Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli ma juz te ramki?

Opublikowano

sa w sklepie czy masz wersje przedprodukcyjna ?

Opublikowano

na ich stronce jeszcze ich nie ma, a czekam z niecierpliwością :D

Opublikowano

ramki doszły, matowe alu jest fpytę :naughty:

wolną chwilą zamontuje i wrzucę zdjęcia.

malujesz je od razu ? podrzuć fotki jak coś ;-)

Opublikowano

ramki doszły,

dlaczego jeszcze mi nie wysłałeś ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

czyli ma juz te ramki?

sa w sklepie czy masz wersje przedprodukcyjna ?

Mam je u siebie, dziś ogarnę je na zegary dam, wrzucę foto do Dido i będą w sklepie :good:

malujesz je od razu ? podrzuć fotki jak coś ;-)

Niet..najpierw muszę zrobić fotki zwyklaków, a później dopiero pomaluje i wrzucę finalnie :wink4:

ramki doszły,

dlaczego jeszcze mi nie wysłałeś ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Bo mam tylko jeden kplt :decayed:

Panowie.. do wyciągnięcia zegarów muszę odłączyć aku ? Zapomniałem już jak to robiłem za czasów Viagry B5 :embarrassed:

Opublikowano

Panowie.. do wyciągnięcia zegarów muszę odłączyć aku ? Zapomniałem już jak to robiłem za czasów Viagry B5 :embarrassed:

:no:

Opublikowano

Panowie.. do wyciągnięcia zegarów muszę odłączyć aku ? Zapomniałem już jak to robiłem za czasów Viagry B5 :embarrassed:

musieć nie musisz ale jak odłączysz nie będziesz musiał kasować błędów poduchy

Opublikowano

Panowie.. do wyciągnięcia zegarów muszę odłączyć aku ? Zapomniałem już jak to robiłem za czasów Viagry B5 [/b] :embarrassed

Powinno się odłączyć ale nie robiłem tego ;-)

Opublikowano
  • Autor

Panowie.. do wyciągnięcia zegarów muszę odłączyć aku ? Zapomniałem już jak to robiłem za czasów Viagry B5 :embarrassed:

musieć nie musisz ale jak odłączysz nie będziesz musiał kasować błędów poduchy

a po co mi zdejmować kierownicę ? :decayed:

Opublikowano

nie trzeba odlaczac aku. Nie moze byc włączony zapłon. Najleiej wyciagnac kluczyk

Opublikowano

dla bezpieczeństwa mozna odłączyć , ja nawet do zmiany kół każe mechaniorowi odłączać aku :good:

Opublikowano

dla bezpieczeństwa mozna odłączyć , ja nawet do zmiany kół każe mechaniorowi odłączać aku :good:

:blink: :blink: :blink:

dla bezpieczeństwa czego ??

Opublikowano

nie wiem czego , tak po prostu :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie odłączaj aku tylko podepnij mechanika pod piorunochron :decayed:

Opublikowano

nie odłączaj aku tylko podepnij mechanika pod piorunochron :decayed:

Robie tak od x lat i dalej bede robił :decayed:

Opublikowano

Ja u siebie jak zakładałem ramki czy coś robiłem przy liczniku odłączałem aku i oczywiście wyciągałem kluczyk, tak dla bezpieczeństwa.

Opublikowano

Panowie.. do wyciągnięcia zegarów muszę odłączyć aku ? Zapomniałem już jak to robiłem za czasów Viagry B5 :embarrassed:

musieć nie musisz ale jak odłączysz nie będziesz musiał kasować błędów poduchy

a po co mi zdejmować kierownicę ? :decayed:

a to nie trzeba? :blink:

:decayed:

Opublikowano

no i jak wygląda sprawa z ramkami??

Opublikowano

na stronie didotuning ciągle nie ma a moje urodziny się zbliżają, żona będzie zawiedziona jeśli nie kupi mi tych ramek :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.