Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

kurna to ja juz nie wiem ile mam u siebie... ide mierzyc bo u Ciebie spoko to wyglada.... ale i tak szacun za latanie na takiej glebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna to ja juz nie wiem ile mam u siebie... ide mierzyc bo u Ciebie spoko to wyglada.... ale i tak szacun za latanie na takiej glebie

a średnicę opony 18' masz taką odpowiednią do ori 15'? Bo u mnie 18' jest przez naciąg 1cm niżej i może przez to ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony mam ciulowe bo 225/40 i pawdopodobnie to jest problem, ale z drugiej strony mam dosc mocno schowane kolo bo nie zakladalem dystansow, mam et 43 i 8j

20140830_153548_zps7ea33e9f.jpg

nawet widac jak opona blotnik podgiela :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno wina opony, jak miałem 17' 205x50 et 35 to tez mi wygiello błotniki przy 60 cm glebie, teraz na 18' et 39 i jeszcze spory zapas jest aby błotnikow nie ruszalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% opony, ja mam et30 i nic sie tam nie dzieje, a tyle co mam tylko ranty podgięte, ale nie wyciągane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ranty mam ale tylko trochę podgięte, rolowane bez szalu, za to nadkola od środka trze a blacha cala

Tak jak stoi 20k bez kół RH

Edytowane przez slavko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta b5 jest przepiekna. Z wyglądu az dech zapiera. Bralbym ją bo szukam drugiego auta gdyby nie to ze tym poprostu nie da sie jezdzic. To jest auto do stania w garażu i cieszenia oka :) i juz nie mowie nawet o dziurach ale nawet u mnie w miescie to na pierwszym progu spowalniajacym zawisłbym pewnie. Reasumując ogromny szacun za wlozona prace w body itp. Cos pieknego ale potencjalny kupiec to raczej długo se tym nie pojezdzi bo pewnie ro***bie ten piękny zderzak zaraz za rogiem :)

Edytowane przez exportsubripp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta b5 jest przepiekna. Z wyglądu az dech zapiera. Bralbym ją bo szukam drugiego auta gdyby nie to ze tym poprostu nie da sie jezdzic. To jest auto do stania w garażu i cieszenia oka :) i juz nie mowie nawet o dziurach ale nawet u mnie w miescie to na pierwszym progu spowalniajacym zawisłbym pewnie. Reasumując ogromny szacun za wlozona prace w body itp. Cos pieknego ale potencjalny kupiec to raczej długo se tym nie pojezdzi bo pewnie ro***bie ten piękny zderzak zaraz za rogiem :)

Panie gwint w górę i jest ok, w sumie takiej wprawy nabrałem do jazdy na glebie ze i progi nie takie straszne, jak łapy szuraja to nie jest zle ;-)

W Week leci szarak na OLX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Powodzonka. Szkoda zeby jakis burak teraz je wziął i agrotuning robił. Tu jest wszystko ideał, nic juz nie trzeba zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...