Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] Moje S4


streetrace

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od nogi...

..... ale górna granica zdaje się być nieokreślona...

przy naprawde mocnym pałowaniu w miescie zdazylo mi sie zobaczyc na wyswietlaczu 36l/100km średnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał , wreszcie odkryłem że masz swój wątek, zacna esa, może kiedyś, hehe

p.s. do zobaczenia na drodze, tylko że ja teraz inaczej pracuję, więc chyba cieżko będzie, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, myślałem o S5 (w 4.2) ale zaraz w domu będę miał 2+2 i znów będą cyrki z wózkiem, więc musi być avant... Myślałem nad różnymi samochodami, ale S4 wydaje się być jedynym autem, który cały rok daje frajdę z jazdy... przy normalnych kosztach (nie tak jak RS4 czy S6 C6)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zakupilem ten samochod od streetrace z przebiegiem 191000 - gosc pierwsza klasa, uczciwy, szczry a na dodatek nie jest chciwy. Wszystko co pisal w ogloszeniu okazalo sie prawda. Tylko subwofer i glosniki od drzwi kierowcy nie dzialaly. Nie myslalem ze znajde takie auto u takiego wlasciciela. Auto piekne, zadbane i mocne. Balem sie przed zakupem spalania i wracajc staralem sie sprawdzic jego granjce. Jadac na manetkach w trasie zrobilem 10,5l/100km. Idealnie. Porownujac to auto do poprzedniego BMW E46 330i dochode do wniosku ze eSa to zupelnie inna wyzsza klasa!

Dzieki temu forum poznalem uzytmownika streetrace i kupilem ekstra egzemplarz s4 i juz zakochalem sie w audi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszymy się, oby Ci sluzyla.

ps. mi sięu dało zejsc do max 9,7l/100km, jadac ok 100km/h, ale b. lekko. Jak juz chwile ochloniesz, to nie sądzę, żebyś schodził poniżej 13-15l - zakładam że masz jaja i nie kupiles takiej fury żeby uprawiać ecodriving. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Chociaż nie powiem, miałem nadzieję, że może jeszcze ją zobaczę w Radomiu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję kotleta....

Auto trafiło właśnie do mnie prosto z rąk lestera :banan:

Parę rzeczy się zrobi i będzie malyyyynaaaa :wink:

Edytowane przez pawelosinski83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę, 1 temat i juz 3 właściciel? ;) grunt ze została na forum :) oby służyła. Natomiast moje S4 B6 juz ustąpiła miejsca w garażu młodszej S :) także stoi i Czeka na kogoś kto ja przygarnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-ty :decayed:

lagadula => streetrace => lester => ja

Mimo to i przebiegu 224tys, poza kilkoma pierdołami, jest w stanie o niebo lepszym niż taka jedna zielona z wielkopolski co ostatnio oglądałem :tongue4: i tańsza +/- o koszt rozrządu ;)

opylało się jechać 450km...

niedługo założę swój wątek ;-)

a póki co :radocha::wub:

Edytowane przez pawelosinski83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały remoncik zrobisz i ta lala śmigać bedzie, ważne ze lakier w porządku :D chociaż znając życie pół roku i dalej pójdzie :P taki standard chyba prawie z każda s4 tu na forum :)

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...