Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Wymiana podszybia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy do wymiany podszybia rzeba siciagac maske musze wymienic bo mam popekane .DZIEKI.

Opublikowano

Nie musisz.Wystarczy sciagnac wycieraczki.

Opublikowano

i mieć ściągacz do wycieraczek :wink4:

Opublikowano

i mieć ściągacz do wycieraczek :wink4:

nie potrzeba :gwizdanie:
Opublikowano

i mieć ściągacz do wycieraczek :wink4:

I to dobry ściągacz

nie potrzeba

jesteś chyba jedyny albo masz tyle pary w łapach :rolleyes:

Opublikowano

...wystarczyło podważyć małą łychą i schodzi :gwizdanie:

Opublikowano

Tutaj trzeba uwazac aby szyba nie pekla :wink4: znam jednego magika co sobie rozwalil tak zmieniajac ja :decayed:

p.s. to fachowo nazywa sie chyba owiewka :kox: jezeli chodzi o to koledze mariusz ie

image.jpg

e

Opublikowano

i mieć ściągacz do wycieraczek :wink4:

nie potrzeba :gwizdanie:

macie parę w łapach w tym jukej ... :wink4:

Opublikowano

i mieć ściągacz do wycieraczek :wink4:

nie potrzeba :gwizdanie:

macie parę w łapach w tym jukej ... :wink4:

Ja też nigdy nie ściągałem wycieraczek żadnym ściągaczem więc więc wychodzi na to, że mamy pare w łapach tutaj w UK :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jutro jade na szrot moze cos dostane mam polamane rogi czy to moze byc powodem swistu przy szybkiej jezdzie

Opublikowano

jutro jade na szrot moze cos dostane mam polamane rogi czy to moze byc powodem swistu przy szybkiej jezdzie

Nowe podszybie w ASO to koszt 60-70zł. Chyba nie warto szukać starego wypalonego przez promienie słoneczne.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Tak, kupiłem w ASO za 70zł jakieś dwa tygodnie temu - mam teraz nówke :>

Opublikowano

JA ostatnio walczyłem z tą owiewką. Wycieraczka jedna wyszła bez problemu, ale druga za nic w świecie nie chciała zejść. Skończyło się odpadnieciu kawałka plastiku. Dopiero z pomoca perzyszedł mały ściągacz trójramienny do łożysk. Wyskoczyła od razu. Musiałem dostać się do obudowy komputera. Niestety próbowałem ciągnąć tę owiewkę do siebie i do góry. W końcu szarpnąłem naprawde mocno i się oderwała. Nie wiem w jaki sposób powinna ona wyjść, czy ciągnąc do góry czy poziomo do siebie w stronę zderzaka. Na razie to złożyłem na silikon, ale muszę poszukać nowej owiewki.

Opublikowano

chcialem sam wymienic wycieraczki na aero i rzeczywiscie nie jest to takie latwe, a niby kilka dni wczesniej wymieniali mi szybe i podszybie wiec myslalem ze zejdzie ale kiszka, bez sciagacza nie pojdzie, i nie probowalbym nawet czymkolwiek podwazac zbyt delikatne to wszystko

a przy okazji gdyby ktos potrzebowal te stare wycieraczki chetnie sie ich pozbede - wiecej info na priv

Opublikowano

Wystarczy kilka dni wcześniej popryskać jakimś WD-40 i schodzą bez problemu jak czymś podważymy :wink4:

Opublikowano

U mnie jak kupiłem auto to były już założone wycieraczki aero :) Jedno z głowy :gwizdanie:

Opublikowano

Mnie czeka niedługo zmiana piór i nie wiem jakie wybrać właśnie, znacie jakieś godne polecenia :gwizdanie:

Opublikowano

Bosch :good:

Opublikowano

Mówisz że będą najlepsze :> :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.