Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zatrzaśnięty schowek jak otwozyć ?


evo

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego tu wysłałes mi zdjecie gdzie powinien sie znajdowac ten jezyk tak? I własnie nic tam takiego nie ma...Dlatego moje pytanie co w takiej sytuacji ? Bo wyciagnac schowka całkowicie nie moge bo sa pod klapa wlasnie srobki do odkrecenia jezeli dobrze wyczytałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabi a skąd dokładnie jesteś?? Możesz wpaść na Tychy i to ogarniemy???

Odezwij się na pw albo tu w temacie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz dobrze to znajdziesz chyba że był już tam przed tobą jakiś kowal i zrobił to na stałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem fotke jak to wyglada u mnie. Schowek cały czas trzyma z drugiej strony, czy tam tez jest taki sam jezyk jak z prawej strony?

7c4s9ev6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naciskając jedną stronę - druga automatycznie się wsuwa :) no chyba że mechanizm uszkodzony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie tak jak na zdjeciu u mnie tego jezyka nie ma z prawej strony :) I tu pytanie czy jest jakis inny sposob otwarcia? Bo probowałem na siłe szarpac ale nie za bardzo chce isc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć... musiałbym to widzieć...

A klamka pewno nie reaguje, co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niestety nie, myślałem jeszcze jakos spróbować od prawej strony wcisnąć coś zagietego i na czuja jakoś próbować otworzyć. Jak sobie nie poradzę sam to się odezwę to bym podjechał może Ty byś coś zdradził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj jeszcze wybić bolce z klapki - te od dołu co są... i wtedy będzie więcej ruchu samej klapki - może sama wypadnie z zatrzasku po lewej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj klapę od schowka pociągnąć w kierunku drzwi i w dół tak jak byś chciał otwierać (siedząc na fotelu pasażera w prawo i w dół) powinien się otworzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sobie poradziłem Panowie i otworzyłem ten felerny schowek :) Teraz pozostało mi naprawic klamke bo stadrardowo jest wyłamany ten "bolec" od otwierania i wszystko bedzie smigało tak jak powinno,mysle ze nie bedzie to duzym problemem ze nie mam tego zatrzasku z prawej strony poniewaz z lewej strony trzymało dosc solidnie. Dziekuje za pomoc wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2016 o 11:02, Grabi1990 napisał:

Juz sobie poradziłem Panowie i otworzyłem ten felerny schowek :) Teraz pozostało mi naprawic klamke bo stadrardowo jest wyłamany ten "bolec" od otwierania i wszystko bedzie smigało tak jak powinno,mysle ze nie bedzie to duzym problemem ze nie mam tego zatrzasku z prawej strony poniewaz z lewej strony trzymało dosc solidnie. Dziekuje za pomoc wszystkim

Wiem, że stary temat. Ale czy mógłbyś poradzić jak to zrobić? Za nic nie mogę tego otworzyć, boję się żeby nie narobić więcej problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...