Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

Z tyłu koła bym lekko wypchał, a tak też jest bardzo dobrze:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu koła bym lekko wypchał, a tak też jest bardzo dobrze:jerk:
sa wyrolowane pod et 20 ale nie zdazylem zalozyc dystansu 15mm a tez nie chce spalic nadkoli:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ale niestety nie swoją maszyną a i zaraz musiałem się zwijać :kwasny:

Autko oblookane i muszę przyznać, że wygląda zaje.. :kox:

A i było jeszcze niebieskie kombi tylko chyba nie ma klubowych oznaczeń, czyżby się wstydził.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ale niestety nie swoją maszyną a i zaraz musiałem się zwijać :kwasny:

Autko oblookane i muszę przyznać, że wygląda zaje.. :kox:

A i było jeszcze niebieskie kombi tylko chyba nie ma klubowych oznaczeń, czyżby się wstydził.. :thumbdown:

dziekowa za dobre slowo:wink: trzeba bylo sie pucowac jak byles, ,niebieskie kombi ale seria tak? 2 najlepsze teksty, przy wjezdzie koles tylko na szalej bo policja a drugi to zapytanie jaki silnik a ja diesel :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal tera zes doyebal:slina: to 18 czy 19'' ja chce zejsc z czarnych alu a tu takie cos, zayebiscie wyglada:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 18 czy 19'' ja chce zejsc z czarnych alu a tu takie cos, zayebiscie wyglada:shock3:

raczej 18", ale żeby tak wyglądało to 9J i małe et, nie do jazdy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 18 czy 19'' ja chce zejsc z czarnych alu a tu takie cos, zayebiscie wyglada:shock3:

raczej 18", ale żeby tak wyglądało to 9J i małe et, nie do jazdy:decayed:

u to u mnie odpada, auto robi trasy i nie moze byc hardkoru i naciagu, az zaczne kukac w zimie na ceny tych alu:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek to już wiesz jaka fela ma być:jerk:
mi inna chodzi po glowie tylko musze znalesc jej nazwe zeby ponac cene haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka?
kojarzysz filmik na ktorym ciasny wiesiek wypowiada sie o swojej b8 i jego kolezka o a6 to wlasnie te alu, one sa chyba od merca i nie jestem pewien czy w 18" wystepuja no i cenowo jak sie maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja yebie :slina: chyba czas na zmianę tapety..:whistling:

Sławek brałeś udział w jakimś konkursie? konkurencja była słaba..:whistling: AM powinno być Twoje :guma:

A kombi niebieskie na ujowej feldze z drl w zdesiu i blachy rbr :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kleeman ts6 ?:rolleyes:

Wysłane z mojego GT-N7100

o to to, moze zrobisz vt:naughty:

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Ty alu tez zalatwiasz czy tylko opony?

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

O ja yebie :slina: chyba czas na zmianę tapety..:whistling:

Sławek brałeś udział w jakimś konkursie? konkurencja była słaba..:whistling: AM powinno być Twoje :guma:

A kombi niebieskie na ujowej feldze z drl w zdesiu i blachy rbr :whistling:

nie bralem, dobre fury wg mnie ktore byly to: a6 US,b7 dydo,80 b4 czerwone i rs6 w sedanie nogaro a tak to huyna straszna wiec calkiem mozliwe ze jakies miejsce bylo by. Byla tez a3 w tdi na okol 240ps zrobiona z body od eski ale kolo lipne wg mnie ,brak gleby i jakies smiesznie dobrane kolory

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

NOWE FELGI 18'' 5X112 AMG MESCEDES E S SL CLS ML (3473779126) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jaki kapec na to ubrac, dodam ze nie che zadnych mega naciagow, delikatnie ma byc naciagnieta opona, albo takie 541 MG FELGI 18'' 5x112 MERCEDES S W212 W204 W221 (3476166029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...