Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jednak oponka 215/35 robi robotę, bo ja mam 61cm, a dziura w nadkolu jak nie wiem:whistling:

Sezon5.jpg

Opublikowano
  • Autor

slepy a 215/35 przeliczales w kalkulatorze? Ile wychodzi wzgledem orginalu 195/65 bo moje 205/50 prawie idealnie pasuje i tym sie sugerowalem:wink: ale dla b5 gleba 61cm to juz zaczyna sie toczenie=lans

Opublikowano
slepy a 215/35 przeliczales w kalkulatorze? Ile wychodzi wzgledem orginalu 195/65 bo moje 205/50 prawie idealnie pasuje i tym sie sugerowalem:wink: ale dla b5 gleba 61cm to juz zaczyna sie toczenie=lans

nie patrzylem na to nawet, ale można sowicie auto posadzić, tyle ze jest bardzo blisko do miski, już parę razy przytarłem spodem, ale na wsi jeszcze dróg nie połatali:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
slepy a 215/35 przeliczales w kalkulatorze? Ile wychodzi wzgledem orginalu 195/65 bo moje 205/50 prawie idealnie pasuje i tym sie sugerowalem:wink: ale dla b5 gleba 61cm to juz zaczyna sie toczenie=lans

nie patrzylem na to nawet, ale można sowicie auto posadzić, tyle ze jest bardzo blisko do miski, już parę razy przytarłem spodem, ale na wsi jeszcze dróg nie połatali:kwasny:

To jak w szwabi nie narzekam na drogi ale progi to mnie wkuwiaja bo dlugie po 2metry czasami:facepalm: ale jak do PL wracalem na glebie i zjechalem z autostrady na Tychy trasa Makow jak dobrze pamietam to srodkiem jechalem 2-3 bieg bo inaczej rozyebalbym miske takie koleiny a w Tarnowie po zjedzie z autostrady to konkret porazka idzie zostawic zawieche na drodze:facepalm:

Opublikowano

Felga zostaje?

Opublikowano
konkret <3

u mnie bys tak nie pojedzil:decayed:

zakład?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Felga zostaje?

Moze pod koniec sezonu zmienie:kwasny:

Opublikowano
Felga zostaje?

Moze pod koniec sezonu zmienie:kwasny:

Przynajmniej wygoda będzie :wink:

Opublikowano
  • Autor
Felga zostaje?

Moze pod koniec sezonu zmienie:kwasny:

Przynajmniej wygoda będzie :wink:

narazie to musi starczyc a miekko kto wie jak tez nie jest:wink:

Opublikowano

zrób w końcu jakąś ładną sesję tego auta i wyślij foto do kalendarza :decayed:

Opublikowano
  • Autor
zrób w końcu jakąś ładną sesję tego auta i wyślij foto do kalendarza :decayed:

fotograf ze mnie kiepski no i sprzetu brak, ogarne same progi zewnetrzne i prawdopodobnie listwy drzwiowe sciagne to bede chcial cos gdzies pstryknac:wink:

Opublikowano

jak dla mnie calkiem git

Opublikowano
konkret <3

u mnie bys tak nie pojedzil:decayed:

e tam jeszcze jest koza przod 62 tyl 61.5 ale juz nie ktore progi to szuram

koza...ja mam przód i tył 60:decayed: muszę jakieś foto zapodać :wink:

ale autko masz zacne:kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor
konkret <3

u mnie bys tak nie pojedzil:decayed:

e tam jeszcze jest koza przod 62 tyl 61.5 ale juz nie ktore progi to szuram

koza...ja mam przód i tył 60:decayed: muszę jakieś foto zapodać :wink:

ale autko masz zacne:kox::naughty:

spokojnie, sie skreci jeszcze:wink:

Opublikowano
konkret <3

u mnie bys tak nie pojedzil:decayed:

e tam jeszcze jest koza przod 62 tyl 61.5 ale juz nie ktore progi to szuram

koza...ja mam przód i tył 60:decayed: muszę jakieś foto zapodać :wink:

ale autko masz zacne:kox::naughty:

spokojnie, sie skreci jeszcze:wink:

zrolujesz nadkola i sie zrobi sporo miejsca, wtedy można zejść na spokojnie:decayed:

Opublikowano
  • Autor
konkret <3

u mnie bys tak nie pojedzil:decayed:

e tam jeszcze jest koza przod 62 tyl 61.5 ale juz nie ktore progi to szuram

koza...ja mam przód i tył 60:decayed: muszę jakieś foto zapodać :wink:

ale autko masz zacne:kox::naughty:

spokojnie, sie skreci jeszcze:wink:

zrolujesz nadkola i sie zrobi sporo miejsca, wtedy można zejść na spokojnie:decayed:

dokladnie, docelowo ma byc 60 i oslone ameliniowa trzeba bedzie jakos wyzej przygwozdzic na srodku bo troche wisi:grin:

Opublikowano

dokładnie...na 60 to już jest turlanie...:wink: w zeszłym sezonie miałem 59 przód i...nie już nie była jazda...za często wahacze dobijały o nadkola:kwasny::grin:

Opublikowano
  • Autor
dokładnie...na 60 to już jest turlanie...:wink: w zeszłym sezonie miałem 59 przód i...nie już nie była jazda...za często wahacze dobijały o nadkola:kwasny::grin:

mialem tez 60 ale nadkola przednie wygielo mi:facepalm:

Opublikowano
dokładnie...na 60 to już jest turlanie...:wink: w zeszłym sezonie miałem 59 przód i...nie już nie była jazda...za często wahacze dobijały o nadkola:kwasny::grin:

mialem tez 60 ale nadkola przednie wygielo mi:facepalm:

yy...źle napisałęm...w środku dobijały wahacze... Teraz mam przód poszerzony o 1.5cm i tył poszerzony przed malowaniem o 1 cm:wink:, aby 8.5J flaty nie przecierały o nadkola zewnętrzne:wink:
Opublikowano
  • Autor
dokładnie...na 60 to już jest turlanie...:wink: w zeszłym sezonie miałem 59 przód i...nie już nie była jazda...za często wahacze dobijały o nadkola:kwasny::grin:

mialem tez 60 ale nadkola przednie wygielo mi:facepalm:

yy...źle napisałęm...w środku dobijały wahacze... Teraz mam przód poszerzony o 1.5cm i tył poszerzony przed malowaniem o 1 cm:wink:, aby 8.5J flaty nie przecierały o nadkola zewnętrzne:wink:

nie no zczailem, ale jak ja mam 8J et35 to na 60 z przodu wyginalo nadkola, tyl sie miescil elegancko a teraz bedzie robione pod et20

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.