Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

i co już coś masz na autku pochwal się :naughty: a takie pytanie mam jaką blachę zakładasz na tył do tej US dorabianą czy z urzędu ?? :wink:

wiec tak troche swieszych wiesci:decayed:

bixy US na pokladzie

20121220_193643_zps02b4087c.jpg

zderzak,klapa i lotka czekaja na lakier, w sobote bede w PL to odrazu jade dorabiac kolor i po swietach bedzie gotowe, lipa troche bo prawego halo brak;/ blacha US ale dorabiana a jak niebiescy sie przyczepia to stara zaloze:decayed:

zdzerzak przedni i klapa w kolorze na dil:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie te lampeczki w szaraku wyglądają :thumbup1: daj jakieś zdjęcie ich z bliska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz na tej fotce prawie jak mój:naughty: dobrze że zderzak od S zakładasz będą inne:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie te lampeczki w szaraku wyglądają :thumbup1: daj jakieś zdjęcie ich z bliska :wink:

dzis na szybkiego zrobilem telefonem takze wiesz, bede w PL ogarne fure to jade do kolezanki fotografki to zrobi profi foty:wink:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

teraz na tej fotce prawie jak mój:naughty: dobrze że zderzak od S zakładasz będą inne:grin:

wlasnie kratki chcialem miec zalozone ale cos sie pojebalo od strony tura ze kratka wypadla i zginela wiec trzeba bylo druga tez wyciagnac:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dorabiaj :wink: po co ryzykować a Niemcy nie kiedy też sprawdzają tablice ( jak mi ) wiem popaprane ale co zrobić a co do tablic to idziesz do wydziału i zamawiasz nowe blachy koszt 170zł z nowym dowodem rejestracyjnym wiem bo mam znajomego w wydziale i nie ma z tym problemu tylko trzeba powiedzieć wcześniej i powiedzieć że jedna ma być mała US to tak na przyszłość :wink: a lampki ładnie sie prezentują chcemy więcej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale ori US jest dluzsza i mi sie nie widzi, w niemcowni nie ma problemu tak mi sie wydaje bo jak kryminalna mnie zatrzymala to led na tablicy jeden migal drugi spalony, postojowki ledy, przeszedl popatrzyl i nic nie mowil tylko pytal czy cos pilem. Mam jeszcze gril esowy co zapomnialem napisac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dorabiaj :wink: po co ryzykować a Niemcy nie kiedy też sprawdzają tablice ( jak mi ) wiem popaprane ale co zrobić a co do tablic to idziesz do wydziału i zamawiasz nowe blachy koszt 170zł z nowym dowodem rejestracyjnym wiem bo mam znajomego w wydziale i nie ma z tym problemu tylko trzeba powiedzieć wcześniej i powiedzieć że jedna ma być mała US to tak na przyszłość :wink: a lampki ładnie sie prezentują chcemy więcej :naughty:

ze niby po zgłoszeniu wymiar USA staje sie legalny? nie ma szans, wyrabiasz sobie na podkład i tyle legalnosci tamtej blachy(zjebany policjant moze zabrac dowód tak czy tak):whistling: do tego przy wyrobieniu duplikatu zabieraja Ci obecne blachy(znajomy sie przydaje bo oddajesz i zaraz wracasz znajomy Ci na czas do "telefonu" oddaje). blachy zabieraja na czas wyrobienia formatu(do 2tyg) takze nie jest tak pieknie odnosnie wymiany blach. Mozesz zażądac od nich dowodu tymczasowego na czas wyrobienia blach:wink: tak miałem 3 lata temu musaiłem zrobić duplikat przedniej rejestracji

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

tak ale ori US jest dluzsza i mi sie nie widzi, w niemcowni nie ma problemu tak mi sie wydaje bo jak kryminalna mnie zatrzymala to led na tablicy jeden migal drugi spalony, postojowki ledy, przeszedl popatrzyl i nic nie mowil tylko pytal czy cos pilem. Mam jeszcze gril esowy co zapomnialem napisac:wink:

to nie robisz US blachy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaloze sie przekonam, moze nie bedzie zle, my tak w PL mamy te USA blachy wielkie krowy bo w szwabi malutkie maja

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

nie dorabiaj :wink: po co ryzykować a Niemcy nie kiedy też sprawdzają tablice ( jak mi ) wiem popaprane ale co zrobić a co do tablic to idziesz do wydziału i zamawiasz nowe blachy koszt 170zł z nowym dowodem rejestracyjnym wiem bo mam znajomego w wydziale i nie ma z tym problemu tylko trzeba powiedzieć wcześniej i powiedzieć że jedna ma być mała US to tak na przyszłość :wink: a lampki ładnie sie prezentują chcemy więcej :naughty:

ze niby po zgłoszeniu wymiar USA staje sie legalny? nie ma szans, wyrabiasz sobie na podkład i tyle legalnosci tamtej blachy(zjebany policjant moze zabrac dowód tak czy tak):whistling: do tego przy wyrobieniu duplikatu zabieraja Ci obecne blachy(znajomy sie przydaje bo oddajesz i zaraz wracasz znajomy Ci na czas do "telefonu" oddaje). blachy zabieraja na czas wyrobienia formatu(do 2tyg) takze nie jest tak pieknie odnosnie wymiany blach. Mozesz zażądac od nich dowodu tymczasowego na czas wyrobienia blach:wink: tak miałem 3 lata temu musaiłem zrobić duplikat przedniej rejestracji

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

tak ale ori US jest dluzsza i mi sie nie widzi, w niemcowni nie ma problemu tak mi sie wydaje bo jak kryminalna mnie zatrzymala to led na tablicy jeden migal drugi spalony, postojowki ledy, przeszedl popatrzyl i nic nie mowil tylko pytal czy cos pilem. Mam jeszcze gril esowy co zapomnialem napisac:wink:

to nie robisz US blachy?

kowi napisalem ze tak US jest dluzsza i mi sie nie widzi a to znaczy ze mam juz w domu z neta blaszke:naughty: tylko zapomnialem dopisac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

US blacha daje rade, własnie PL to jest krowa która nie nadaje sie pod tą wnęke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

US blacha daje rade, własnie PL to jest krowa która nie nadaje sie pod tą wnęke

dokładnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakieś dwa tygodnie temu stałem na parkingu obok ori polifta z USiA z całym amerykanckim pakietem (lampy, gładki zderzak itd.) i gość z tyłu miał polską blachę kwadratową, beznadziejnie to wyglądało, wystawała po za to miejsce na nią przeznaczoną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak po 1200km i chwili kimania rozpakowalem paczuszki:naughty:

20121222_1516051_zps1f5b1540.jpg

jeszcze ma dojsc pompka pod spryski i dolna polka pod kierownice bez regulacji reflektorow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki koszta oslony pod silnik??:wink:

305 zł

rejka jeszcze nie na aucie a już robi robote:jerk:

jak z wykonaniem tej oslony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki koszta oslony pod silnik??:wink:

305 zł

rejka jeszcze nie na aucie a już robi robote:jerk:

jak z wykonaniem tej oslony?

powiem Ci ze profi ale okaze sie jak bardzo profi jak bede montowal ja czy bedzie git pasowac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam jedno malutkie zapytanie...masz otwór na korek spustowy oleju :mysli::whistling:

...bo juz Ci współczuję samemu to ściągać:doh:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam jedno malutkie zapytanie...masz otwór na korek spustowy oleju :mysli::whistling:

...bo juz Ci współczuję samemu to ściągać:doh:

:decayed:

nie ma, ale bez przesady ile ta oslona wazy z 6kg, sam szarpne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam jedno malutkie zapytanie...masz otwór na korek spustowy oleju :mysli::whistling:

...bo juz Ci współczuję samemu to ściągać:doh:

:decayed:

raz ze nie jest taka ciezka, a dwa ze jedziesz na wymiane i wyciaga olej gora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam jedno malutkie zapytanie...masz otwór na korek spustowy oleju :mysli::whistling:

...bo juz Ci współczuję samemu to ściągać:doh:

:decayed:

raz ze nie jest taka ciezka, a dwa ze jedziesz na wymiane i wyciaga olej gora :)

ja sam zmieniam olej na kanale wiec jak raz na rok sciagne oslone to nic sie nie stanie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...