Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie zapomnij o b7 na rotiformach:jerk:

Opublikowano

Robi robotę:naughty:

Opublikowano

Z tyłu koła bym lekko wypchał, a tak też jest bardzo dobrze:jerk:

Opublikowano
  • Autor
Z tyłu koła bym lekko wypchał, a tak też jest bardzo dobrze:jerk:
sa wyrolowane pod et 20 ale nie zdazylem zalozyc dystansu 15mm a tez nie chce spalic nadkoli:grin:
Opublikowano

Ja byłem ale niestety nie swoją maszyną a i zaraz musiałem się zwijać :kwasny:

Autko oblookane i muszę przyznać, że wygląda zaje.. :kox:

A i było jeszcze niebieskie kombi tylko chyba nie ma klubowych oznaczeń, czyżby się wstydził.. :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
Ja byłem ale niestety nie swoją maszyną a i zaraz musiałem się zwijać :kwasny:

Autko oblookane i muszę przyznać, że wygląda zaje.. :kox:

A i było jeszcze niebieskie kombi tylko chyba nie ma klubowych oznaczeń, czyżby się wstydził.. :thumbdown:

dziekowa za dobre slowo:wink: trzeba bylo sie pucowac jak byles, ,niebieskie kombi ale seria tak? 2 najlepsze teksty, przy wjezdzie koles tylko na szalej bo policja a drugi to zapytanie jaki silnik a ja diesel :grin:

Opublikowano

:whistling:

20130803_204524_zps26793775a.jpg

Opublikowano
  • Autor

michal tera zes doyebal:slina: to 18 czy 19'' ja chce zejsc z czarnych alu a tu takie cos, zayebiscie wyglada:shock3:

Opublikowano
to 18 czy 19'' ja chce zejsc z czarnych alu a tu takie cos, zayebiscie wyglada:shock3:

raczej 18", ale żeby tak wyglądało to 9J i małe et, nie do jazdy:decayed:

Opublikowano
  • Autor
to 18 czy 19'' ja chce zejsc z czarnych alu a tu takie cos, zayebiscie wyglada:shock3:

raczej 18", ale żeby tak wyglądało to 9J i małe et, nie do jazdy:decayed:

u to u mnie odpada, auto robi trasy i nie moze byc hardkoru i naciagu, az zaczne kukac w zimie na ceny tych alu:naughty:
Opublikowano

ROTA :banan:

Opublikowano

Sławek to już wiesz jaka fela ma być:jerk:

Opublikowano
  • Autor
Sławek to już wiesz jaka fela ma być:jerk:
mi inna chodzi po glowie tylko musze znalesc jej nazwe zeby ponac cene haha
Opublikowano

jaka?

Opublikowano
  • Autor
jaka?
kojarzysz filmik na ktorym ciasny wiesiek wypowiada sie o swojej b8 i jego kolezka o a6 to wlasnie te alu, one sa chyba od merca i nie jestem pewien czy w 18" wystepuja no i cenowo jak sie maja
Opublikowano

Kleeman ts6 ?:rolleyes:

Wysłane z mojego GT-N7100

Opublikowano

O ja yebie :slina: chyba czas na zmianę tapety..:whistling:

Sławek brałeś udział w jakimś konkursie? konkurencja była słaba..:whistling: AM powinno być Twoje :guma:

A kombi niebieskie na ujowej feldze z drl w zdesiu i blachy rbr :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Kleeman ts6 ?:rolleyes:

Wysłane z mojego GT-N7100

o to to, moze zrobisz vt:naughty:

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Ty alu tez zalatwiasz czy tylko opony?

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

O ja yebie :slina: chyba czas na zmianę tapety..:whistling:

Sławek brałeś udział w jakimś konkursie? konkurencja była słaba..:whistling: AM powinno być Twoje :guma:

A kombi niebieskie na ujowej feldze z drl w zdesiu i blachy rbr :whistling:

nie bralem, dobre fury wg mnie ktore byly to: a6 US,b7 dydo,80 b4 czerwone i rs6 w sedanie nogaro a tak to huyna straszna wiec calkiem mozliwe ze jakies miejsce bylo by. Byla tez a3 w tdi na okol 240ps zrobiona z body od eski ale kolo lipne wg mnie ,brak gleby i jakies smiesznie dobrane kolory

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

NOWE FELGI 18'' 5X112 AMG MESCEDES E S SL CLS ML (3473779126) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jaki kapec na to ubrac, dodam ze nie che zadnych mega naciagow, delikatnie ma byc naciagnieta opona, albo takie 541 MG FELGI 18'' 5x112 MERCEDES S W212 W204 W221 (3476166029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.