Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Delphi 6 co i jak??


juropek

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pomocy w ogarnięciu Delphi 6, jakie książki możecie polecić, może jakieś stronki, co kolwiek co pomoże w ogarnięciu co i jak.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś staroć wygrzebał :)

Absolutnym numerem jeden zawsze było Polish Delphi FAQ: http://delphi.clockwork-bits.pl/Pytania/no-frames.html

Z książek to wydawnictwo Hellion: Delphi Vademecum profesjonalisty (nie wiem czy to jeszcze można kupić, może ktoś na allegro sprzedaje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja wygrzebałem tylko miły pan który mnie tego żekomo uczy i będzie z tego egzaminował :wallbash: niestety nie bardzo umie przekazywać wiedzę więc muszę szukać pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś podstawy Pascala? Bo to podstawa Delphi. :cool1:

Jeśli tak to możesz zacząć przygody z Obiektowym Pascalem czyli Delphi. :decayed:

Jeśli nie to przynajmniej podstawy semantyki Pascala wypada poznać - będzie Ci dużo łatwiej. :rolleyes:

A co do pomocy to wystarczy poszukać u wujka google :kox:

np: http://delphi_kpiwo.ovh.org/dkurs.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie znam pascala dlatego łatwo nie jest a, Delphi jak przypuszczam ma nas tego nauczyć taki przedsionek przed C++,

heh wujek google lubi zamieszać no i jeszcze trzeba wiedzieć czego szukać stąd moje pytanie tutaj :) Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delphi to "przedsionek" do VC++ bo to język zorientowany na programowanie dla Windows API i praktycznie tylko dla tego.

Podstawą do C++ wg mnie powinien być Pascal, no ale co kraj to obyczaj. :rolleyes:

Jakbyś coś potrzebował to pisz PW postaram się pomóc. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...