Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

strasznie późno turbo wstaje,moc jest za to fajnie wysoko:wink:

Opublikowano

tablica out out bo szpeci strasznie .... chociaz do zdjec mogłes ja zdjac jak juz musi byc

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem ze blacha szpeci ale to nie była sesja tylko postój na kawę i spontan foto a co do hybrydy to fajnie się śmiga juz tym dieslem:banan:

Opublikowano

No różnica na pewno będzie na plus,masz jakiegoś loga doładowania ?

Opublikowano
zdrowiutko, tablica z przodu psuje efekt ale rozumiem że być musi :wink:
do fotek bym zdjal jednak
Opublikowano

Hejtery-bohatery :decayed: to nie profi sesja, tylko foto cykniete pilotem od magnetowidu, jak będzie sesja to Sławek ogarnie jak należy :wink

Opublikowano
  • Autor
zdrowiutko, tablica z przodu psuje efekt ale rozumiem że być musi :wink:
do fotek bym zdjal jednak

Wyżej juz pisałem na temat blachy:wink:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Hejtery-bohatery :decayed: to nie profi sesja, tylko foto cykniete pilotem od magnetowidu, jak będzie sesja to Sławek ogarnie jak należy :wink
dokładnie
Opublikowano
Hejtery-bohatery :decayed: to nie profi sesja, tylko foto cykniete pilotem od magnetowidu, jak będzie sesja to Sławek ogarnie jak należy :wink
a ty kutwa co akwotat ? :grin:
Opublikowano
Dla mnie mega furka, tylko nie wiem czemu ale na rotorze widziałbym jakiś kolor :D

Rotor zostaje tylko w oryginale :wink:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140428_001129_zpseadc6fcc.jpg

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140428_001203_zps31bf51c8.jpg

A tak dmucha hybryda

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/Hybryda_zpse7074e7c.png

Co to za hybryde założyłes?

Opublikowano
  • Autor

Arl

---------- Post dopisany 01-05-2014 at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2014 at 12:05 ----------

trojka z przodu 20140429_181335_zpsf39b069f.jpg

Opublikowano

Panie kto to kupi potem.. :facepalm: na allegro stoja takie z 2000roku z przebiegiem po 147tys :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Panie kto to kupi potem.. :facepalm: na allegro stoja takie z 2000roku z przebiegiem po 147tys :decayed:
Mam ori przebieg i dlatego nie kręciłem, a te z allegro to wiesz co to jest:grin: liczy się stan a cyfry cyframi :wink:
Opublikowano
Panie kto to kupi potem.. :facepalm: na allegro stoja takie z 2000roku z przebiegiem po 147tys :decayed:
Mam ori przebieg i dlatego nie kręciłem, a te z allegro to wiesz co to jest:grin: liczy się stan a cyfry cyframi :wink:
piekny wynik :wink:
Opublikowano
Panie kto to kupi potem.. :facepalm: na allegro stoja takie z 2000roku z przebiegiem po 147tys :decayed:
Mam ori przebieg i dlatego nie kręciłem, a te z allegro to wiesz co to jest:grin: liczy się stan a cyfry cyframi :wink:

Panie ale mnie to nie interesuje, tu jest ponad 300 tys ! :decayed::decayed:

Przekaż to narodowi Sławek hehe :D ja po taką 300tysięczną bym szedl na kolanach :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dlatego jak pojdzie do Żyda to nie w byle czyje ręce:wink:Z nowości to mi furę dziś scholowali i 220 eu w plecy:facepalm:

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Panie kto to kupi potem.. :facepalm: na allegro stoja takie z 2000roku z przebiegiem po 147tys :decayed:
Mam ori przebieg i dlatego nie kręciłem, a te z allegro to wiesz co to jest:grin: liczy się stan a cyfry cyframi :wink:
piekny wynik :wink:

A dzięki dzięki:wink:

Opublikowano
Dlatego jak pojdzie do Żyda to nie w byle czyje ręce:wink:Z nowości to mi furę dziś scholowali i 220 eu w plecy:facepalm:

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Panie kto to kupi potem.. :facepalm: na allegro stoja takie z 2000roku z przebiegiem po 147tys :decayed:
Mam ori przebieg i dlatego nie kręciłem, a te z allegro to wiesz co to jest:grin: liczy się stan a cyfry cyframi :wink:
piekny wynik :wink:

A dzięki dzięki:wink:

:facepalm:ile??:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

220 to i tak mało bo są parkingi za 290 :facepalm: a było by na mody:grin:

Opublikowano

a to czemu Cię odholowali?

Opublikowano
  • Autor
a to czemu Cię odholowali?

A bo trochę d*pa wystawala:decayed: Albo sie wk.ili Bo 5mc tak parkowalem, dawali karteczki z mandatem a nic nie przychodziło to się pewnie trafił jakis sluzbista i hol

Opublikowano

a no to lipa, mozna byłoby coś przymodzić, a tak kasa w piach:kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.