Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

Macher ogladnie moja i powie czy z mojej zrobi czy inna kupi, najabrdziej ciekawe jeste ile ps i Nm wypluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak paliwka nie rusza to nie liczyłbym na jakieś super moce, sadze że wyjdzie 170+:wink:

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

tylko jak juz chcesz bawic sie z mocą przydało by sie wymienić mapsensor na taki z ARL 051C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak paliwka nie rusza to nie liczyłbym na jakieś super moce, sadze że wyjdzie 170+:wink:
chodzi Ci o wieksze pompki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ori pompkach z AJM i turbo AWX w zależności od stanu silnika 160-170ps max .. chyba że poprzedni właściciel wsadził jakieś inne ..

U mnie bylo 162ps i 370nm po sofcie na ori IC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170 brzmi tak optymistycznie jak w AEB 200km po samym sofcie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi.. Wszystko Zależy od Hamowni .. ;-)

no dlatego nie wierze w 170 w AJMie z samym turbo:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi.. Wszystko Zależy od Hamowni .. ;-)

no dlatego nie wierze w 170 w AJMie z samym turbo:grin:

mowisz o hybrydzie czy AWX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym że na ori pompkach z AJM po prostu zabraknie paliwa na taką moc :) a max dla turba z AWX to też granice pod 170-180ps (więcej nie widziałem nidy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wieksze moce nie licze, tak 170+ i Nm bede chcial tylko 340 ze wzgledu na sprzeglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl tez o BLB z 2.0TDI ja zakupilem takie za 500zl z wezem do AFNA i nic nie przerabialem :) I ladnie sie zbiera :)

BLB to chyba gt17va czyli to samo co AWX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl tez o BLB z 2.0TDI ja zakupilem takie za 500zl z wezem do AFNA i nic nie przerabialem :) I ladnie sie zbiera :)
nie ma czasu na myslenie szukanie, a kupienie czegos za 500zl rowna sie nie pewne, ja potrzebuje czegos z gwarancja a tutaj na hybryde koles daje mi gwarancje

---------- Post dopisany at 09:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

A miedzy czasie oponki dotarly, dzieki mrogal:hi:

20140107_085243_zps626b7516.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz hybryde

Wyslane moim casio

hybryda juz zaklepana od niedzieli:wink: tak jak wyzej pisalem, gosciu daje mi gwarancje na hybryde po sofcie

---------- Post dopisany 08-01-2014 at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 09:55 ----------

hybryda na bebechach z ARL'a, nie stety nie z mojej turbiny zrobiona, tamta zostala cala zniszczona:kwasny:

zdjecia1334_zps25297f0d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Lepsza niż AWX a wcale nie grosza niż BRD bo na pewno wstawać będzie lepiej:naughty:

Tylko przed strojeniem zmień mapsensor, bez zmiany ta hybryda nie dmuchnie więcej niż AWX, więc nie wykorzystasz jej potencjału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak wrucilem ze strojenia i lipa, na 8 hamowan raz udalo sie auto schamowac na lagodnym sofcie i wyplulo prawie 170ps, z elektorniki wsio sprawne, jak deptam w podloge to w aucie cos przerywa, raczej w wiazke silnika cos nie laczy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad wiesz ze wiazka? moze przepływka ma dziury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, trochę dziwne że wcześniej elektryka nie przerywała tylko teraz po zmianie turba.. ale przepływka też z dnia na dzień nie mogła paść, aż taki zbieg okoliczności?

może soft kulawy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...