Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze nie bedzie problemu ;)
to po spasowaniu kola bede kminil il mm zapodac:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slavko tak nie kombinuj, do przymairki spoko ale jak coś kup dystans jeden cały 5mm szerszy:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z dwoma nie kombinował.. później strach będzie na ulice wyjechać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówicie to tak zrobie, za tydzień wrzucam lato :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede dokladal 5mm
zdasz relacje jak się to ma. Ogólnie jak mierzylem Alu z tyłu bez dystansu to było na równi z rantem a et 59 wiec jak za podam 20mm może być za dużo chyba ze auto siadzie i się schowa kolo ...

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

dziwny on, bez flanszy centrujacej?
tak bez flanszy a ta większa czesc wchodzi idealnie do alusa a pierścień siada na piascie z rad myślę że można do niego dolozyc drugi z kołnierzem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dystans zmieniający rozstaw 30mm pod niego podłoże 5mm na 5x112, śruby wkleję na klej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dystans zmieniający rozstaw 30mm pod niego podłoże 5mm na 5x112, śruby wkleję na klej

To widzę ze grubsza sprawa, ja się nie będę bawił w takie coś, zobaczę po spasowaniu co wyjdzie

---------- Post dopisany 16-03-2014 at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2014 at 12:23 ----------

maly up20140316_140356_zps8f4f7023.jpg20140316_133938_zpsb70cda29.jpg20140316_133854_zps2961415c.jpg20140316_133759_zpse780678e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten poliftowy zderzak robi robote:jerk:, nie myślałeś żeby go psiknąć w czarny połysk?

rurki masz tak na bok skierowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten poliftowy zderzak robi robote:jerk:, nie myślałeś żeby go psiknąć w czarny połysk?

rurki masz tak na bok skierowane?

zderzak zostaje w kolorze ale Tobie chyba chodzi o dokladke? Dokladka i wszystkie czarne elementy sa w macie i zostana tak a rurki sa na bok skierowane celowo:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten poliftowy zderzak robi robote:jerk:, nie myślałeś żeby go psiknąć w czarny połysk?

rurki masz tak na bok skierowane?

zderzak zostaje w kolorze ale Tobie chyba chodzi o dokladke? Dokladka i wszystkie czarne elementy sa w macie i zostana tak a rurki sa na bok skierowane celowo:wink::wink:

tak, tak o dokładce myślałem, a masz jakąś fotkę na wprost z tyłu, jak ten wydech wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy na 1 stronie są foty i widać chyba że chcesz inna to na fb podeślę jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy na 1 stronie są foty i widać chyba że chcesz inna to na fb podeślę jutro

teraz zauważyłem, nie wyświetlało mi wcześniej fot:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkooooncu zawitalo tu konkretne koloo !:thumbup: Prosilo sie juz od dawna, graty Sławek ! Jest za***iście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto nr 2 do kalendarza na marzec! :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto nr 2 do kalendarza na marzec! :slina:
poleci wieczorem

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

wkooooncu zawitalo tu konkretne koloo !:thumbup: Prosilo sie juz od dawna, graty Sławek ! Jest za***iście :wink:
dziekowa, za podam jeszcze dystans po 5 mm na każde kolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...