Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Gaśnie po przełączeniu na gaz


loniusz83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W zeszłym tygodniu w środę byłem na przeglądzie instalacji ( brc sequent24 ), wymieniono filtr fazy ciekłej i lotnej. Po tym silnik jakoś nierówno zaczął pracować na lpg i w końcu zaczął gasnąć gdy spuściło się nogę z gazu. Gdy jechałem to niby było ok ale jak tylko wrzuciłem luz obroty spadły i auto gasło. Pojechałem do gazownika jeszcze raz, znowu wymienił filtr tym razem tylko fazy ciekłej, na początku było ok, ale na trasie znowu lipa, brak mocy i gaśnie jak staję na światłach. Do tej pory czyli 30 miesięcy zero problemów z gazem. Pytanie co gazownik skopał albo czego nie zrobił, a powinien po wymianie filtrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie filtrów trzeba na nowo ustawic instalacje LPG.

To ciekawa teoria, możesz coś więcej na ten temat

Wymieniałem filtry już kilka razy (co 10tys.) i nie zauważyłem potrzeby nowej regulacji, sprawdzam czy reduktor trzyma zadane ciśnienie i ewentualnie korekty na vagu i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie filtrów trzeba na nowo ustawic instalacje LPG.

Kolego wybacz, ale po co wprowadzasz go w blad skoro nie masz zielonego pojecia o tym?

Jezeli sonda stoi w ubogiej to pewnie bedzie sie tak dzialo. Aczkolwiek calkiem prawdopodobne, ze calkiem umarla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...