Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

dwie nowosci, gril rs4(slepy dzieki za deal) i rozyebalem zderzak, dobrze ze hallo ocalalo i kratka wypadla:facepalm:

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140512_180203_zps0ab856ee.jpg

Jak już pisałem jest miazga:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek zderzak nie długo zacznie mi się śnić po nocach:grin:,muszę dorwać jakiś z s(nie ma łatwo) i robię taki jak Ty masz(wygląd mega:kox:) mam nadzieje że to nie będzie plagiat?? :kwasny::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek zderzak nie długo zacznie mi się śnić po nocach:grin:,muszę dorwać jakiś z s(nie ma łatwo) i robię taki jak Ty masz(wygląd mega:kox:) mam nadzieje że to nie będzie plagiat?? :kwasny::grin:

Rezac każdy może więc dawaj :decayed: ważne ze mam pierwszy taki zderzak na forum a może w pl :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek zderzak nie długo zacznie mi się śnić po nocach:grin:,muszę dorwać jakiś z s(nie ma łatwo) i robię taki jak Ty masz(wygląd mega:kox:) mam nadzieje że to nie będzie plagiat?? :kwasny::grin:

Rezac każdy może więc dawaj :decayed: ważne ze mam pierwszy taki zderzak na forum a może w pl :whistling:

ze 2-3lata temu była eska z lublina na forum z takim zderzakiem tyle że i wnęką pod rejke:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek zderzak nie długo zacznie mi się śnić po nocach:grin:,muszę dorwać jakiś z s(nie ma łatwo) i robię taki jak Ty masz(wygląd mega:kox:) mam nadzieje że to nie będzie plagiat?? :kwasny::grin:

Rezac każdy może więc dawaj :decayed: ważne ze mam pierwszy taki zderzak na forum a może w pl :whistling:

ze 2-3lata temu była eska z lublina na forum z takim zderzakiem tyle że i wnęką pod rejke:wink:

Ale taki gładki jest jeden narazie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tu jakiś dystans widzi. A poza tym zajefajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tu jakiś dystans widzi. A poza tym zajefajna
na tyle już jest 30mm, starczy, na przod może dołożę jeszcze 5mm co by zrobić et 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kosa auto zwraca uwage i to bardzo duza, wyglada bardzo ładnie i ze smakiem jedyni ta tablica troche drazni oko ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kosa auto zwraca uwage i to bardzo duza, wyglada bardzo ładnie i ze smakiem jedyni ta tablica troche drazni oko ;p

Dzieki, tablica musi być do jazdy niestety, nie chce przypalow za granicą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna B5! Jedna z nielicznych które kładą na kolana! :thumbup1:

:hi:

---------- Post dopisany 27-07-2014 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2014 at 14:44 ----------

20140725_194057_zpsaf152ae6.jpg 20140707_153104_zpsfa501167.jpg zrobi mi ktoś vt czarne lampy z tyłu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie prezentuje to autko .......

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

dawno nic sie nie działo w tym watku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie prezentuje to autko .......
---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

dawno nic sie nie działo w tym watku ???
będzie korekta lakieru, przednie reflektory do polerowania, wnętrze porządnie wyczyścić, miała być ceramika na alu ale nie zdążę, ogólnie kosmetyka

w drodze na oem trafil sie lis na drodze ;), mial byc tez The best of...

20140808_015747_zps8be33a78.jpg20140808_055544_zpsfb178532.jpg

20140808_050756_zpsb20d830f.jpg

jak by ktos slyszal o zderzaku do eski to pisac smialo, nie musi byc kompletny

Edytowane przez slavko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to sprzedaje, bo nie widzialem albo zapodaj linka

jakiś duzy ten lis..ze tyle szkód narobił. szkoda auta

ja wiem czy duzy,160km/h zrobiło swoje a chwilę wcześniej gonilem szaraka 230km/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to wszystko zmienia..dobrze ze tylko tyle sie stało.. coś z auta wyciekło.bo widze mokro pod nim jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak taki ma byc?

http://olx.pl/oferta/audi-a4-s4-b5-8e0-zderzak-przedni-CID5-ID4wvCp.html#52a59f6f7b tylko ze do malowania

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...