Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

raggaman te co ty masz to dokładnie te?:

http://www.didotuning.pl/audi-a4s4-wzor-p-424.html?cPath=26_29

Dopłacałeś coś za to że są w macie? Czy ta sama cena...? Wygląda to super :kox:

Tak dokładnie te bo to zdjęcia z mojego auta :decayed:

Również polecam rameczki od Dido, jak i obszycie kiery u B.M Customs :decayed:

wz992_IMG_0509.JPG im453_IMG_0502.JPG

:good: :good:

Opublikowano

powiedzcie mi czy szybke da sie jakos odzielic od ramki, tam sa jakies zatrzaski czy przyklejone jest??

Opublikowano

powiedzcie mi czy szybke da sie jakos odzielic od ramki, tam sa jakies zatrzaski czy przyklejone jest??

da sie , jest przyklejona na taśme + zatrzaski

Opublikowano

da rade zlozyc spowrotem na samych zatrzaskach czy trzeba kleic??[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 16:09_________________________________________________sory ze pytam , skoro móglbym rozebrac sam i zobaczyc ale leze w domu na anginie z lapkiem na kolanach i musze czyms czas zabijac :kox:

Opublikowano

da rade zlozyc spowrotem na samych zatrzaskach czy trzeba kleic??[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 16:09_________________________________________________sory ze pytam , skoro móglbym rozebrac sam i zobaczyc ale leze w domu na anginie z lapkiem na kolanach i musze czyms czas zabijac :kox:

dasz rade sam ogarnac , nic nie trzeba kleic

Opublikowano

powiedzcie mi czy szybke da sie jakos odzielic od ramki, tam sa jakies zatrzaski czy przyklejone jest??

tutaj masz dokładny opis montażu ramek :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25374.0

no chyba że masz na myśli oddzielenie szybki od tego czarnego plastiku z otworami na zegary - te elementy są zgrzewane/klejone i bardzo ciężko je rozdzielić

1906017610.jpg

Opublikowano

no wlasnie chce oddzielic szybke od plastiku

Opublikowano

to chyba tylko opalarka i piekarnik, ale łatwo nie będzie :cool1:

Opublikowano

a po co ją oddzielać?

Opublikowano

ja tam nic nie oddzielałem i zalozyłem. :naughty:

Opublikowano

a po co ją oddzielać?

strzelam - żeby zamontować wcześniej pomalowane ramki? :cool1:

ale ja bym się nie podjął rozdzielania tych elementów, no chyba że na jakiejś "zapasowej" szybce :wink4:

Opublikowano

pytam z ciekawosci

Opublikowano

ramki da sie normalnie przecisnąć ale pomalowane mozna uszkodzić podczas przeciskania ale mysle ze da sie zrobić

Opublikowano

ja nie wiem jaki wy macie problem z tą szybką , ja rozbierałem dwa liczniki i normalnie szybke oddzieliłem od plastiku. moze sa różne rodzaje liczników i sposobu ich klejenia , nie wiem

Opublikowano

szkoda że wcześniej nie było takich ramek wzorowanych na RS,ja u siebie mam zamontowane zwykłe ringi błyszczące ale może się jeszcze zastanowię nad zmianą bo tamte fajniej wyglądają.

Opublikowano
  • Autor

Skoro da się zdjąć na zatrzaskach to da się i zamontować :decayed:

Opublikowano

ojj tam, oczywiście że się da to zdemontować, trzeba tylko być cierpliwym i podejść do sprawy poważnie, a nie na szybkiego :gwizdanie: składali to ludzie, więc dlaczego ludzie mieliby tego nie rozłożyć? :decayed:

Opublikowano

składali to ludzie, więc dlaczego ludzie mieliby tego nie rozłożyć? :decayed:

racja, :gwizdanie: :polew:

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.