Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana podszybia


mariusz ie

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj trzeba uwazac aby szyba nie pekla :wink4: znam jednego magika co sobie rozwalil tak zmieniajac ja :decayed:

p.s. to fachowo nazywa sie chyba owiewka :kox: jezeli chodzi o to koledze mariusz ie

image.jpg

e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mieć ściągacz do wycieraczek :wink4:

nie potrzeba :gwizdanie:

macie parę w łapach w tym jukej ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mieć ściągacz do wycieraczek :wink4:

nie potrzeba :gwizdanie:

macie parę w łapach w tym jukej ... :wink4:

Ja też nigdy nie ściągałem wycieraczek żadnym ściągaczem więc więc wychodzi na to, że mamy pare w łapach tutaj w UK :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade na szrot moze cos dostane mam polamane rogi czy to moze byc powodem swistu przy szybkiej jezdzie

Nowe podszybie w ASO to koszt 60-70zł. Chyba nie warto szukać starego wypalonego przez promienie słoneczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA ostatnio walczyłem z tą owiewką. Wycieraczka jedna wyszła bez problemu, ale druga za nic w świecie nie chciała zejść. Skończyło się odpadnieciu kawałka plastiku. Dopiero z pomoca perzyszedł mały ściągacz trójramienny do łożysk. Wyskoczyła od razu. Musiałem dostać się do obudowy komputera. Niestety próbowałem ciągnąć tę owiewkę do siebie i do góry. W końcu szarpnąłem naprawde mocno i się oderwała. Nie wiem w jaki sposób powinna ona wyjść, czy ciągnąc do góry czy poziomo do siebie w stronę zderzaka. Na razie to złożyłem na silikon, ale muszę poszukać nowej owiewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem sam wymienic wycieraczki na aero i rzeczywiscie nie jest to takie latwe, a niby kilka dni wczesniej wymieniali mi szybe i podszybie wiec myslalem ze zejdzie ale kiszka, bez sciagacza nie pojdzie, i nie probowalbym nawet czymkolwiek podwazac zbyt delikatne to wszystko

a przy okazji gdyby ktos potrzebowal te stare wycieraczki chetnie sie ich pozbede - wiecej info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...