Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] problem z nadmuchem po przekładce


Mick

Rekomendowane odpowiedzi

witam, po 2 miesiace temu zrobiłem przekładke w dobrym zakładzie , wszystko jest ok , ale nawiew jest bardzo słaby max 2,3 a czasami 4 kreski w gorace dni i słabiej chłodzi po przekładce, dodam ze nie ma wycieków i nie brakuje czynnika chłodzacego, co moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykly gosc sprawdzil tylko bledy i tyle, musisz jechac do ogarnietego goscia, osobiscie obstawiam ktorys potencjometr, jesli masz vaga zrob nastawy podstawowe, opisz to dokladnie sama dmuchawa nie ma sily czy wieje tyle ze cieplym powietrzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli nie chodzi o dmuchawe tylko o potencjometr temeratury jesli mówisz ze czynnik jest to obstawiam potencjometr temperatury jedyny sposob sprawdzenia to vag i prawie napewno bedzie blad w dziale zrob to sam jest opisane jak reanimowac potencjometry lub poprostu wymiana ale niestety bez VAGA ani rusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam VAGA , przed przekładką jezdziłem tym autem 3 lata w uk i przy ustawieniu tep na klimatroniku 22 dmuchało mocniej i nigdy nie robiłem ponizej 22 bo super chłodziło,teraz musze zrobic 20 lub mniej ,zeby czuc chłodne powietrze, wszystko to przy 25 na zewnatrz

Ja uwazam ze wszystko jest w porzadku :) w UK miales inny klimat i warunki. Z klimatronikiem wspoldziala czujnik naslonecznienia ktory masz w desce rozdzielczej moze tam jest problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja obstwiam potencjometr w mojej a4 byl kiedys problem z błędami potencjometra i przy zkasowaniu bledu ustawiałem na 23stopnie a leciolo zimne z klimatyzacji... :wallbash: dopiero po kilku krotnym kasowaniu bledu pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...