Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
To ten Twój licznik czy kupiłes inny?

inny z nowym klejem a co interesuje Cie moj stary?:decayed: Bedzie na dil

Opublikowano

Nie nie, tylko z tego co pamiętam to miałes baaardzo dziwną płytke, z miejscem na fisa i na silniczki od ładowania i temp. aku.

Jak znajdziesz te matowe ringi to pisz do mnie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

chcesz te moje stare ringi?

Opublikowano

wiela za to? masz na fisa i na małe wskaźniki?

Opublikowano
  • Autor

z cena sie dogadamy, 2 duze i 2 male ringi bez fisa

Opublikowano

Pisz na pw:decayed:

Opublikowano

Furka kosa, a i felunek zacny teraz :oklasky:

Opublikowano

jebnąłbym środek felg w jakiś metalgun :wink:

Opublikowano

dobry pomysł

Opublikowano
  • Autor
jebnąłbym środek felg w jakiś metalgun :wink:
co to za kolor? Felgi jutro leca do polerki tzn. same ranty ale bez rozbierania ich wiec ori zostanie albo jakis dip sie walnie
Opublikowano

emporio-armani-gents-gun-metal-watch-ar5913-p25785-10226_medium.jpg

np. taki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie taki zly kolor ale zostane narazie przy ori kolorze:wink:

---------- Post dopisany 31-12-2013 at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2013 at 09:11 ----------

No i fis na pokladzie, dzieki za dogodne warunki tranzakcji kuba84 oraz za info ktore pomoglo podlaczyc fisa, kaju,maxx,soulmaster:hi:

20131231_155422_zpse33260a8.jpg

Opublikowano
nie taki zly kolor ale zostane narazie przy ori kolorze:wink:

---------- Post dopisany 31-12-2013 at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2013 at 09:11 ----------

No i fis na pokladzie, dzieki za dogodne warunki tranzakcji kuba84 oraz za info ktore pomoglo podlaczyc fisa, kaju,maxx,soulmaster:hi:

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20131231_155422_zpse33260a8.jpg

ładna sztuka z FIS :kox:

Opublikowano

super sie prezentuje chyba ja musze sobie kupic ringi na zegary

Opublikowano
nie taki zly kolor ale zostane narazie przy ori kolorze:wink:

---------- Post dopisany 31-12-2013 at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2013 at 09:11 ----------

No i fis na pokladzie, dzieki za dogodne warunki tranzakcji kuba84 oraz za info ktore pomoglo podlaczyc fisa, kaju,maxx,soulmaster:hi:

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20131231_155422_zpse33260a8.jpg

ramka wokol FISa precz bo cygany bedo bic brawo:decayed:
Opublikowano

tak jest, u mnie też ramka FISa na półce leży :wink:

Opublikowano
  • Autor
nie taki zly kolor ale zostane narazie przy ori kolorze:wink:

---------- Post dopisany 31-12-2013 at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2013 at 09:11 ----------

No i fis na pokladzie, dzieki za dogodne warunki tranzakcji kuba84 oraz za info ktore pomoglo podlaczyc fisa, kaju,maxx,soulmaster:hi:

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20131231_155422_zpse33260a8.jpg

ramka wokol FISa precz bo cygany bedo bic brawo:decayed:
hehe specjalnie ja zamowilem do kompletu, mi sie widzi jak narazie:wink:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

super sie prezentuje chyba ja musze sobie kupic ringi na zegary

kupuj, nie bedziesz zalowal:wink:

---------- Post dopisany 01-01-2014 at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2013 at 22:06 ----------

fele odebrane z polerki:naughty:

20140101_111201_zps9042bf98.jpg20140101_111312_zpsf115c4f3.jpg

Opublikowano

jebaneee :kox:

bedzie dobra suka na wiosne :decayed:

Opublikowano

Będzie gnój konkretny!

Opublikowano
  • Autor
jebaneee :kox:

bedzie dobra suka na wiosne :decayed:

Będzie gnój konkretny!

dziekoweczka, jeszcze front przerobie i to by bylo na koniec:banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.