Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz widać potęgę koloru, świetna robota !!!

Uważaj tylko bo pod Heliosem kradną zderzaki hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak jestem po sofcie i wynik jak dobrze pamietam w granicach 174ps i 350Nm, liczylem na wiecej:grin: no ale paliwa brak , jutro powinienem miec wykres to zapodam:whistling:

Dzieki wielkie za komenty i ciesze sie ze zderzak podoba sie:hi:

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ----------

Kiepskie foto ale taki finał zderzaka 20140427_115027_zps622bab8d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w c*pe jest :thumbup1: jedynie rejka trochę psuje efekt, bo fajnie gdyby sie fmiczor deliktanie przebijał zza kratki, ale i tak MEGA :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w c*pe jest :thumbup1: jedynie rejka trochę psuje efekt, bo fajnie gdyby sie fmiczor deliktanie przebijał zza kratki, ale i tak MEGA :kox:

jakby się dało normalnie jeżdzić bez blachy to spoko, a tak 500zł drogą nie chodzi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód bym wypchnął jeszcze trochę i będzie :kox:

wiecej nie wypcham przodu, szkoda nadkoli, dzisiaj mierzylem przod i jest 57.5:naughty:

Panowie a co do rejki to tak, zostanie tam gdzie jest, chce opusic kraj bez mandatu czy zabranego dowodu, chodz chyba rejka za nisko jest i za to tez chyba karaja-wie ktos cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód bym wypchnął jeszcze trochę i będzie :kox:

wiecej nie wypcham przodu, szkoda nadkoli, dzisiaj mierzylem przod i jest 57.5:naughty:

Panowie a co do rejki to tak, zostanie tam gdzie jest, chce opusic kraj bez mandatu czy zabranego dowodu, chodz chyba rejka za nisko jest i za to tez chyba karaja-wie ktos cos?

ja tak przelatałem cały tamten sezon, i nie było problemu, przyjebali się jak leciałem bez, i miałem ją za szybą:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób jakieś fotkie doswietlone tego frontu bo nie mam co wrzucac na fanpage:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób jakieś fotkie doswietlone tego frontu bo nie mam co wrzucac na fanpage:grin:

:polew: Kowi maszyna wypasiona na maxxxa trzeba słać w świat :naughty:Popieram lepsze foto:decayed:nie chowaj sweet front-u:jerk: dupeczkę już nam pokazałeś pokaż twarz:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mega furka, tylko nie wiem czemu ale na rotorze widziałbym jakiś kolor :D

Rotor zostaje tylko w oryginale :wink:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

20140428_001129_zpseadc6fcc.jpg

20140428_001203_zps31bf51c8.jpg

A tak dmucha hybryda

Hybryda_zpse7074e7c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...