to jak Kolega rikardo podał imbus 17

Nie wiem jak to wygląda w FWD lub poszczególnych rocznikach,ale u mnie,98 Q taki sam jest i do korka spustowego i do wlewu

Pewnym jest,że trzeba pod samochód zajrzeć i sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda w FWD lub poszczególnych rocznikach,ale u mnie,98 Q taki sam jest i do korka spustowego i do wlewu

Jeśli w Q jest taki sam do wlewu ..to Przepraszam Koleżankę i zwracam honor... :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do korka wlewowego w B5 na pewno jest potrzebny w rozmiarze 17. Ten rodzaju klucza który podała koleżanka można śmiało wykorzystać do wypuszczenia oleju ze skrzyni gdzie jest potrzebny rozmiar 16 oraz do jej napełnienia i wówczas wybija się go z tej nasadki i z drugiej strony jest rozmiar 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem pewny, czy to imbus 17. Ale teraz już wiem, że do korka wlewowego z boku pasuje imbus 17. Ma ktoś namiary gdzie można kupić taki imbus w dobrej cenie (najlepiej w okolicach Katowic)? No ale dzięki za odpowiedzi. Ja jestem kierowca-amator no i dowiedziałem się tutaj, że co skrzynia to inny imbus ( myślałem, że tylko we "francuzach" tak jest :> ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...