Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majkd

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jaki imbus jest potrzebny do odkręcenia korka wlewu oleju do skrzyni biegów w A4 1,9TDi 99 rocznik 99 ?
  2. Nie byłem pewny, czy to imbus 17. Ale teraz już wiem, że do korka wlewowego z boku pasuje imbus 17. Ma ktoś namiary gdzie można kupić taki imbus w dobrej cenie (najlepiej w okolicach Katowic)? No ale dzięki za odpowiedzi. Ja jestem kierowca-amator no i dowiedziałem się tutaj, że co skrzynia to inny imbus ( myślałem, że tylko we "francuzach" tak jest :> ).
  3. Jakie imbusy potrzebne są do skrzyni biegów. Chodzi mi głównie o ten korek umieszczony z boku skrzyni?
  4. Dzięki, dokładnie o to mi chodziło.
  5. Czym zastąpić gumowy łącznik na kolektorze dolotowym. To jest guma o średnicy ok. 60mm i długość tej gumy też ok. 60mm. Pomóżcie. W serwisie ta guma kosztuje ponad 100 PLN czym to zastąpić ?
  6. majkd opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam kupiony olej HIPOL 15F GL-5 85W-90. chcę wymienić w tylnym moście. Jak sądzicie nadaje się?
  7. Ja mówię, że jak się ma chwilę lepiej pokombinować ze standardowym przekaźnikiem za 2PLN. A to co zaoszczędzicie przeznaczyć na coś innego. Pozdrawiam, majkd ( http://ski-portal.pl)
  8. Ja mam MS i jest spoko ponad 10000km i spokój. A co do wymiany całego zawieszenia, miałem ten sam dylemat. Moje rozwiązanie było takie: poczekałem aż się całe zawieszenie rozsypie i jeszcze poczekałem aż łożysko się będzie nadawać do wymiany . Pozdrawiam, majkd ( http://ski-portal.pl )
  9. Zawieszenie jest ok, tylko polskie drogi są fatalne. Pozdrawiam, majkd ( http://ski-portal.pl )
  10. No ja jeżdżę na MS już ponad 10000 km i cisza. Myślę, że ważna jest też kwestia montażu. Pozdrawiam, majkd ( http://ski-portal.pl )
  11. Ja założyłem zawieszenie firmy MasterSport, taniocha 700 PLN za komplet. Przejechałem już 10000 km i zero stuków. Jestem zadowolony, jak ktoś ma brak gotówki to polecam. Pozdrawiam, majkd ( http://ski-portal.pl )
  12. Bez młotka ciężko poszaleć z zawieszeniem. Potwierdzam. Mi akurat poszło łatwo, ale przy uzyciu młotka :>. Pozdrawiam, MAJKD ( http://ski-portal.pl )
  13. Czy ja wiem. Ja rozebrałem moduł, bez żadnej pomocy trochę popatrzyłem się na niego i już. Jedyna pomoc elektronika to taka czy można to zastąpić zwykłym sklepowym przekaźnikiem. A czy dlatego jest mało odpowiedzi to nie wiem. Ja dałem ten artykuł, bo jak ktoś będzie chciał to zrobić to da sobie radę. Tylko, że najpierw należy rozebrać ten moduł, wtedy wiele rzeczy się wyjaśnia. Pozdrawiam, MAJKD ( http://ski-portal.pl )
  14. Jak dla mnie też 1 i 3 Pozdrawiam, MAJKD ( http://www.skiportal.pl )
  15. Opisze na pewno. A warto spróbować, bo nie ma nic trudnego. Ja jestem całkowitym amatorem jeśli chodzi o mechanikę czy też elektronikę, a jednak udało się naprawić.[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 22:13_________________________________________________W dziale warsztat umieściłem krótką instrukcję. Zapraszam do zapoznania się. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_modulu_kierunkowskazow_koszt_2_pln-t129462.0.html Pozdrawiam, MAJKD ( http://www.ski-portal.pl )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.