Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładasz DOPE czy OOOO?

tylko ori Panie, DOPE nie widzi mi sie kompletnie:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy zderzak od A4 i S4 jest spawalny, PUR jest na RS4 i progach S4:wink:

ze ja tego wczesniej nie wiedzialem to bylbym co najmniej dzien do przodu z malowaniem:facepalm:

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

To wyjscia z mojego radia

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130530_122638_zpse2a739a2.jpg

a tutaj takie o to kabelki mam, chce w przyszlosci jakas mala skrzynke zapodac i mam pytanie czy stykna te 2 niebieskie czy walic te 4 i czerwone tez trzeba? Z audio jestem noga wiec pytam

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20130530_122712_zps5c47db22.jpg

kable przeciagnij sobie wszystkie co masz

niebieskie to chincze, masz tam wiazke pod 2knał i pod 4knał(odpowiednia ilosc kabli) do radia mozesz podłaczyc 4knały, tylko oznacz sobie co jest co(przód i tył) tam jest też video-out, albo sterowanie subem(nie widze oznaczenia) i to w zaleznosci jaki system zrobisz 4kanał czy 2 kanał pod wzmakiem, albo 2 wzmaki to wtedy wypuszczasz po wiąze 2 żyłowej chinczy nie połaczonych z sobą, zasilanie - czerwony kabel+ z bezpiecznikiem przeciagasz sobie od aku do bagaznika i nie podłaczasz póki nie ma tam pieca żadnego, jeszcze kabel strowanie musisz wypuscic od radia do bagaznika, to taki cienki kabelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem juz, rozmawialem z kolega o tym i ogarnie mi to, a kabel to sterowania mam przy chinczach taki cienki miedzy nimi leci. Tylko cos mi mowil ze np plus od aku nie moze isc razem z chinczami bo jakies zaklucenia czy cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel zasilajacy puszczasz po stronie kierowcy, a chincze ja pusciłem lewej stronie pod pasażerem blizej środka auta, pod siedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel zasilajacy puszczasz po stronie kierowcy, a chincze ja pusciłem lewej stronie pod pasażerem blizej środka auta, pod siedzenie

o fak to jeszcze fotel pasazera musze wyciagac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz to puscić też progiem przeciwnym, ja wybrałem sobie najkrótszą droge bo całe wnetrze miałem rozwalone, a raczej tych kabli nie bede nigdy wyciagał, zasilajacy można zmieniać pod wzgledem mocniejszego suba, wiec lepiej go w próg wsadzic by wyjac było łatwo, ale chincze są uniwersalne tymbardziej jak lecą pod 4 kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki to masz przekrój? bo 10mm to sie montuje do sprzetu do 300W rms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16,0 QMM OFC POWER FLEX takie cos na nim pisze a jaki przekroj to nie wiem

---------- Post dopisany 03-06-2013 at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 17:10 ----------

Z racji, ze konserwowalem przednie nadkola i blotnki w ktorych troche ruda wychodzila to zmienilem tez kolorek zaciskow, zolty juz sie znudzil, jutro akcja z tylem:naughty:DSCF0035_zps2eee796a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16,0 QMM OFC POWER FLEX takie cos na nim pisze a jaki przekroj to nie wiem

---------- Post dopisany 03-06-2013 at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 17:10 ----------

Z racji, ze konserwowalem przednie nadkola i blotnki w ktorych troche ruda wychodzila to zmienilem tez kolorek zaciskow, zolty juz sie znudzil, jutro akcja z tylem:naughty:http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/DSCF0035_zps2eee796a.jpg

kolor ładny, ale klocków nie musiałeś malować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem u kilku osob jak maja pomalowane a ze sie oklejac tez nie chcialo to wyszlo jak wyszlo:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek pochwal sie czym malowales ? bo sam zabieram sie za ten zabieg tyle, ze na czerwono i nie wiem co kupic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek pochwal sie czym malowales ? bo sam zabieram sie za ten zabieg tyle, ze na czerwono i nie wiem co kupic :wink:

sprej akrylowy i rozpuszczalnik:wink:

a dzis jeszcze logo z grila wpadlo w pomarancz:decayed:

---------- Post dopisany 07-06-2013 at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 00:50 ----------

Kilka szotow z projektu ktory zakonczylem, jakos kiepska, lepsze foty mysle ze na czasie ustrzele:hi:

Po myciu odrazu trzeba byla uciekac do garazu bo burza nadchodzila DSCF0040_zpsb9679139.jpg

I z naklejka B5B:whistling:DSCF0047_zps4f9a05ae.jpgDSCF0048_zps7f492858.jpgDSCF0049_zpsdb521e7c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz zaczello sie od wlozenia skory i tak lece z tematem:grin:, mysle ze juz koniec:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie a jak zdzerzak wyszedł wszystko oki

prawie, przy prawej kratce pod rejka pekl po zalozeniu, huyowo mi pokleil koles i tez troche zderzaka brakuje wiec kratka sie nie chce dobrze trzymac, na opasce spiete i czeka na lepsze czasy:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...