Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dwie nowosci, gril rs4(slepy dzieki za deal) i rozyebalem zderzak, dobrze ze hallo ocalalo i kratka wypadla:facepalm:

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140512_180203_zps0ab856ee.jpg

Jak już pisałem jest miazga:slina:

Opublikowano

Sławek zderzak nie długo zacznie mi się śnić po nocach:grin:,muszę dorwać jakiś z s(nie ma łatwo) i robię taki jak Ty masz(wygląd mega:kox:) mam nadzieje że to nie będzie plagiat?? :kwasny::grin:

Opublikowano
  • Autor
Sławek zderzak nie długo zacznie mi się śnić po nocach:grin:,muszę dorwać jakiś z s(nie ma łatwo) i robię taki jak Ty masz(wygląd mega:kox:) mam nadzieje że to nie będzie plagiat?? :kwasny::grin:

Rezac każdy może więc dawaj :decayed: ważne ze mam pierwszy taki zderzak na forum a może w pl :whistling:

Opublikowano
:wink:
Opublikowano
Sławek zderzak nie długo zacznie mi się śnić po nocach:grin:,muszę dorwać jakiś z s(nie ma łatwo) i robię taki jak Ty masz(wygląd mega:kox:) mam nadzieje że to nie będzie plagiat?? :kwasny::grin:

Rezac każdy może więc dawaj :decayed: ważne ze mam pierwszy taki zderzak na forum a może w pl :whistling:

ze 2-3lata temu była eska z lublina na forum z takim zderzakiem tyle że i wnęką pod rejke:wink:

Opublikowano
  • Autor
Sławek zderzak nie długo zacznie mi się śnić po nocach:grin:,muszę dorwać jakiś z s(nie ma łatwo) i robię taki jak Ty masz(wygląd mega:kox:) mam nadzieje że to nie będzie plagiat?? :kwasny::grin:

Rezac każdy może więc dawaj :decayed: ważne ze mam pierwszy taki zderzak na forum a może w pl :whistling:

ze 2-3lata temu była eska z lublina na forum z takim zderzakiem tyle że i wnęką pod rejke:wink:

Ale taki gładki jest jeden narazie :decayed:

Opublikowano

Mnie się tu jakiś dystans widzi. A poza tym zajefajna

Opublikowano
  • Autor
Mnie się tu jakiś dystans widzi. A poza tym zajefajna
na tyle już jest 30mm, starczy, na przod może dołożę jeszcze 5mm co by zrobić et 34
Opublikowano

jest kosa auto zwraca uwage i to bardzo duza, wyglada bardzo ładnie i ze smakiem jedyni ta tablica troche drazni oko ;p

Opublikowano
  • Autor
jest kosa auto zwraca uwage i to bardzo duza, wyglada bardzo ładnie i ze smakiem jedyni ta tablica troche drazni oko ;p

Dzieki, tablica musi być do jazdy niestety, nie chce przypalow za granicą ;-)

Opublikowano

Piękna B5! Jedna z nielicznych które kładą na kolana! :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Piękna B5! Jedna z nielicznych które kładą na kolana! :thumbup1:

:hi:

---------- Post dopisany 27-07-2014 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2014 at 14:44 ----------

20140725_194057_zpsaf152ae6.jpg 20140707_153104_zpsfa501167.jpg zrobi mi ktoś vt czarne lampy z tyłu ?

Opublikowano

fajnie sie prezentuje to autko .......

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

dawno nic sie nie działo w tym watku ???

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
fajnie sie prezentuje to autko .......
---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

dawno nic sie nie działo w tym watku ???
będzie korekta lakieru, przednie reflektory do polerowania, wnętrze porządnie wyczyścić, miała być ceramika na alu ale nie zdążę, ogólnie kosmetyka

w drodze na oem trafil sie lis na drodze ;), mial byc tez The best of...

20140808_015747_zps8be33a78.jpg20140808_055544_zpsfb178532.jpg

20140808_050756_zpsb20d830f.jpg

jak by ktos slyszal o zderzaku do eski to pisac smialo, nie musi byc kompletny

Edytowane przez slavko87

Opublikowano

szkoda auta na forum jest jeden zderzak ale chce za wszystko 1300 zl

Opublikowano

jakiś duzy ten lis..ze tyle szkód narobił. szkoda auta

Opublikowano
  • Autor

Kto to sprzedaje, bo nie widzialem albo zapodaj linka

jakiś duzy ten lis..ze tyle szkód narobił. szkoda auta

ja wiem czy duzy,160km/h zrobiło swoje a chwilę wcześniej gonilem szaraka 230km/h
Opublikowano

a to wszystko zmienia..dobrze ze tylko tyle sie stało.. coś z auta wyciekło.bo widze mokro pod nim jest

Opublikowano
  • Autor

Płyn chlodniczy i mam nadzieje ze tylko chlodnica uszkodzona

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.