Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

Dolewaj dolewaj tylko zeby nie skonczylo sie tak, ze silnik wejdzie na obroty do wymiany oprocz turbo bedzie sprzeglo a jak spanikujesz to i caly silnik.

Slavko, miales szczescie w nieszczesciu. Awarie turbo roznie sie koncza. Jak chcesz miec dobre turbo to w Mielcu masz Bogdana z Trans-Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolewaj dolewaj tylko zeby nie skonczylo sie tak, ze silnik wejdzie na obroty do wymiany oprocz turbo bedzie sprzeglo a jak spanikujesz to i caly silnik.

Slavko, miales szczescie w nieszczesciu. Awarie turbo roznie sie koncza. Jak chcesz miec dobre turbo to w Mielcu masz Bogdana z Trans-Turbo.

Armi slyszalem o tym gostu z Mielca, chwala go. Mam tez u siebie dwoch konkretnych ludzi wiec czekac, a ze dzis i jutro wsio zamkniete a ja jutro juz mialem byc w De to czas mnie nagli i jak nic nie znajde sensownego to zostaje mi brac na miejscu w Rzeszowie AWX tylko cena boli 1500zl:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podzwonić i powiedzieć, że wyjątkowa sytuacja.

Po drugiej stronie słuchawki siedzi człowiek...Może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podzwonić i powiedzieć, że wyjątkowa sytuacja.

Po drugiej stronie słuchawki siedzi człowiek...Może się uda.

tak zrobie, najszybciej po ori turbo to AWX wsadze bo inne to juz chyba nie tak latwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe jakie wchodzi bez rzeźby to BRD i takiego bym szukał na Twoim miejscu:whistling:
a ile moge na ori pompkach wykrzesac konikow? BRD wchodzi pod ori kolektor czy z nim trzeba brac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slavko, szczescie w nieszczesciu.. Jak mi duplo turbo to też laweta tylko ze mi sie na nią nie udało wjechac na 61/62:grin: Trzymaj sie tam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe jakie wchodzi bez rzeźby to BRD i takiego bym szukał na Twoim miejscu:whistling:
a ile moge na ori pompkach wykrzesac konikow? BRD wchodzi pod ori kolektor czy z nim trzeba brac?

nie mam pojęcia, ale BRD będzie lepsze na przyszłość gdy Ci przyjdzie do głowy zmienić pompki:wink:

Jak już wymieniać to na coś większego, zwłaszcza że montaż jest taki sam jak ori AJM, nawet przejściówki nie trzeba jak w przypadku AWX. Jedynie w BRD trzeba zaślepić otwór w części gorącej, ale to jedna śruba m14x1,5 jak mnie pamięć nie myli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slavko, szczescie w nieszczesciu.. Jak mi duplo turbo to też laweta tylko ze mi sie na nią nie udało wjechac na 61/62:grin: Trzymaj sie tam :wink:
tak ale 4 dni wczesniej przod byl 61 a tyl 58.5:naughty:

---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Największe jakie wchodzi bez rzeźby to BRD i takiego bym szukał na Twoim miejscu:whistling:
a ile moge na ori pompkach wykrzesac konikow? BRD wchodzi pod ori kolektor czy z nim trzeba brac?

nie mam pojęcia, ale BRD będzie lepsze na przyszłość gdy Ci przyjdzie do głowy zmienić pompki:wink:

Jak już wymieniać to na coś większego, zwłaszcza że montaż jest taki sam jak ori AJM, nawet przejściówki nie trzeba jak w przypadku AWX. Jedynie w BRD trzeba zaślepić otwór w części gorącej, ale to jedna śruba m14x1,5 jak mnie pamięć nie myli

dobrze wiedziec, pompek nie mysle zmieniac bo trzeba by skrzynie 6 sprzeglo chlodniczke oleju a auto lata trasy wiec jakies tam 160ps styknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale 4 dni wczesniej przod byl 61 a tyl 58.5:naughty:

co to za motorówka, u mnie było 58,5/59:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale 4 dni wczesniej przod byl 61 a tyl 58.5:naughty:

co to za motorówka, u mnie było 58,5/59:decayed:

zalozysz dokladke od cupry to zobaczymy jak dlugo pobujasz, 4 razy wydarlo mi ja:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem Ci priv...kupilem u bogdana regenerowane brd za 650 z kw bez zwrotu starej suszarki. 2 lata gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale 4 dni wczesniej przod byl 61 a tyl 58.5:naughty:

co to za motorówka, u mnie było 58,5/59:decayed:

zalozysz dokladke od cupry to zobaczymy jak dlugo pobujasz, 4 razy wydarlo mi ja:facepalm:

jak masz to zamocowane, bo mnie to czeka:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda do AWX-a potrzebna jest flansza - przejściówka do węża.

Przejściówka redukcja turbo AWX ASZ AFN inne tdi (3826386027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale AWX jest niezawodne i pewne jeśli chodzi o wstawianie. W przeciwieństwie do BRD - potrafią się trafić leniwce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale 4 dni wczesniej przod byl 61 a tyl 58.5:naughty:

co to za motorówka, u mnie było 58,5/59:decayed:

zalozysz dokladke od cupry to zobaczymy jak dlugo pobujasz, 4 razy wydarlo mi ja:facepalm:

jak masz to zamocowane, bo mnie to czeka:kox:

w szwabi na wkretach przykrecilem na szybkiego, ale na wiosne czeka mnie klejenie jej bo wdarlo pod auto przytarlo i sie zrobilo dwie z jednej, bede przerabial zderzak to i dokladke sie spawnie, szpachlnie i czarny mat

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

To prawda do AWX-a potrzebna jest flansza - przejściówka do węża.

Przejściówka redukcja turbo AWX ASZ AFN inne tdi (3826386027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale AWX jest niezawodne i pewne jeśli chodzi o wstawianie. W przeciwieństwie do BRD - potrafią się trafić leniwce.

teraz kwestia tego czy jest sens kupic BRD czy AWX, wtryskow wiekszych nie bedzie napewno

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

Napisalem Ci priv...kupilem u bogdana regenerowane brd za 650 z kw bez zwrotu starej suszarki. 2 lata gwarancji.
odpisalem:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale on ma pompki...nie wiem jak tam z wydajnością, ale chyba porównywalnie chociażby do .216:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz kwestia tego czy jest sens kupic BRD czy AWX, wtryskow wiekszych nie bedzie napewno

to awx:wink:

a hybryda to BRD czy cos innego? Mam magika ktory mowi ze zrobi mi hybryde na moce okolo 180ps,jest taka opcja na pompkach?

---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

Juz wsio wiem. Na wtorek mam miec hybryde, pozniej skladanie i korekta softu

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

No ale on ma pompki...nie wiem jak tam z wydajnością, ale chyba porównywalnie chociażby do .216:eusathink:
macher powiedzial ze zrobi mi hybryde na 200ps a pompki powinny wydac na 180ps, wykres pokaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hybryda moze być na bazie AWXa z bebechami od ARLa, bądź BRD z innym wirnikiem, plus jest taki ze wczesniej wstaja takie turbiny, kiedys mówili że żywotność słaba, ale ja na swojej zrobiłem już 50tys albo lepiej i nie widać by sie chciała kończyć:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...