Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

przeplywka dobra a przerywanie bylo juz na starym turbo, od wrzesnia sie tak robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a jak Ci przerywa mrygaja kontrolki np swiec żarowych czy jak?? Jak to dokładnie sie objawia powiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, trochę dziwne że wcześniej elektryka nie przerywała tylko teraz po zmianie turba.. ale przepływka też z dnia na dzień nie mogła paść, aż taki zbieg okoliczności?

może soft kulawy :decayed:

mogła mogła, u mnie padła po zmianie kolektora ssącego i wycieciu kata, szarpało w tych samych obrotach ciagle, ale nie zabierało mocy. Przed operacja nie wykazywał oznak szczególnych. Tak wiec warto logi zrobić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeplywka dobra a przerywanie bylo juz na starym turbo, od wrzesnia sie tak robi

Skąd wiesz, że dobra?

Robiłeś logi?

Odp na pytania Adriana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeplywka dobra a przerywanie bylo juz na starym turbo, od wrzesnia sie tak robi

to sobie wymień filtr paliwa, przerabiałem temat:wink:

przerywało mi cug tak przy 2,5-3,5tys/obr jakbym puszczał pedał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi byly robione, przeplywka sprawna wsio sprawdzane, zadne kontrolki sie nie swieca, przerywa na roznych zakresach obrotow, raz na 1,8 raz na 2,2 raz 4 w roznych momentach i jak hamowalismy auto to raz nie szarplo to wyplul prawie 170ps a tak to 150 zaledwie a wykres byl bardzo nie rowny skakal jak poyebany. Zaraz lece na szwabie wiec temat bedzie czekal jakies 3mc ale czekam na wsszelaka pomoc

adrian a objawa taka, deptam gaz do spodu w podloge, ladnie ciagnie silnik a nagle 2 sekundowa przerwa takie szarpniecie i zaraz dalej ciagnie

p.s czujnik g62 byk wymieniany i nie mozna jego bledu skasowac bo ciagle wraca, temeratura w programie skacze np jest 60stopni a za sekunde 80, za chwile 120 a zaraz 77 takie cos a jak podpielismy sie pod licznik to ciagle 80 stopni pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuć logi na diagnostyke, bo takie szarpniecia na bank pokażą co jest nie tak:wink: u mnie taki objawy pokazywała przepływka, innym razem auto po zmianie mapy straciło dół, winny był czujnik temp paliwa, warto tez wymienic filtr paliwa przed strojeniem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuć logi na diagnostyke, bo takie szarpniecia na bank pokażą co jest nie tak:wink: u mnie taki objawy pokazywała przepływka, innym razem auto po zmianie mapy straciło dół, winny był czujnik temp paliwa, warto tez wymienic filtr paliwa przed strojeniem:wink:

odesle tutaj do mojego watku tunera ktory mi to robil, on nawinie co i jak bo ja tylko powtarzam to co mowi a tez moge cos przekrecic itd. szkoda ze nie wyplul tych ps na ktore czekalem ale coz co sie odwlecze to nie uciecze

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

a tym czasem ide biore prysznic i atakuje 1200km, pozdro:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi byly robione, przeplywka sprawna wsio sprawdzane, zadne kontrolki sie nie swieca, przerywa na roznych zakresach obrotow, raz na 1,8 raz na 2,2 raz 4 w roznych momentach i jak hamowalismy auto to raz nie szarplo to wyplul prawie 170ps a tak to 150 zaledwie a wykres byl bardzo nie rowny skakal jak poyebany. Zaraz lece na szwabie wiec temat bedzie czekal jakies 3mc ale czekam na wsszelaka pomoc

adrian a objawa taka, deptam gaz do spodu w podloge, ladnie ciagnie silnik a nagle 2 sekundowa przerwa takie szarpniecie i zaraz dalej ciagnie

p.s czujnik g62 byk wymieniany i nie mozna jego bledu skasowac bo ciagle wraca, temeratura w programie skacze np jest 60stopni a za sekunde 80, za chwile 120 a zaraz 77 takie cos a jak podpielismy sie pod licznik to ciagle 80 stopni pokazuje

Sorry że teraz odpowiadam. Słuchaj jak dla mnie to szarpanie to nie domaganie układu paliwowego (obstawiam Vacu pompe bo nie nadąża dobijać paliwa bądź masz nie szczelność na oringach pompek i wszystko się pcha w powrót) myślę że takie opcje jak filtr paliwa to wymieniasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś małe mi się te fele wydają:eusathink:
bo koza, brak dystansu i dlatego

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

Logi byly robione, przeplywka sprawna wsio sprawdzane, zadne kontrolki sie nie swieca, przerywa na roznych zakresach obrotow, raz na 1,8 raz na 2,2 raz 4 w roznych momentach i jak hamowalismy auto to raz nie szarplo to wyplul prawie 170ps a tak to 150 zaledwie a wykres byl bardzo nie rowny skakal jak poyebany. Zaraz lece na szwabie wiec temat bedzie czekal jakies 3mc ale czekam na wsszelaka pomoc

adrian a objawa taka, deptam gaz do spodu w podloge, ladnie ciagnie silnik a nagle 2 sekundowa przerwa takie szarpniecie i zaraz dalej ciagnie

p.s czujnik g62 byk wymieniany i nie mozna jego bledu skasowac bo ciagle wraca, temeratura w programie skacze np jest 60stopni a za sekunde 80, za chwile 120 a zaraz 77 takie cos a jak podpielismy sie pod licznik to ciagle 80 stopni pokazuje

Sorry że teraz odpowiadam. Słuchaj jak dla mnie to szarpanie to nie domaganie układu paliwowego (obstawiam Vacu pompe bo nie nadąża dobijać paliwa bądź masz nie szczelność na oringach pompek i wszystko się pcha w powrót) myślę że takie opcje jak filtr paliwa to wymieniasz...

tuner brał pod uwagę vacum pompe, trzeba bedzie to sprawdzić, a ta skaczaca temp na kompie to co to może byc? Pompki pokazało pod kompem ze są git.

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

Sławek pół metra w dół :wink: tam juz taka pogoda a tu taka padaka :/
no u mnie temp od 5-10 stopni na plusie ale zimowy setup musi byc w razie W

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

w dół pewnie zejdzie, brakuje dystansu ewidentnie i będzie cacy :wink:
dokladnie tak będzie, docelowo przod około 59-60 plus dystans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę giną te felgi z tym aucie :kwasny: ale jak dojdą dystansy powinno być lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie czekajcie !! :D na efekt koncowy ... jak beda dystanse gleby i inne duperele :D
juz ja do pilnuje zeby siedziało to koło tak jak ma być :jerk:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

Panowie da rade do tego dystansu dolozyc drugi 5mm? 20140303_205634_zps907599d5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...